Old School Barb

Barbarian е клас, който е усъвършенстван в меле битки. Той може да укрепне съюзниците си преди битка и да прескача големи разстояния. Този герой е единственият, освен Assassin, който може да използва две оръжия едновременно.

prodan
Newbie
Newbie

Не ви ли писна вече от варвари с малки брадвички и стъклени мечове ? Защото на мен ми писна да ви кажа честно.С този билд ви предоставям една по - пирятна версия на варвара.Старата версия използващ брутална сила - грандфадър или дуумбрингър.Това е един олд скул билд които да ви кажа честно ми липсва а удоволствието да пречукаш някого в ПвП с него е просто неописуемо.
Нека започнем.
Уборудване/гиър/итеми
Оръжие :
Грандфадър - руна по избор от - 31 - Игнор дефенс \ - 27 - 50% енч демич \ -13- инк атак спийд
Дуумбрингер - /-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/
Каска:
Ареат фейс - бижу - За мен най добрите избори са - ЕнчДемич + Мах демич за дядото или ЕнчДемич + ИАС за доом . Защо ? Билда е направен за махимален демич без да се задълбава философията за Фраме-ове и т.н.
Броня :
Какво по олд скъл от Кракен Шелл ? Ами ням затова препоръчвм кракен шелл с Бижу като н Ареат фейса.
Аумлет: Имаме няколко избора : Металгрид \ Хайлорд \ Анджелик (смо ако е с пръстена)
Щит :
Монарх + 22 Руна - няма какво да се дискутира.
Рингове :
Рейвън + Рейвън / Анджелик (ако е с амулета)/Лисп протектор/Булкатос( Малко безполезен но си е олд скул ! )
Колан :
Вердунго
Ръкавици :
Стиил ренд Огре гаунтлетс : Тават Енч Демич - олд скул !
Ботуши :
Тук има място за избор но препоръчвам :
Горерайдер

prodan
Newbie
Newbie

Статс/чармове
Тук няма място за голяма импровизация :
Сила : Колкото да си носим итемите (не съм изчислявал точно)
Дехтирити : За максимлен блок (не съм изчислявал точно пък зависи от левела)
Виталити : Колкото повече , толкова повече.
Енерджи : Забранено !

Чармовете :
Тук също няма място за импровизация :
Макс демич + Живот
Анихилус
АКО Е НУЖНО :
Живто + Алл резист
prodan
Newbie
Newbie

Скилл Билд
Бойни викове :
1Howl
1Shout
20Battle orders
1Battle command
Бойни мастърис:
20Sword Mastery
1Incrased stamina
1+Increased speed
1Iron Skin
1+ Natural resistance
Бойни скиллове:
1Bash
1Stun
1Leap
1Leap attack
1Concentrate
20Berserk/Whirlwind В ЗАВИСИМОСТ ОТ ТОВА НА КОЕТО ИСКТЕ ДА СЕ РАЗВИЕТЕ !
До сега използваните скиллове са 72 . Като изключим 12те от куестовете това значи че сме 60ти левел и ни остават приблизително 30 скилла (не всеки може да цъка до 99 лвл)
Тези скиллове отивт в Натурал резистансе и Инкреасе спийд . Предлагам да ги разделите така че 2та скилла да станат 16 / 16 но вие решавате.

Продан :D