HeLp за Асаса

Assassin е един от двата допълнителни героя, които ни бяха представени с Diablo II: Lord of Destruction. Тя е член на Viz-Jaq'taar, орден убийци, създаден да ловува магьосници, покварени от демоничната магия. За да не се корумпират, убийците са били обучени да се бият, без да използват магия - те вместо това си служат с капани и използват бойните си умения за битки от близки разстояния.

Dani_93
Newbie
Newbie

Здр. знам , че съм глупав , но питам из сърварите , но неми отговарят ! Има една магия дет кат я пуснеш става тъмно пише , че дава ДЕФФ и АТАК , но маи не е за претпочитане и за да не правя глупави грешки ви питам ставали ???? ОЩЕ ВЕДНЪЖ СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ВЪПРОСА , НО СЪМ НОВАК И ЗАТВА ! :angel:
drek
Full Member
Full Member

Доколкото разбирам от поста ти, говориш за "clock of shadows" деиствието е да премахва деф на противника , но немога да разбера точно какъв ти е въпроса.
Повече за този скилл може да научиш тук: http://classic.battle.net/diablo2exp/sk ... adow.shtml
Ако ще си правиш ассасин бих те посъветвал да прочетеш поста на "русичък" в разделa за "развития и тактики" , тъй-като е доста добре обяснено.
missing
Full Member
Full Member

Dani_93
Newbie
Newbie

Благодаря много за това , че ми помогнахте при положение ,че съм пълен идиот !!!! Също така пише , че дава и бонус ДЕФФ ама в % демек 78% за 20 клик. си е доста !!!! Което е ГООД ! Още веднъж благодаря ! :) :laugh:
missing
Full Member
Full Member

А ти къф асасин правиш ? На шутове, капани или WW ?
Щото питаш кое е по добре, но не казваш къф тип е героя ?
Така няма как да ти кажем...
drek
Full Member
Full Member

За мен лично слагането на повече от 1 точка на този скил, си е чиста загуба.
missing
Full Member
Full Member

Загуба е да...
Няма смисал от скила ...
Ама въпроса е че пича може некъф деф асасин на кикове да прави за ПВМ гавра Оо :weight:
Dani_93
Newbie
Newbie

Извинявам се ако съм ви объркал , но въпроса беше зададен с цел да видя дали този скил ще увеличи ДЕФФА ма асаса или е загоба , но доколкото виждам е загоба ! Затова съм решил да дигам КИК да 20 лвл. а слет това на ТРАП , а за ТРАПА съм избрал Death Sentry според мен бива , но ако имате предлойения за развитие над 20 лвл. моля споделете ги ! БЛАГОДАРЯ ! :)
missing
Full Member
Full Member

Правиш глупости.
Няма смисал кикове + трап...
По добре направи хибрид WW + traps...
Кикър неможе да земе дуел на нищо... Дори и за пВм да ти е пак няма да бие!
Имай в предвид че деад капана пръска труповете... \)
Най добре е Light Sent. да дигаш + бонусите...
Ама пак ти казвам смисал от кик/трап хибрит няма \)
Или направи чист кикър или направи ВВ/трапс хибрид или чист трапер!
Dani_93
Newbie
Newbie

OK ще направя нов и ще го развия само на трапове БЛАГОДАРЯ ЗА ХЕЛПА !
Djihad
Full Member
Full Member

Считай,че всички скилове в играта,които свалят Defense,свалят само base defense,този който си добил от левел,декс и т.н \] т,е ако имаш 3000 дефенс само от героя ти (например) и още 18 000 от предмети,то тези проценти на Cloak of shadows,както и при Inner Sight на амазонката и при Conviction на паладина свалят само от 3-те хиляди дефенс на героя ти,другите 18000 са си непокътнати \)
Si vis pacem...para bellum
Dani_93
Newbie
Newbie

Ааааа а аз си мислех , че го сваля напълно !?
MinimalDmage
Full Member
Full Member

cloaka не е бажж напълно ненужен скилл, при условие че на асаса атак рейтинга и куца.
И не слушаи какво ти говорят че дуели няма да вземеш.Направи си херото дето ти харесва.
Ти пак си го направи на Кик,но ти препоръчвам да погледнеш някои билдове за този вид развитие, за да не го оплескаш съвсем.
Dani_93
Newbie
Newbie

Мс. , но се раздвоих защото казват :Направи асас на ТРАП после на КИК и направо се сбърках ! :mda: (fubar)
drek
Full Member
Full Member

Добър вечер , бих те посъветвал ако си правиш кикер да си разпределиш точките по следният начин :
стр:за облеклото
дех:за мах блок
Вит:останалото
В повечето билдове за този герой е дадено всичко да се качва на СТР (титан кикер) , но съм правил и по двата билда и спокоино бих казал , че този с повче ВИТ е по добър защото разликата в дмг-то е около 250-350 , а разликата в Лайф е двоина.
Облекло: Коа - за нея ще качиш малко повече стр , но това ти е дмг
форти или брембле -зависимост на какви щети ще играеш.
Горе райдър (качени) или шадол денсари
ракавици : вампирки , огре гаунтлес или трангулт (пойз щети)
оражие :Лацелатор , Доом (по добрия вариянт)
щит: монарх , феникс
колан: вердунго

Пп:Това е повече герой за фън отколкото за пвп защото вс повечето герой си "ussles" , но въпреки сичко героя е много забавен
Ако искаш по-сериозен билд за пвп може да пробваш : Ассас на трапове или хибрид с "ww"
Dani_93
Newbie
Newbie

Леле благодаря брат тжа си е доста полезна информация сега зимам лист и преписвам ! И още днес се залавям да намеря предметите !!! БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯЯЯЯ :angel: