Въпрос?

Barbarian е клас, който е усъвършенстван в меле битки. Той може да укрепне съюзниците си преди битка и да прескача големи разстояния. Този герой е единственият, освен Assassin, който може да използва две оръжия едновременно.

forest_beast
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте приятели,направих си барб на ww и сега триабва да му сложа джувели на шлема и щита той ще bvb и много мислех и тук се нуждая от вашата помощ.Моля хората,който наистина разбират да ми разяснят разликата м/у различните видове дмг имам следното предвид каква е разликата м/у ед дмг макс дмг и мин дмг?Мисля на барба си да не слагам джувел с иас защото ще се върти се пак:Д
Благодаря Ви предварително!
nikas
Newbie
Newbie

forest_beast wrote: Здравейте приятели,направих си барб на ww и сега триабва да му сложа джувели на шлема и щита той ще bvb и много мислех и тук се нуждая от вашата помощ.Моля хората,който наистина разбират да ми разяснят разликата м/у различните видове дмг имам следното предвид каква е разликата м/у ед дмг макс дмг и мин дмг?Мисля на барба си да не слагам джувел с иас защото ще се върти се пак:Д
Благодаря Ви предварително!
Ами просто е ... всяко едно оръжие има долна и горна граница на damage например 10-20.
Това значи, че когато удряш с него ще нанесеш 10, 11, 12, ... или 20 dmg(това е random и не зависи от теб).
Та в случая 10 е min dmg, а 20 е max dmg (average dmg е (10 + 20)/2 = 15). Заради това когато си избираш оръжие гледай колко е average dmg-a му. Може би сега разбираш защо Grief RW е много силно оръжие.
Сега да речем, че някъде си боцнал jew 3 max dmg, което значи че ти се вдига горната граница с 4 - вече правиш 10 - 24 dmg
После слагаш jew 2 min dmg, вдигаш долната граница с 2 - правиш 12 - 24 dmg
Ако вместо тези 3 max и 2 min dmg jews беше сложил jew 20% ed например, това означава че щеше да добавиш по 20% към горната и долната граница демек 12 - 24 dmg

Това е обяснено по най-елементарен начин.

Иначе jews с ias са абсолютно безсмислени за ww понеже ias на ww се изчислява само от оръжията. Най-доброто което можеш да сложиш според мен е 40 ed 15 max dmg
forest_beast
Jr. Member
Jr. Member

Благодаря ти много за отговора
crzy
Jr. Member
Jr. Member

Има бъг с ED/Max(Min) бижутата, сокнати в броня/каска/щит. В случая най-добре ще е 40ED/9Str.