Развитие за трапер

Assassin е един от двата допълнителни героя, които ни бяха представени с Diablo II: Lord of Destruction. Тя е член на Viz-Jaq'taar, орден убийци, създаден да ловува магьосници, покварени от демоничната магия. За да не се корумпират, убийците са били обучени да се бият, без да използват магия - те вместо това си служат с капани и използват бойните си умения за битки от близки разстояния.

m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Искам да попитам дали трапер с наталия сета ще е добре?
Защото нещо не съм доволен от амазона
И ако може 1 развитие
благодаря предварително :)
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Аз ще я правя в обливиона.Затова питах дали ще става с наталия сета.Пък и играя от скоро обливион и мислех да я правя с наталия предимно заради телепорта.Но щом си казваш че не става ще си цъкам със сорса :D :D
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Мерси все пак :)
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Partial Set Bonus
Magic Damage Reduced By 15 (2 Items)
+200 Defense (3 Items)

Complete Set Bonus
+5 To Assassin Skill Levels
+1 To Teleport
+350 Defense
14% Life Stolen Per Hit
14% Mana Stolen Per Hit
All Resistances +50
Damage Reduced by 30% (Awesome!)
Magic Damage Reduced By 15
20% Faster Cast Rate
Fade*

Сета е доста по добър от този в Classic.
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Еми аз я искам предимно за да мога да ръня по пътя за баал.Според теб ще може ли да ги бие там?
danielkatev1
Full Member
Full Member

Сабери от хоум за енигма и 2х фортуне на 3лс вилици няколко тста 1 шако 1 мара 1 спуеб 2хбул 1 сста 1 транг гловес и си ти човека + това от хоум се сабира много бързо аз от там за 2 дена по 4-5 часа рън на ден събрах за енигма торч магнет итеми аних спиритус...

Такаче ако отделяш по 2 часа пак за 3-4 дена ще събереш за енигма.
А може и да биеш също ако си с фире сорс ПИТ там също пада добре както и предмети така и руни аз ти препоръчвам да си направиш ако нямаш 1 близ и 1 ф сорс така с близа биеш убера а с ф сорса тея отстрани и хоум и после ако искаш отиваш да бухаш в ПИТ.
z0sk1e
Full Member
Full Member

Ами със сета прави около 9k чисто (без скилари, Gheed, Магнет....)
Nik
Newbie
Newbie

Здравейте! Търся съвет за "ассасин,трапс", мисля,че прочетох всички развития, не намерих развитие на "фире". Искам да пробвам(става въпрос за "Обливион мод", PVM),но много малко съм играл с такъв герой и не зная какъв ще е крайния резултат.Аз си представям нещо от този род: FB-max,WF-max,WI-max и DS-max, но нямам представа какво ще се получи. Ще бъда благодарен някой ако е пробвал,да сподели своето впечатление,ако не,отворен съм за всички по компетентни идеи (за статс,облекло и т.н.).Предварително благодаря.Приятна игра!
missing
Full Member
Full Member

За ПВМ с 1 стабилен инфинити мерк ще се получи номера \) Дигай смело не се притеснявай... :) Аз мисля да правя същия вид трапер като успея да си набавя добри катари и основа за инфинити :)