Tournament 2vs2 all class by AR

amfito
Jr. Member
Jr. Member

Има време до турнира... никой не бърза.
Що се отнася до проверките за хакове - всеки играч преди дуел ще трябва да изпрати screenshot на fhr и fcr frames, показани от 8-цата на своя мапхак. За целта трябва да сте с maphack 6.5f версията. Трябва да можете да пишете "." и "$$" задължително. Определил съм и още една проверка, която ще бъде направена в самата игра.
vkc
Newbie
Newbie

Направих си труда да прочета правилата но като гледам само са копнати от др тур.
Интересно ми е защо нец-а има право да качва толкова много Summ-нати единици 10 на брой + голема = 11 ? Друида освен 5 вълка,червей и оак др. съществено не съживява ?????

18. Позволени са всички видове Summ-нати единици, като общия им брой не надхвърля 10. Necromancer има право да recast-ва само golem-ите от съживените единици, a Друидите oak.

amfito
Jr. Member
Jr. Member

vkc wrote: Направих си труда да прочета правилата но като гледам само са копнати от др тур.
Интересно ми е защо нец-а има право да качва толкова много Summ-нати единици 10 на брой + голема = 11 ? Друида освен 5 вълка,червей и оак др. съществено не съживява ?????

18. Позволени са всички видове Summ-нати единици, като общия им брой не надхвърля 10. Necromancer има право да recast-ва само golem-ите от съживените единици, a Друидите oak.
10 Summ-нати единици, в това число влиза и голема. На Друида като ги сметнеш 5 вълка + оак + червей + гарги колко стават ? Защо и неца-да няма право ?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Име на отбора: Dimo Kosmonafta
Играч №1 Акаунт: BnC4aDeL--
Име на героя: CuMeoH-II
Играч №2 Акаунт: Research
Име на героя: Xhammer-antX
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Айде де.... някой да вземе да се запише, само аз ли се престраших? Или като ме видяхте ви хвана страх.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Име на отбора: MG
Играч №1 Акаунт: DownOnTheGround
Име на героя: DownOnTheGround
Играч №2 Акаунт: Jakdivakos
Име на героя: Petiofi
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Турнирът се отлага, поради факта, че има само два отбора.
Дата на провеждане на турнира - 20.02.2011г.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

не мисля, че има малко отбори. та кой би се записал рано? всеки иска да види кой с какви герои ще играе, за да може да избере съответно други, с които да има по-голям шанс.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

+ това само 10-20 човека четат форума. няма абсолютно никаква реклама. преди имаше в чата поне "ще се проведе турнир...". как да има хора, като никой не знае..
tournamentor
Newbie
Newbie

Турнират е отложен поради други фактори. Един от факторите, поради което няма да се проведе на първоначалната дата е, че организатора е в лошо физическо състояние и не е в състояние да проведе турнира.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Не можем да направим нищо друго, освен да пожелаем скорошно оздравяване на орагнизатора...
amfito
Jr. Member
Jr. Member

Така, вече съм на линия ! Извинявам се, че отсъствах, но така се наложи просто. Бях в болница около седмица, защото ме тресна страшен грип. Относно турнира: Ще се проведе на 20.02.2011г. (неделя) от 18:00 часа. Вече може да се записвате свободно ! Извинявам се за наудобството и нека се съберем и направим един хубав турнир в неделя :)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Нека се направи нещо по въпроса за рекламата. Поне като се влиза в чата да излиза автоматично съобщение както беше при другите турнири.
amfito
Jr. Member
Jr. Member

HandOfJustice wrote: Нека се направи нещо по въпроса за рекламата. Поне като се влиза в чата да излиза автоматично съобщение както беше при другите турнири.
Ами казах на администратор, но явно не им се занимава. Сега съм се заел да правя ръчно реклама !
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Толкова ли е трудно да пуснете 1 топаз чат да "спами" там..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
sponjbob
Newbie
Newbie

"НЕКА КАЖЕМ НЕ НА НЕПОЗВОЛЕНИТЕ СРЕДСТВА ЗА ИГРА ! НЕКА БЪДЕ ИНТЕРЕСНО !"
Е нека кажем не но си провери правилата няма смисъл от това заглавие редактирай си малко правилата,ако искаш да е "НЕ НА НЕПОЗВОЛЕНИТЕ СРЕДСТВА ЗА ИГРА ! НЕКА БЪДЕ ИНТЕРЕСНО !"
то все едно си е дуел за какво си си губил времето да пишеш,че ще е "НЕ НА НЕПОЗВОЛЕНИТЕ СРЕДСТВА ЗА ИГРА !"
amfito
Jr. Member
Jr. Member

sponjbob wrote: "НЕКА КАЖЕМ НЕ НА НЕПОЗВОЛЕНИТЕ СРЕДСТВА ЗА ИГРА ! НЕКА БЪДЕ ИНТЕРЕСНО !"
Е нека кажем не но си провери правилата няма смисъл от това заглавие редактирай си малко правилата,ако искаш да е "НЕ НА НЕПОЗВОЛЕНИТЕ СРЕДСТВА ЗА ИГРА ! НЕКА БЪДЕ ИНТЕРЕСНО !"
то все едно си е дуел за какво си си губил времето да пишеш,че ще е "НЕ НА НЕПОЗВОЛЕНИТЕ СРЕДСТВА ЗА ИГРА !"
Стига си повтарял едно и също ами се обоснови и кажи кое не е наред на правилата ми. Кажи кое не ти харесва? Не ми плямпай само колкото да не мълчиш !
sponjbob
Newbie
Newbie

как да ти го обясня по просто не знам погледни си заглавието и си погледни правилата или под точките както искаш така.Няма как по просто да ти го обясня това не е дуел както ти си написал "НЕКА КАЖЕМ НЕ НА НЕПОЗВОЛЕНИТЕ СРЕДСТВА ЗА ИГРА" е каде е това редактираи си малко 47-дате правила
amfito
Jr. Member
Jr. Member

Отбелязвам, че има лека промяна в правилата !
vargas
Newbie
Newbie

Име на отбора: Dju
Играч №1 Акаунт: J0in
Име на героя: DreamField
Играч №2 Акаунт: AR-saverange
Име на героя: AR-Regina