Oblivion / Обратна връзка

DarkKiss
Administrator
Administrator

Чувствайте се свободни да споделите идеите си за бъдещите ъпдейти, или корекции които смятате са нужни.
tjrz
Newbie
Newbie

Предполагам че изхвърлянето от играта е свързано с чудовищата в новата местност homestead. На трудност нормал бяха крави и нивото работеше добре. На найтмер са предполагам други и при влизане играта забива. Предложението ми е животните в нивото да се заменят с класически.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравей , пробвай да изтеглиш този линк. Стартирай играта от Oblivion start
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
tjrz
Newbie
Newbie

Изтеглих го, но за съжаление като се стартира от този файл не е възможно да се играе на цял екран. Пробвах да изтрия -w, но тогава играта изобщо не стартира.
DarkKiss
Administrator
Administrator

tjrz wrote:
Sun May 03, 2020 10:40 am
Изтеглих го, но за съжаление като се стартира от този файл не е възможно да се играе на цял екран. Пробвах да изтрия -w, но тогава играта изобщо не стартира.
Относно този проблем съм ти отговорил в другата ти тема. Не е нужно да се коментира едно и също място на няколко места, и едно стига.
tjrz
Newbie
Newbie

Ок спирам да пиша. Ще отговарям в другата тема.
pipo93
Newbie
Newbie

Gem bags - да може да си складираш камъните на едно место , но освен само да ги складира и да прави каманите директно на
перфекти

Увеличете дропа в някой зони освен Home тъй като е невъзможно сам човек да ходи да фарми . а вмомента другаде няма къде и какво да се фарми , освен ако не е класическия път в който трябва да направи хиляди рънове за някъв по читъв предмет

Намалете dmg на мобите по картата тъй като според мен е прекалено завишен

Ако се сетя нещо друго ще го добавя  :ok-hand:
tjrz
Newbie
Newbie

Подкрепям идеята.
Мобовете в Homestead нанасят доста голям демидж и удара с мана бърн е с прекалено голям обхват.
Животното не се вижда, но въпреки това успява да нанесе щети.
Както беше казано, дори на трудност найтмер е почти невъзможно да се фарми самостоятелно.
DarkKiss
Administrator
Administrator

tjrz wrote:
Thu May 07, 2020 10:47 am
Подкрепям идеята.
Мобовете в Homestead нанасят доста голям демидж и удара с мана бърн е с прекалено голям обхват.
Животното не се вижда, но въпреки това успява да нанесе щети.
Както беше казано, дори на трудност найтмер е почти невъзможно да се фарми самостоятелно.
Животното се вижда много ясно, магиите му не се. И въпреки това, това е единствения от 3-те вида чудовища, който по някакъв начин прави нивото относително трудно. Ако го намалим и него, то ще е по-трудно да направиш baal рън, от колкото homestead. Аз и админите когато влезем да играем се справяме доста прилично в Homestead, въпреки невидимите магии и високия damage. А сме 3-4 души. Дори двама се справяме ок - по-бавно и трудно, но го минаваме нивото. Задавам най-важния въпрос - предлагате такива промени, защото смятате, че това е от което има нужда мода, или просто защото сте решили, че на вас ви е трудничко там?

Ще използвам момента да направя пояснение. Искаме да подобряваме мода, да направим правилните промени и да върви напред. За това въвеждаме дори такива актуализации, с които не сме особено съгласни (като Izual например) - защото това е което се иска, а ние се стараем да удовлетворим основателните искания. Но много ви моля, правете разлика и обърнете особено внимание на следващите няколко реда:
Имаме нужда от креативни идеи, които да подобрят мода като цяло, а не да предлагате да се промени това, което според вас е трудно. Това, че нещо е трудно, не значи непременно че е грешно. Ние търсим баланс в играта, не правим fun мод.
tjrz
Newbie
Newbie

Ок. Извинявам се че съм дал обратна връзка или не съм разбрал каква е основната идея на темата.
Играя основно соло, тъй като ми се вижда трудно да успея да се организирам с други играчи, а в случаите когато успея се получава така, че докато единия бие по животните другия само стои и гледа какво ще дропне.
Приятна игра, а за мен остава фарм по нормалния начин.
DarkKiss
Administrator
Administrator

tjrz wrote:
Thu May 07, 2020 12:01 pm
Ок. Извинявам се че съм дал обратна връзка или не съм разбрал каква е основната идея на темата.
Играя основно соло, тъй като ми се вижда трудно да успея да се организирам с други играчи, а в случаите когато успея се получава така, че докато единия бие по животните другия само стои и гледа какво ще дропне.
Приятна игра, а за мен остава фарм по нормалния начин.
Не е нужно да се извиняваш, обратната връзка винаги е добре дошла и винаги полезна. Просто исках да уточня, че не всичко което е трудно трябва да бъде променено.
А манталитета на играчите е нещо отвъд нашите възможности за промяна.
money
Newbie
Newbie

