Tournament 2vs2 all class

User avatar
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1542
Joined: Fri Feb 13, 2009 10:26 am

Post

[align=center]2 versus 2 All Classes Tournament[/align]
[align=center]Текуща награда: Jah, Jah, Sur, Sur, Sur, Lo, Lo, Lo, Lo, Lo, Lo, Lo, Lo, Ohm, Ohm, Ohm, Ohm[/align]
  • Дуелът ще се проведе в местността Blood Moor, трудност "Hell" (като местността ще бъде предварително изчистена от monsters, items и shrines).Всеки, който напусне местността по време на дуела се счита за убит в съответния рунд. Всеки, който напусне града и Blood moor едновременно ще бъде дисквалифициран.
  • Дуелите се играят 3 от 5 игри.
  • Позволеният max resist се свежда до 85 (80 с 20% absorb).
  • Паладините имат право на max resist стига те да не надвишават позволения max resist като са задължени да, пратят screenshot на resist.
  • Имате право на 20% absorb. Магьосници на ES нямат право на друг абсорб.
  • Забранени са предмети с Chance to cast Lower Resistance, Amplify damage от герои, които могат да се възползват от проклятията.
  • Когато бъдете убит нямате право да излизате от града до края на дуела. Паладини нямат право да пускат аури от града , друиди нямат право да пускат Oak , а убийци Shadow Master
  • Забранено използването на Shrines и пиенето на кладенци по време и преди началото на дуела
  • Позволяват се най-много 3 Facet-а от всеки вид щети.
  • Ползването на наемници се забранява.
  • Забранена е руническата дума Doom срещу меле герои.
  • Забранена е употребата на Bone Prison и Bone Wall срещу меле герои.
  • Позволени са всички видове Summ-нати единици. Necromancer има право да recast-ва само golem-ите от съживените единици, a Друидите oak.
  • Инвентарът трябва да бъде пълен (всичките 40 кутийки с чармове и амуниции)
  • Iron Maiden, Weaken и Decrepify са забранени за всички видове герой.
  • Забранено е използването на Slow Misslies.
  • Предметите Rising sun, 'Blackoak shield' не могат да се използват като абсорб и са забранени. Предметите Nightwing's Veil и Spirit не се считат за абсорб.
  • Thawing и Antidote potions са забранени.
  • Магията Natural resistance на Barbarian-а не се смята като стак резист.
  • Ограничение за стак резисти срещу Cold магьосници се свежда до 130. Срещу fister-и се свежда до 90. Срещу всички останали герои позволения стак резист е 80 (формулата за смятане на стак резист е Общите ви резисти -145
  • Аурите Cleansing, Prayer, Resist Fire, Resist Cold, Resist Lighting и Meditation са напълно забранени.
  • Бокането по време на дуел е позволено.
  • Забранено е Druid да recast-ва Cyclone Armor, както и Necromancer да recast-ва Bone Armor.
  • Replenish Life се ограничава както следва:

Code: Select all

Blizz sorc с Es - 27 без Es - 30
Fire sorc с Es - 27 без Es - 30
Light sorc с Es- 27 без Es - 30
Orb sorc с Es - 7 без Es - 30
За всички други герои ограничението е 30 Replenish Life.
  • Забранено е използването на Clay Golem от страна на Некромансерите срещу Меле герои.
  • Нямате право да използвате charges от предмети, освен ако не са от същия клас герой
  • Ако в противниковият отбор има паладин използващ аура Conviction и съотборника му е елементал герой стак резиста на противниковия отбор може да се увеличи с 40
  • Всеки герой може да участва само в 1 отбор
  • Всеки потребител от форума (играч) има право да се записва само с един герой.
  • Ако някой от участниците закъснее за дуела се засичат 15 минути, след което се записва служебна загуба, респективно участника и съотборника му отпадат от турнира.
  • Прекалено дефанзивна игра не се толерира. Криене по ъглите и стените е забранено.

