MG PvP Hybrid Assassin

Assassin е един от двата допълнителни героя, които ни бяха представени с Diablo II: Lord of Destruction. Тя е член на Viz-Jaq'taar, орден убийци, създаден да ловува магьосници, покварени от демоничната магия. За да не се корумпират, убийците са били обучени да се бият, без да използват магия - те вместо това си служат с капани и използват бойните си умения за битки от близки разстояния.

HandOfJustice
Full Member
Full Member

Това развитие е лично мое. Не съм виждал до сега друг такъв герой или билд.

STATS:
-str - 0
-dex - за катарите
-vit - all
-eng - 0

Items:
-Enigma - Lp,Mp, Gothic (аз предпочитам готик заради скина - http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 31759H.jpg )
-Amulet - crafted 2ass/15+cast/бонуси (аз ползвам такъв: http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 31765L.jpg )
-Rings - Един с 10cast/str/резисти! + raven/dwarf/wisp. Като rare ring може да ползвате нещо от този сорт: http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 31868T.jpg . Доста ще помогне.
-Belt - Sp web
-Boots - Gore riders
- Gloves - bloodfist
- weapons -Fury+Chaos. и 2та катара трябва да са с общи бонуси 6 ls/1 df/1 mb/1 shadow master. Така спестявате най-много skill points. Основите или Saw, или Feral claw. Моите са: http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 31774H.jpg + http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 31782a.jpg )
Или Chaos + Rare Катар (Нещо такова ако е добре http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 32360H.jpg )
-Helm - 2 assa/20cast+ бонуси. Моя: http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 31784Y.jpg )
-swap cta+lidless

Както виждате ассасина не използва Trang Oul ръкавици, нито Venom от катарите.Това е различното при мен. Venom НЕ се използва. По-късно в поста ще разберете защо.

SKILLS:
-Claw mastery - MAX
-BoS, Weapon Block, Fade - 1
-Fire blast - 1
-Shock Web - MAX
-Ch. Bolt Sentry - MAX
-LS - MAX
-DS - MAX

Venom не се вдига! С такива скиллс нашият ассасин ще бъде готов на ниво 93.

ИНВЕНТ:
-10xTrap skillers life
-Anix
-6-7-8 ск-та 313 psn!
-2-3-4 ск-та 20life/11xRez

Ще кажете "Веном е незаменим. Ск-тата не са като Веном"
Ето го и отговора ми:
http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 31806W.jpg
Както забелязвате кажи речи същия резултат в ДМГ, като ассасин хибрид с веном, само че с доооооста по-добър дмг на трапс. Аз лично още не съм я разиграл като хората, но героят си заслужава.
Изводите ги виждате.
Тактиките може да си ги правите сами. Нужно е само 1 df на сорс за да остане на 1, а после е лесно. С dwarf/raven/wisp държим долу-горе, но все пак трябва да се пазим. Ако сте добри играчи с мб/трапс/дф това е достатъчно. WW се използва в не много случаи, но все пак се използва

Герой в реалма: Enter-Sandman

All rights reserved.
Deen
Newbie
Newbie

Колко dmg reduce, докарваш за да държиш на меле герой?
Като гледам нямаш и weapon block, най-добрия пасив срещу магьоснички :)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Не може да имаш всичко едновременно. 1 път дигано weapon block е напълно достатъчно. Мен 47% блок ми е екстра. DMG reduce? Хм мен лично мб и трапс са достатъчни за да може враг да не припари до мен.
drek
Full Member
Full Member

Пробваи за 2ри катар да сложиш Bartuc+um или Рл Melice , доста по добра работа ще ти свършат от fury.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

drek wrote: Пробваи за 2ри катар да сложиш Bartuc+um или Рл Melice , доста по добра работа ще ти свършат от fury.

Лично аз предпочитам това, което съм казал. Не смятам че Melice/Bartuc дават по-добри бонуси от Fury/Rare катар.
drek
Full Member
Full Member

Fury не ти дава кой знае какъв бонус ... Bartuca ти дава 2 скилс дефакто 2ЛБ, 2 шадол итнт, а отделноно и 30 фхр (Um) отваряне на рани .
"melice" ти дава 100% шанс да отвориш рани, което в комбинация с веном (в твоя случай поиз чарми) е много по барзо смъкване на кръвта

Разликата в Веном и поиз чарми е следната => при пойзън чармовете ти правиш дмг-то за 15 секунди ,а с веном правиш почти същият демич , но за по-малко от секунда , което ти дава предимството ,че ако го удариш 2пъти в 1 ww два пъти го фаща ефекта (съответно повече дмг)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Не е точно както го казваш. С пзн чарми се прави по-малък моментен дмг,но сваля повече лайф по-голям период от време. Сорси без блок и деф са лесна мишена за дф. 1 боцване после дефанзивна игра и хич не е трудно. Сорсите в крайна сметка сами усещат накъде отива работата и сами се врязват в капаните. С Venom правиш по-голям моментен дмг малко pzn и дотам. Не знам това е мой билд и аз съм доволен.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Благодаря Abyss.
Колкото да Melice - вярно, че е доста по-евтини, но забравяш какво дава fury - ed,ias,20% ar, 66 OW, 33 deadly strike. Melice "превъзхожда" само по това, че дава 36 OW повече. Не мисля, че е удачен вариант.Bartuc превъзхожда fury по 20стр/20декс - които не са толкова важни (в случая въобще) и 2 асса скилс - основата ако дава 3 лс + нещо ще е доста по-ценна. Губи се OW/deadly strike, ias. Така че по-добрия вариант, но и по-скъп е Fury.
Deen
Newbie
Newbie

