Дайте идея за Бокар боец

Barbarian е клас, който е усъвършенстван в меле битки. Той може да укрепне съюзниците си преди битка и да прескача големи разстояния. Този герой е единственият, освен Assassin, който може да използва две оръжия едновременно.

amnesiacream
Newbie
Newbie

Здравейте!

Не съм развивал до сега барб освен за чист бокар който ползвах за лайф на hardcore.
Сега играя на SC идеята ми е да го пусна за бот да дига лайфа на другите ботове.
Да издържа на бой както и ако може да бие от време на време :)

Искам да е с две хотота, дилериум, балгор скин и другите итами вие ми кажете какви да бъдат.
Също и какви магии да вдигна тъка че да може и да бие малко, и да е издръжлив на бой най вече.

И за тези които разбират от d2jsp ми кажете как да го накарам да бока често в трона на различни места, или при искате от другите ботове ако може да се измисли нещичко.
Arrow
Newbie
Newbie

Ето ти 1 развитие.

Стр.-колкото за предметите
Декс.-0,когато си с 2 оръжия не ти требва блок
Вит.-Всичко
Енерги-0

Скиловете:
Battle Orders-Max
Battle Commnds-Max
Shout-Max
Iron skin-1
Inc.Stamina-1
Inc.Speed-1
Mace Mastery-1 - хотото и цта-то ако са на основа Flail,Knout or Scourge
Natural Resist-1

Items:
Оръжие:Хото и Цта - Хотото дава 4 то ал,а цт-то трябва да е над х/3/х
Каска:Бяла каска с 3 to battle orders,написа на Delerium
Колан:Sp web
Пръстени:Тук може си избереш или 2 була,2 сожа или комбинирани 1 сож и бул.
Ръкавици:Те не ти играят роля,на 1,10 няма ръкавици 1 то ал,може си сложиш каквито си избереш ти,лично аз предпочитам MageFist или TrangOuls.
Ботуши:Същото при ръкавиците няма 1 то ал,можеш да си избереш каквито искаш,аз лично бих сложил SS-та, 15 стр.15 вит.
Амулет:3 то Warcrise + лифе ако можеш да намериш.
Армор:Балрог скин,Енигма или Кох.Всичките дават 2 то ал,но аз предпочитам Кох дава и резисти,ти ще си прецениш сам.
Щит:Не.

Iventar:
10 Warcrise skillers с лифе + аникс.Скилърите са доста евтини може с 40 лифе е около Ло руна .

Ето ти 1 билд от мен :)
amnesiacream
Newbie
Newbie

Благодаря ти arrow

Сега и друго за бокането.
Значи лидера ми е направен да бока след първите гадове и след 4-ите, но като го бокна в началото с бокара той не се бока повече което е добре защото няма да разваля бо-то.
Но как да накарам бокара примерно да бока на waipoint-та преди лидера да тръгне за TP към трона ?
Или ако е невъзможно това дайте други идеи.
Arrow
Newbie
Newbie

До колкото знам мисля че не може на плочата,освен да настроиш лидера и бокара да се засечат на плочата за Елдрич,ама нз дали ще стане не съм сигурен.
amnesiacream
Newbie
Newbie

Ами тогава има ли начин да настроя паладина да се бока само като тръгва от плочата както си го прави по принцип.
Като стигне на трона там вече да не бока изобщо, а да взема бо от бокара.
Щото нали бокара като влиза в ТП бока веднага и следващото бо по мое наблюдения е след парвите миниони.

Искам да изключа бо-то на водача в трона, а бокара като влезе в трона да го наглася да бока колкото си може по често.