Важно: Всеки един записал се отбор играе срещу всеки друг от записаните отбори като от всеки дуел печелите точки. Максималните точки, който могат да се вземат от 1 дуел са 5 при резултат 3/0 (при всички останали резултати се дава по 1 точка на рунд.
Вход: Lo rune от отбор(Ohm на човек).Руните се предават само и единствено на акаунт Infection.
Дата: 25.09.2010 (събота)
Примерно записване:
Отбор 1:
Акаунт на играч 1:
Име на героя на играч 1:
Клас на героя на играч 1:

Акаунт на играч 2:
Име на героя на играч 2:
Клас на героя на играч 2:
User avatar
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1542
Joined: Fri Feb 13, 2009 10:26 am

Post

[align=center]Записани играчи:[/align]
Отбор №1

Акаунт:rory_X
Име на героя:АvengeMyDeath
Клас на героя:hammer

Акаунт:return
Име на героя:Bidona
Клас на героя:Hammer
Вход:Платен
Отбор №2

Акаунт:Black Hole
Име на героя:GeT-FreakY
Клас на героя:Boner

acc: Deen2
Hero: Alikkees
Class: Unidentify ( ww/trap/kick)
Вход:Платен
Отбор №3

Акаунт:Legend
Име на героя:Destroy-RETARDS
Клас на героя:Hammer

Акаунт : VkC-Melissa
Име на героя : VkC-Melissa
Клас на героя : Amazon (bow)
Вход:Платен
Отбор №4

Акаунт: Jeneric
Име на героя: Jeneric
Клас на героя: Hammer

Акаунт:just-didoy
Име на героя:DnK-Affirmative
Клас на героя:sors-orb
Вход:Платен

Отбор №5


Акаунт:EVN-BULGARIA
Име на героя:EVN-Bulgaria[align=center][/align]
Клас на героя:Sors - fire

Акаунт:Bvc-
Име на героя:Yeahhhhh
Клас на героя:Sors - cold
Вход:Платен
Отбор №

Акаунт:enolshan
Име на героя:roko_ChaosFlame
Клас на героя:fire sors

Акаунт:stress
Име на героя:stressful
Клас на героя:fire sors
Вход:Платен

Отбор №

Акаунт: BurnItUp
Име на героя: BurnItUp
Клас на героя: Hammer

Акаунт: aristotelis
Име на героя: CrimsonBlade
Клас на героя: Fire sors
Вход:Платен

Отбор №6

Акаунт:NightWing
Име на героя:Achilles
Клас на героя:hammer

Акаунт:issue
Име на героя:Laladin
Клас на героя:Smite
Вход:Платен
Отбор №7

Акаунт:Gold_SeekeR1
Име на героя:Thea
Клас на героя:Sors - Orb

Акаунт:Cocich
Име на героя:Sbr-Kokata
Клас на героя:Nec - Poison
Вход:Платен
Отбор №8

Акаунт: st0p
Име на героя: ViolencE
Kлас на героя: Bower


Акаунт: Stayyalivee
Име на героя: StaYyAliVe
Клас на героя: Traper
Вход:Платен
Отбор №9

Акаунт: Night-Rider
Име на героя: SeXploSion
Клас на героя: nekro-pzn

Акаунт: cry_wolf
Име на героя: asf-landivdead
Клас на героя: sors-fire
Вход:Платен
Отбор №10

Акаунт: Ar-Breaky
Име на героя: AR-Amfetamino
Клас на героя: Elemental Druid

Акаунт: Ar-saverange
Име на героя: Ar-ReGiNa
Клас на героя: Sors-cold
Вход:Платен

Отбор №11

Акаунт: AlphaRadio
Име на героя: MinimalGod
Клас на героя: Hammer

Акаунт: AlphaAmini
Име на героя: TrancePrincess
Клас на героя: Bow
Вход:Платен
User avatar
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1542
Joined: Fri Feb 13, 2009 10:26 am

Post

Записването става до 25.09.2010/17:00 h.
Начало 25.09.2010/19:00 h.
User avatar
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 2502
Joined: Mon Jun 29, 2009 7:35 pm

Post

Разпределението за 1 кръг е :

Team 1


Team1
Team2


1
3



Team1
Team3


1
3



Team1
Team4


0
3



Team1
Team5


?
?



Team1
Team8


?
?



Team1
Team9


0
3



Team1
Team10


?
?



Team1
Team11


?
?



Team1
Team12


?
?



Team1
Team13


2
3



Team2


Team2
Team1


3
1



Team2
Team3


0
3



Team2
Team4


?
?



Team2
Team5


?
?



Team2
Team8


2
3



Team2
Team9


0
3



Team2
Team10


3
1



Team2
Team11


0
3



Team2
Team12


1
3



Team2
Team13


2
3



Team3



Team3
Team1


3
1



Team3
Team2


3
0



Team3
Team4


3
0



Team3
Team5


?
?