Здравейте, първо ще споделя за Homes зоната беше найстина интересно предизвикателство преди да се намалят щетите сега е доста лесна и добре че  босът все още е силен за да е интересно ,преди това пак сам ги биех с d2loader или с още един човек  все пак замисълът там е да има отборна игра, така мисля.
Друго което може да промените е така наречените ЕЛИТНИ ПРЕДМЕТИ които са напълно излишни и не носят никакво удоволствие от намирането им а става въпрос за Grand Father,WF -HYDRA BOW,Caduceus,Berserker Axe, SACRED ARMOR , за разлика от новият арбалет които направо няма аналог и прави FATIH i WF безполезни да не говоря амазона на дуел колко щее нечестен сега ще ви дам пример.В момента стрелкинята с Multishot без никакви чарми прави повече щети от колкото WW Барб със двоен инвентр и добри макс дмг чарми ,отделно в комбинация с новата думата Ghost wind както дава FRW и арбалета които е Grief i GF в едно че и с дупки и покриващ максималния фрейм за бързина ..... да не споменавам и attack ratinga без да се заяждам ама това го е правил сиг някой фен на амазона.Смяам че може да се направят и другите предмети по кокурентноспособни и по този начин да съживите някоии класове героии като Fire Dru ,Fire Assas просто с едно fire mastery някъде или да вкарате Rune Words които да имат някакво приложение както в случея с WW staf ,можеше да е на меч но това е друга тема.
ЗА финал просто вземете най-доборо от другите сървъри и го комбинирайте така че да бъде интересно и играчите да се чудят  коя комбинация да използват и да се изкефят с нещо ново и интересно.
MedellinCartel
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравей , ще започна от там , че получихме доста оплаквания за Хоумстеад "били много силни , невъзможно за рънене и т.н". Екипът ни не е много съгласен с това защото е тествано преди да бъде пуснат Мода, но въпреки това се вслушваме в играчите все пак искаме на тях да им е комфортно да играят играта и да се наслаждават на нея . За другите предложения ще ги вземем напредвид . Благодарим за мнението  , ако имаш нещо конкретно за Предмети , места за "рънене" и каквото и да е което би ви харесало да видите може да се свържеш с нас и да го обсъдим . :)
Motikarq
Newbie
Newbie

С надмощието на изуал като предметен цар , другите места станаха безполезни. Няма го "reward"-ът от убиването на тези босове,мини босове и т.н.

От самото начало знам ,че HOMESTEAD е трудно място за сам играч и не би трябвало да може сам играч да бъде там и не съм и влизал.
Абсурдно беше да умираме от невидими неща, което до някъде беше фикснато. Нещо , което и по време на тестването бях споменал ,че е доста дразнещо да не виждаш от какво умираш.

Въпреки това се намериха хора, които успяха без да имат предмети да влезнат в homestead и да фармят ако може да се нарече фармене убиването на 60-70 чудовища,но това беше достатъчно те да се сдобият с достатъчно предмети за да чистят почти цялото място, което им дава предимство пред устаналите.
Не говоря за организирана игра в отбор,където са дигнали паладин барб две различни магиосници,а за соло играч.

Получи се интересно с добавянето на дроп на предмети на изуал на хел,което подпомага бързото достигане до homestead ,което е хубаво !
Но се обезмислиха 10тина часа в биене на мефисто.
Може би трябваше всички останали да бъдат докоснати.
Няма смисъл да бием крави след като достигнем 92-ро ниво. Вече не дават ХП , но не пускат и основи и камъни ,а трябва да съберем 2500 такива...

Търсенето и намирането на баланс са доста сложни неща и някои игри не го постигат с години и десетки пачове.

раканишу ни носи чармове и джавели - супер
Изуал ни носи уникални предмети - супер
Контес уж би трябвало да носи руни ама не носи - не е супер (може тук да се пипне за да се засили ходенето там) или може би да се пипне травинкал , хепхасто ?
Може да намираме поне основи при кравите ако не друго...
Snowy
Newbie
Newbie

Предлагам
Да се вдигне малко дропа на руни.
Или както е споменал по-горе Motikarq да се увелечи дропа при трав,коунтес или хепасто да е главния бос който да носи руни... Понеже не всеки може да ръни по цял ден за да изкара нещо. За 1 седмица рънене по 4 5 часа и повече , съм изкарал 2 Vex 1 Ist и няколко Pul bag-а.
Помислете за нещо свързано с руните.
Приятна игра на всички ;) както и късмет :)
Last edited by Snowy on Sat May 16, 2020 10:16 pm, edited 1 time in total.
fr3shmeat
Newbie
Newbie

Аз съм за вдигане на дропа на кравите, или поне да падат перфекти, чармови и jewels. Също така може и руни. Поне да има дроп някакъв.
DarkKiss
Administrator
Administrator

По принцип не е проблем да има. Причината, поради която го направихме така е, за да има разнообразие в играта. Ако има една местност, от която можеш да получиш всичко необходимо (items & exp), то тогава ще се стои само там. Такава е ситуацията с Baal в другият realm например.
pipo93
Newbie
Newbie

Аз също мисля че трав и/или хепо трябва да се пипне спрямо дроп на руни. Kравите могат да си стоят така няма смисъл да има и xp и руни на едно място :D
pipo93
Newbie
Newbie

Място за съхранение на перфектите
Голд сташа да се увеличи
От гиблин да се премахнат перфектите и камъните да останат само jevels и charms
Да се направи нова местност на която ще може да се фармят само и единствено перфекти , но с по висок дроп %
Направете турнири с цел популизация на сервера (last man stand , Defend Andy , Iron man) Ако проявите интерес ще обясня !
Направете форум игри с цел популизация на форума (Count 1-1000 , Word Chain)
Вдигнете щанса за дроп на unique rings/amu
Сложете фулки във всички нпц-та

Надявам се поне някой да погледне и да отговори!
Хубав ден :)
:victory-hand: