Нещо по нестандартно

doje
Newbie
Newbie

Организирам евент: Понеже ще е за първи път,нямам възможност да раздам високи награди , затова за 1-во място : Ohm , 2-ро място - векс. Предназначен е за по бедните потребители.

Евента представлява следното нещо.

В сряда от 20:00 часа правя Chat room с име "Event" , след което очаквам да се напълни с повечко хора.
Задавам 7 въпроса свързани с историята на българия или нещо подобно.
Всеки който отговори правилно получава акаунд с герой 1-ви левел и влиза в казаната му от мен игра с парола.
Първите 7 класирали се,се събират с геройте в моята игра дават ми парти, заставам в Black Marsh,скривам се и когато кажа старт всички почват да тичат да ме търсят.
Печелят 1-вия и 2-рия . 1- ohm , 2 - vex , както казах.
Надявам се да има интерес,като за първи евент,малки награди,нека по бедните играчи участват.
Djihad
Full Member
Full Member

Евала идеята е готина,дано се съберат участници :)
Si vis pacem...para bellum
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

и мен това ме кефи. дано се получи нещо :)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

смени деня на събота или неделя и имаш 2ма играчи :)
doje
Newbie
Newbie

За жалост съм зает, този турнир е пробен така,че се надявам да се получи,по-натам ще има с по-различни игри , повече хора и по-голями награди. Надявам се ако се получи този яко , да имам подкрепа от администраторите.
doje
Newbie
Newbie

Днес от 20:00 часа в чат канала "Еvent" , ако,не се саберат хора , ще се наложи да отменя турнира , затова идваитееееее!
doje
Newbie
Newbie

За тези които не знаят как да влезнат в канал "EVENT"
Напишете го тук и натиснете ок.
http://store.picbg.net/pubpic/32/67/dbe ... 063267.jpg
doje
Newbie
Newbie

Първо задавам 4 въпроса,тема история, първите 4-ма отговорили правилно , получават wisp със акаунд парола и име на игра в която да влезнат. Следващите ще имат шанса да се класират по друг начин.
Правя игра пример FG/? паролата е 1 символ от "A до Q" първите 3-ма които влезнат се класират за финалната права,с другите 4-рима от въпросите . :)

Пример игра FG/ парола C : FG/C , B5/P , Vd/A , Надявам се да сте разбрали това е от мен.
doje
Newbie
Newbie

Турнир няма да има ,причината е,че дойдоха само 2-ма човека,жалко щеще да е добре. Незнам защо стана така правих реклама навсякъде , влизах в игри "Davam Free" и там рекламирах,какво по хубаво от турнир без вход.
Явно тези който просят и флоодят "Дайте ми фрее" са свикнали на готово тъй ,че повече нищо даром на тях.
Може би трябваше да спомена,че има тайна награда Cham (32) руна , но го реших по късно.

До следващият път ако въобще има такъв :)
amfito
Jr. Member
Jr. Member

Doje, не се ядосвай. И аз организирах турнир, и при мен 3 отбора се записаха. Просто в тоя сървър властват ботовете и хаковете. Няма никакъв баланс самата игра. Отчаяна работа.
doje
Newbie
Newbie

Дразня се защото винаги има някакви хора които не спират да просят,правят игри "NEED FREE" или идват при тебе и се молят да им дадеш нещо. На много такива споменах за турнира,казах им,че няма вход,но явно са свикнали на готово.
Поне тези 2-ма дето дойдоха играха и спечелиха идвамата.
Нестига,че турнира е без вход,а никой не се постара. Повече нищо даром и тва е.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Поредното доказателство, че ботовете правят сървъра по-лош...
По интересно ли ви е всеки играч да пуска по 3 бота и да чака просто да изкара руна и след това да си купи нещо?
Вижте се, един сносен турнир не можете да организирате, защото викнахте цялата мърша на Бълграските диабло сървъри и сега сървъра запада...