Полезни връзки !

Motikarq
Newbie
Newbie

Здравейте колеги !

Понеже минах през адът да си търся diabo 2 линк , мапхак ,лоадър и т.н ви пускам линкове отдолу ,които можете да ползвате.

Diablo 2 1.13c - инсталацията е проста , натискате ИНСТАЛИРАЙ и избирате къде.
Diablo 2 loader for 1.13c - слагате в папката с Diablo 2 и създавате пряк път към десктопа (run as admin ! )
Diablo 2 maphack - разархивирате на десктопа и задължително Run as administrator
Admin Edit: Линкове за тези три файла + Oblivion Mod, можете да откриете в Downloads секцията ин: app.php/downloadsystemcat?id=3

Dreaming registry file - app.php/downloadsystemcat?id=1 - еденично зареждане на файлът от вътре и сте готови.

За въпроси можете да ми пишете в форума или в играта - imcheating
Last edited by DarkKiss on Sun Jun 14, 2020 10:36 am, edited 2 times in total.
Reason: Файловете са дублирани на наш сървър и линковете в темата обновени.
EarlSimmons
Newbie
Newbie

Батка, да знаеш как се оправя проблема на Windows 10 с регистъра, понеже като го уш добавя и вляза в играта ми изписва, че съм към Draming, но се кънектвам към стария сървър към който съм бил
DarkKiss
Administrator
Administrator

Чистка на регистрите му е майката :)

Отвори cmd и напиши regedit.
В дървото от папки потърси HKEY_CURRENT_USER (мисля така беше). От там Software -> Blizzard Entertainment -> Diablo II.
Изтрий цялата папка Diablo II от регистрите, след което добави отново сървъра чрез gateway editor или reg file.

Би трябвало това да ти свърши работа.
Snowy
Newbie
Newbie

Как да добавя новите ключове, багове и останалите работи в мапхака. Да не ми ги крие ???
djibzibi
Newbie
Newbie

Maphack
Всички файлове се разархивират директно в Диабло 2 папката и се стартира автоматично
d2hackmap.cfg може да се настройват hot keys  да се крият предмети и т.н
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by djibzibi on Fri May 15, 2020 8:14 pm, edited 1 time in total.
djibzibi
Newbie
Newbie

https://streamable.com/399fe3

Ето малък запис с близз сорка в хоместеад . Има и умиране даже