Bartuc ти дава 2xAss'as skill level, 30 FHR, 2 скила, умножени по още 3 заради С'енергито на бонусите, това си е доста добър демидж. ОW, може да го докараш с UM в катара, но по-добре би седял jewel ias/all res. Fury, просто е безсмислена система, убийцата ще се държи по-хубаво дори с 2 Chaosa :)
eyeofheart
Full Member
Full Member

Гледах билда и като цяло ми хареса,щетите на ЛС са почти колкото на чист трапер,но има и допълнителен вв дмг 3к което е добре.Играл съм дуели с човека и мога да кажа че билда си го бива.
Smoke Weed
MinimalDmage
Full Member
Full Member

макс трап...макс веном...инв фул с шадол скилове.
aberCROMBIE
Newbie
Newbie

HandOfJustice wrote: Благодаря Abyss.
Колкото да Melice - вярно, че е доста по-евтини, но забравяш какво дава fury - ed,ias,20% ar, 66 OW, 33 deadly strike. Melice "превъзхожда" само по това, че дава 36 OW повече. Не мисля, че е удачен вариант.Bartuc превъзхожда fury по 20стр/20декс - които не са толкова важни (в случая въобще) и 2 асса скилс - основата ако дава 3 лс + нещо ще е доста по-ценна. Губи се OW/deadly strike, ias. Така че по-добрия вариант, но и по-скъп е Fury.
Извинявай, че трябва да те поправя , но при сравнението някъде си изпускал : Bartuc - дава 30 фхр , Fury - Не :) , а ако гониш фхр фраме ще спестиш доста чарми с фхр и ще сложиш с лифе :)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

MinimalDmage wrote: макс трап...макс веном...инв фул с шадол скилове.
А Claw Mastery? Така губиш 147 % dmg , 310% attack, 22% critical. Е тук говорим за друг вид билд. Не знам..

Само фхр не съм гонил във билда - няма смисъл. Загубена кауза фхр (пък и честно казано не мисля, че се нуждае толкова много). Затова съм пропуснал бартук като опция.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

при твоя билд без макс веном говорим за друг тип билд
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Именно - значи няма смисъл да споделяш други идеи, които не са свързани с тази тема
HandOfJustice
Full Member
Full Member

След малко игра мога да добавя:
Vs. Fire sors - dwarf+ww+2-3 sc-ta 20life/11fire и втория ринг да е със стабилен F rez
Vs. Cold sors - raven+trang oul gloves/rare gloves 20 ias 30 cold rez +life + 2-3 ск-та 20life/11cold
Vs. Physical & Magic dmg - Bul 5 + 2рия ринг каст/лайф/рл.

Добра идея е Fury да е на основа 3 LS+ DS за да не зависите от него. Т.е Vs. сорси може да слагате Jade Talon + jew 15all rez - така печелите 65 all rez
crzy
Jr. Member
Jr. Member

Deen wrote: Bartuc ти дава 2xAss'as skill level, 30 FHR, 2 скила, умножени по още 3 заради С'енергито на бонусите, това си е доста добър демидж. ОW, може да го докараш с UM в катара, но по-добре би седял jewel ias/all res. Fury, просто е безсмислена система, убийцата ще се държи по-хубаво дори с 2 Chaosa :)
Умножени по 1000,а ? Synergy важи само за точките който си цъкал в скила. /hard points/ Всякакви all skills не важат...

Откаде сте измислили това с чармовете, не знам. :nenormalniste: Това в случая е някакъв развален трапер, който може да се върти и да вкарва пойзън.

Btw крафтнатото пръстенче ти е извънземно, евала. :)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Е мен не ми пречи да играя с тебе crzy.Само кажи кога и ще направя едно показно на героя. Нали за това съм оставил името му. Развален трапър? Та някои трапъри правят дори по-малък дмг от мен. Аз по-скоро бих нарекъл билда: "Трапър, който не трябва да приближаваш", което го прави доста по-труден за убиване. Набивам повече дмг с 1 WW от WW-sin - е за малко повече време да, но аз мога да чакам докато опонента се гърчи. А pzn прави опонента по-непредпазлив и почва да прави грешки - моя момент.

А колкото до въпроса ти откъде ми е хрумнало мога да отговоря по следния начин: някои хора гледат, виждат и имитират: имитират герои, които са видели, имитират билдове, които са прочели, а други хора търсят. На други хора им е писнало да виждат идентични герои, идентични итеми и прочие. Те търсят различното. В повечето случаи не успяват, но в някои постигат нещо. Правил съм какви ли не герои - некро на голем, асас на фаер трап, fire bowazon, ice bowazon, pzn bowazon и мн. др.Правил съм герои, за които ти дори и не си си помислял. И в този пост смея да твърдя, че този билд, този герой е напълно готов да се противопостави на почти всички останали утвърдени герои в играта.
crzy
Jr. Member
Jr. Member

Против ботовете съм и затова не играя дрийминг.
Трапърката е дефанзивен герой, а с твоето развитие се опитваш да я направиш точно обратното, защото аса с трап скилъри е точно трапър, а не хибрид. Сигурен съм, че разбираш играта и се опитваш да измисляш някакви новаторски билдове, но това развитие куца по много показатели.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

crzy wrote: Против ботовете съм и затова не играя дрийминг.
Трапърката е дефанзивен герой, а с твоето развитие се опитваш да я направиш точно обратното, защото аса с трап скилъри е точно трапър, а не хибрид. Сигурен съм, че разбираш играта и се опитваш да измисляш някакви новаторски билдове, но това развитие куца по много показатели.

Да я натъпча със сд-та за 100 дмг на скилър? Не мерси. Аз не целя обратното, аз комбинирам прецизна атака със стабилна защита. Стига оспамва темата ако обичаш.