Conc. варварин,помощ с развитието ?

Barbarian е клас, който е усъвършенстван в меле битки. Той може да укрепне съюзниците си преди битка и да прескача големи разстояния. Този герой е единственият, освен Assassin, който може да използва две оръжия едновременно.

Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Колеги реших да направя варварин но не знам как точно да го развия,какво да му вдигам като умения и до някаде за облеклото се колебая.Решил съм да не е WW и се чудя межу Зерг и Конц. Предложете ми едно хубаво развитие като героя е предимно за кеф а не за дуели смисал такъв че повече ще се бие с монстарите по нивата отколкото с други герой за този етап. Само да кажа че не разполагам със средстава за БОТД и подобни,нощо от сорта Гриеф,Деат са ми по джоба.
Himi
Newbie
Newbie

Ботд го забрави като идея , с конц барба ще се откажеш много бързо , супер скъп е за да прави щети, а след акт 3 ще мреш от iron maiden ... само за дуел става т'ва животно
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Хайде колеги помогнете малко с едно хубаво обяснение по въпросите ...
Baladesh
Jr. Member
Jr. Member

Cecobg wrote:Хайде колеги помогнете малко с едно хубаво обяснение по въпросите ...
Пиши ми в играта на ацц Zealdin може да полафим относно барба и ще измислим някакво развитие.