Развитие за асасин

Assassin е един от двата допълнителни героя, които ни бяха представени с Diablo II: Lord of Destruction. Тя е член на Viz-Jaq'taar, орден убийци, създаден да ловува магьосници, покварени от демоничната магия. За да не се корумпират, убийците са били обучени да се бият, без да използват магия - те вместо това си служат с капани и използват бойните си умения за битки от близки разстояния.

m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Търся развитие за асасин в обливиона.С наталия сета ще бъде :)
И искам да попитам дали ще може да ръни както трябва хоум по пътя за бал пит и т.н.?
благодаря предварително :)
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

По принцип комплекта наталия и за блъскач.А при бройката която се наблюдава по пътя за бал ще ги биеш доста време.Моят съвет е да си направиш на трапс ако си решил да биеш с асасин.Иначе амазонка на жава му е майката.За около 10-та минути минавам и през трите левели :)
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

ахам ако може да ми кажеш 1 развитие и облекло за по бедни :Д:д на амазона \ :)
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Ами слагаш титани,има един нов хелм с 2 дупки слагаш му 2 жевела са лайт,един серпенскин армор 2 алл сокваш с инкрийс атак,монарх сокнато с инкрийс ,за амулет аз ползвам мара имам излишна мара мога да ти я дам ако искаш,ръкавички с инкрийс и за ботушки аз ползвам тея дето дават виталити и сила.О общо взето сам си правя sew пълна си играта вкарвам си бокач и нямам грижи.Това е ако има нещо довечера ще съм на линия и ще вида какво имам да ти дам.Успех
Deen
Newbie
Newbie

Аssassin с Natalya's SET, другото оръжие ти е Chaos..

Облекло:
Наталия сет
Пръстени: Raven Frost, Angelic Ring
Амулет: Angelic Amulet
Колан: TG (Амазонското)
Ракавици: Dracul's Graps (OW) или Trang (кас, 40с ресист)
CTA + SPIRIT..

6 Traps SK, 4 SH..
Дигаш си до 60 блок с катарите, Fade до 50 dmg reduce
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Не знам Deen дали си играл Обливион. Не знам и въобще си играеш да отговаряш на тема, която вече 1 вид не съществува - като самия Обливион. Но и отговора ти не е добър.
Аз лично бих я направил като трапер - не като хибрид. Защо? Защото се играе предимно ПвМ, а не ПвП, а втория катар е rw Sir Vax Ohm или нещо подобно 2асс/каст/3 лс, който даваше... и се вписва перфектно в ситуацията. другите итеми с малка корекция също ще стават.Но не мисля да коментирам, тъй като реалма просто не съществува