PvP Whirlwind Barbarian

Barbarian е клас, който е усъвършенстван в меле битки. Той може да укрепне съюзниците си преди битка и да прескача големи разстояния. Този герой е единственият, освен Assassin, който може да използва две оръжия едновременно.

Art
Newbie
Newbie

STATS

Strength: За предметите ( около 80 - 90 )
Dexterity: За макс блок (с предметите на 99 лвл трябва да не е по-малко от 222)
Vitality: Всичко останало тук, което ще рече над 300+
Energy: Нищо! Варварина не изисва много мана, а ако вземе да свършва винаги можеш да пиеш колба.

SKILLS

Shout : 20 точки (максимум) За тези, които незнаят добавя 5 секунди бонус към battle orders и battle comand. Не е хубаво, когато battles orders спре повреме на дуела :)
Battle Orders: 20 точки (максимум) Освен да дава кръв БО също така дава и много голям бонус към Concentrate (10 процента)
Whirlwind: 20 точки (максимум) Това е скила с който бием. Когато се въртиш с ww неможеш да бъдеш ударен, затова е добра стратегия срещу bow amazon.
Axe Mastery: 20 точки (максимум) Разбира се може да сте и на меч :) Дига АР (atack rating) и dmg-a до critical strike, което ще рече двоен или дори повече dmg.
Natural Resistances : 1 точка (минимум) С Battle Comand и предметите ще бъде около 6-ти левели и ще ви дава достатъчно отровен (poioson) резист.
Increased Speed: 1 точка (минимум) Много хора ще твърдят, че този скил нетрябва да се дига, защото колкото по-бавно се върти барба толкова повече удари нанася с ww. Да но как ще избяга например от Bone Spirit :) Трябва да сте доста бърз.
Iron Skin: Всичко, което ви остане до 99 лвл ТУК! Дава дефенс този скил.

EQUIPMENT

Каска: Arreat's Face с жевел 40 ед и 15 иас.
Амулет: Angelic Amulet
Пръстени: Angelic Ring X2 (Ще е хубаво 2-рия ринг да е Raven Frost за да неможете да бъдете замразен [Connot be Frozen] )
Колан: Verdungo's Hearty Cord
Щит: Stormshield с жевел 40 ед и 15 иас.
Брадва: Breath of the Dying Ethereal Colussus Blade или Grief (В зависимост от заможноста ви)
Броня: Engima Archon plate или Forty Archon plate (Енигмата ако ще сте срещу кастер като сорс, паладин или некромансер заради телепорта, а фортито, когато се нуждаете от повече ЕД (enhanced dmg) срещу barb примерно)
Убувки: Убувки още несъм решил какви, но си мисля за Gore rider заради deadly strike и 200 ед.
Ръкавици: Dracul's Grasp (Ако някой може да ми даде Dracul's Grasp ръкавици да ми wisp на acc: anox7 )
Art
Newbie
Newbie

Можеш, но попринцип като се завъртя с ww примерно срещу bow amazon избягвам някой от стрелите ! Айде като си голям разбирач си измисли и си напиши развитието да ти се посмеем и на теб :)
eyeofheart
Full Member
Full Member

Не се излагай това са пълни глупости нищо от първия пост не е вярно :(
Smoke Weed
Art
Newbie
Newbie

eyeofheart wrote: Не се излагай това са пълни глупости нищо от първия пост не е вярно :(
Несъм казал, че нещо е вярно или че съм голям разбирач, айде дайте някое развитие и вие :) Аз се старая и това си ползвам защото нямам друго :)
iordek
Newbie
Newbie

Поне махни тези фъшкии-ed/ias от Areat и Stormshield.
Btw-Axe Mastery: 20 точки (максимум) Разбира се може да сте и на меч :) Дига АР (atack rating) и dmg-a до critical strike, което ще рече двоен или дори повече dmg.
Колко повече от двоен dmg може да даде CS?
MinimalDmage
Full Member
Full Member

Max нужните магии и натурал резист на последно място
Препорачително е да не си вдигате инкреасе спеед
Екипировка:
Гюлиам Фасе
2 Гриефа
Енигма
ХайЛорд
Горе Райдерс
Дракулки
2 ринга каст ар декс стр лифе резист нещо от сорта
ей така си правя бвк-тата аз.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

тактики на игра: научете се да правите триъгалник от вартелешката върху противника:)
gr33nstree7
Jr. Member
Jr. Member

Grief/Ботд + Beast e комбинацията с 2 оръжия
AsILayDying
Newbie
Newbie

Offtopic: Благодаря, Любо, за хубавите думи, оценявам ги. Искам да изкажа на мой ред своето уважение към теб като човек и като играч.
Относно темата: не можах да намеря конкретен въпрос, на който да се опитам да отговоря, ако съм компетентен разбира се. От друга страна на няколко пъти съм мислил да споделя своя опит и да опиша почти перфектни билдове за определени класове герои, но това ще ми отнеме доста време (защото аз като се захвана с нещо го правя кадърно, ясно, точно и пълно), а и не знам дали си заслужава.
Към билд-а: имам множество забележки, но има все пак някаква идея. Адмирации за "положения труд".
Played since 1999 (headoff). I play no more actively.
I was Norec (BVC), Orlif (Smiter), Moldrin (BVB), Fauztin aka Zayl (Nec), Gorst (Zerk).
Beware foul demons and beasts.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Недей да им отваряш очите.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)