За или Против за 120 lv в DM 2.0

Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз лично съм твърдо против 120 лв в мода !\ само да погледнем нещата как седят и колко класове остават ощетени пример: друйд на торнадо какво ще му се цака след 99 лв ? и противоположния пример близард сорс ес 15 к + на близард 95 ес . мисля че малко идва в повече бонусите на сорсерките специално , та и за амазонките ... (мисля че ние потребителите решаваме в какъв сървар да играем и мисля че анкетата ще покаже колко са за и колко против " моля админите и създаделите на мода да я вземат под внимание " )
Guest

Електрикс, все пак играта има ограничения! 120 Левел за мен , не е кой знае колко имбаво...Като ти е имбав левела , отивай в 1.10, не може на всички да се угоди,все пак.Аз съм ЗА!!!
m1DnighTRunner
Newbie
Newbie

Като стана дума, всъщност как ще се дига този 120 лвл. На клипа в vbox бе показано как се дига до 99.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Лично според мен обаче,не можем (можем,но не е много коректно) да променим цялата визия на Мода дни преди пускането му.

Колкото до дисбалансирането на,някои от героите съм напълно съгласен,но и това решение си има алтернатива-предложението ми е след 99 Левел,всеки герой да не получава скил точки а само статс,като на 120 получава 3 или 5 Скил-а,за да се запази и стимула от вдигането му.

20lvl*5stspts=100 Stat Points
100 точки,които могат да се получат от този 120 левел никак не са за пренебрегване,но и тук възниква проблема,че герои,които използват Block ще са ощетени от към Life спрямо тези,които не ползват.

Но нека видим какво мисли потребителя....
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

не е кой знай колко трудно
galen
Newbie
Newbie

Аз пък съм против такъв мод изобщо ще избягат потребителите на класика
galen
Newbie
Newbie

И Гласувам за Против.
m1DnighTRunner
Newbie
Newbie

Големите потребители на класика. Който му се играе класик, си играе. То има 10 човека кой ще избяга. Знам че мразиш дуели, но не мога да си обясня защо и само ти се руни
m1DnighTRunner
Newbie
Newbie

О Боже Господи, гласуваш против а веднаж не си влязал с дреам мод
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

мисля че това е друга тема и това се проявява като спам !
acc00
Newbie
Newbie

Твърдо против !
galen
Newbie
Newbie

Радо квото и да ми кажеш против съм тая глупост.
Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

Абсолютно съм против. Сега 120-ти левел по-натам "предмет 10 то алл скилс" ... оставете ни да си играем играта както си е ПРОТИВ !!!
NoSense
Newbie
Newbie

galen wrote:Аз пък съм против такъв мод изобщо ще избягат потребителите на класика
Кой ще избяга от Класика!
Слушате ли се въобще?Този мод има ПвП насока,Класик няма нищо общо с него.Ако някой е почитател на класик едва ли ще тръгне д играе ДМ!
Ad1dAs40 wrote:Абсолютно съм против. Сега 120-ти левел по-натам "предмет 10 то алл скилс" ... оставете ни да си играем играта както си е ПРОТИВ !!!
Сега 120-ти левел,утре 10 алл скилс,викаш други ден Зака с 8 дупки....

Уверявам те,че такъв предмет 10 алл няма да има!Не само защото бърка в здравето на баланса а и защото Макса е 7!
Някой пречи ли ти да си играеш играта,"както си е"?!Има си Класк
DarkKiss
Administrator
Administrator

Ще видим какво ще се измисли с промяната на скиловете след 99 ниво. Колкото до статса, геройте с блок в никакъв случай не може да се каже, че са ощетени спрямо тези без блок.. Това е абсурдно Дори и на 99 ниво пак са с по-малко живот от тези без блок (има логика, нали? ), но това не съм съгласен, че ги прави ощетени, даже напротив..

Предмет 10 to all НЯМА и НЯМА ДА ИМА, лично гарантирам за това. Разбирам, че е преувелично, за да се изтъкне факта, но все пак внимаваме кое и как пипаме по мода..

ПП. Някой ако си мисли, че за 1 или 2 дни ще вдигне 120 жестоко се лъже...
Lefty
Dreaming Friend
Dreaming Friend

против
Jab4y
Full Member
Full Member

По принцип съм против от от друга гледна точка ще е забавно да се вдига и левел но все пак мисля че трябва и скиллс да се получават но все пак гласувам против защото мисля че някои герои ще станат доста по силни (например на паладина 1 vit = 3 life а на сорката например 1vit = 2 life така един паладин без блок ще има доста повече кръв от една сорка на life да кажем. От делно че барба се бока и друида си дига кръвта и така тяхната кръв ще стана още повече а на другите герои ще им е много малко в сравнение с тяхната) Според мен ако 120 левел беше балансирано самата игра щеше да е до 120 левел
NoSense
Newbie
Newbie

Аз ли нещо се бъркам или поне от преди месец много хора знаят,че ще им 120 Левел?
Странно защо чак сега се разпискахте !
Ако аз правех мода,и бях решил,че ще има 120 левел-Ще Има!
И тази анкета според мен е абсурдна,аз лични не бих я взел под внимание!

Темата за мен идва под заглавието "За или против DreamingMod 2.0"

Извинявам се тона,но ме поправете ако греша
Morrison
Newbie
Newbie

против
DarkKiss
Administrator
Administrator

Опитахме се да направим мода по-интересен като вкараме известна доза PvM в него, не само дуели. 120 със сигурност ще се вдига трудничко.. Проста сметка ще ви направя.

1 рън = ~15 минути някъде (примерно).
1 рън = 0.5 mln exp
1 ниво = 20 mln exp

1 mln exp се натрупва за 30 минути.

30 x 20 / 60 = 10

1 ниво = 10 часа без да спирате (при положение, че средната продължителност на 1 рън е 15 минути).
За да вдигнете 120 ниво, 10 x 200 / 24 = 8.333.... Тоест за около 8 дни без да спирате ще можете да го качите. Като сметнем, че половината от денонощието минава в сън (обикновенно ) става двойно.. 16 дни, ако играете по 12 часа дневно.