Team3
Team8


3
0



Team3
Team9


0
3



Team3
Team10


3
0



Team3
Team11


3
2



Team3
Team12


?
?



Team3
Team13


?
?



Team4


Team4
Team1


3
0



Team4
Team2


3
0



Team4
Team3


0
3



Team4
Team5


?
?



Team4
Team8


3
0



Team4
Team9


3
0



Team4
Team10


3
0



Team4
Team11


3
0



Team4
Team12


?
?



Team4
Team13


?
?



Team5


Team5
Team1


?
?



Team5
Team2


?
?



Team5
Team3


?
?



Team5
Team4


?
?



Team5
Team8


?
?



Team5
Team9


?
?



Team5
Team10


?
?



Team5
Team11


?
?



Team5
Team12


0
3



Team8


Team8
Team1


?
?



Team8
Team2


3
2



Team8
Team3


0
3



Team8
Team4


0
3



Team8
Team5


?
?



Team8
Team6


3
2



Team8
Team9


?
?



Team8
Team10


?
?



Team8
Team11


?
?



Team8
Team12


?
?



Team9


Team9
Team1


3
0



Team9
Team2


3
0



Team9
Team3


3
0



Team9
Team4


0
3



Team9
Team5


?
?



Team9
Team8


?
?



Team9
Team10


?
?



Team9
Team11


?
?



Team9
Team12


?
?



Team10


Team10
Team1


?
?



Team10
Team2


1
3



Team10
Team3
0
3



?
?



Team10
Team4


0
3



Team10
Team5


?
?



Team10
Team6


?
?



Team10
Team8


?
?



Team10
Team9


?
?



Team10
Team11


0
3



Team10
Team12


1
3



Team10
Team13


?
?

I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
User avatar
DarkKiss
Administrator
Administrator
Posts: 2949
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:52 pm

Post

  1. Отбор 3 - 26 т. (7 изиграни срещи).
  2. Отбор 12 - 11 т. (3 изиграни срещи).
  3. Отбор 2 - 11 т. (8 изгирани срещи).
  4. Отбор 4 - 30 т. (7 изиграни срещи).
  5. Отбор 11 - 10 т. (2 изиграни срещи).
  6. Отбор 9 - 15 т. (4 изиграни срещи).
  7. Отбор 13 - 6 т. (2 изиграни срещи).
  8. Отбор 8 - 6 т. (2 изиграни срещи).
  9. Отбор 1 - 4 т. (5 изиграни срещи).
  10. Отбор 6 - 1 т. (1 изиграна среща).
  11. Отбор 10 - 2 т. (3 изиграни срещи).
  12. Отбор 5 - 0 т. (1 изиграна среща).
User avatar
DarkKiss
Administrator
Administrator
Posts: 2949
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:52 pm

Post

Поради големия брой срещи, които трябва да се изиграят, турнира ще бъде "разкъсан", като ще се играe няколко дни. За да постигнем максимален брой участници онлайн, дните в които ще се играе ще бъдат само през уикенда.

Турнира ще продължи на 26.09.2010г. (Неделя) от 19:00ч..
User avatar
DarkKiss
Administrator
Administrator
Posts: 2949
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:52 pm

Post

Турнира ще продължи на 02.10.2010г. (Събота) от 19:00ч.
User avatar
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1254
Joined: Fri Jan 22, 2010 8:58 pm

Post

Турнира ще продължи на 09.10.2010г. (Събота) от 19:00ч.
User avatar
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1542
Joined: Fri Feb 13, 2009 10:26 am

Post

Поради неактивност на голям брой от участниците се отлага за следващата събота 16.10.2010 19:00 като всеки не явил се отпада автоматично от турнира.
User avatar
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1542
Joined: Fri Feb 13, 2009 10:26 am

Post

Турнира ще продължи на 17.10.2010г. (Неделя) от 18:00ч.
User avatar
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1542
Joined: Fri Feb 13, 2009 10:26 am

Post

Победители :

Отбор №4

Акаунт: Jeneric
Име на героя: Jeneric
Клас на героя: Hammer

Акаунт:just-didoy
Име на героя:DnK-Affirmative
Клас на героя:sors-orb

Относно наградата пишете на лс.