Турнир 1 vs 1 All Classes

zenp
Newbie
Newbie
Posts: 14
Joined: Fri Mar 05, 2010 9:42 pm

Post

acc FreeStaiLo
hero Extasy
class Sors :cool:
everlast
Newbie
Newbie
Posts: 9
Joined: Wed Mar 10, 2010 7:14 pm

Post

acc: Ninja
hero :GG
class :Sorceress
Inez
Newbie
Newbie
Posts: 1
Joined: Wed Mar 10, 2010 8:55 pm

Post

ACC : Inez

Hero : Inez

Class : Assassin
Mimicry
Newbie
Newbie
Posts: 13
Joined: Wed Mar 10, 2010 9:43 am

Post

ACC:Mimicry

Hero:TimeMachine

Class:Assassin
Amnesia_
Newbie
Newbie
Posts: 1
Joined: Thu Mar 11, 2010 4:00 pm

Post

Amnesia_
NoRemoRse
Pal
Nasko
Newbie
Newbie
Posts: 51
Joined: Wed Jan 20, 2010 7:50 am

Post

acc : Jeneric
Hero : GetNasty
Petrow
Newbie
Newbie
Posts: 58
Joined: Tue Mar 09, 2010 8:56 pm

Post

acc: TheBad
hero: Susan
sors
BOMBshell
Newbie
Newbie
Posts: 19
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:00 pm

Post

Трябва ли да има Class?
Jab4y
Full Member
Full Member
Posts: 531
Joined: Sat Mar 21, 2009 7:21 pm

Post

Искам да попитам ще участват ли в турнира тези които не са писали какъв клас са им героите при положение че трябва... защото не е честно аз да незнам с/у какъв герой ще се изправя а противникът ми да знае :)
Ledze
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 146
Joined: Sat Mar 13, 2010 8:54 pm

Post

Acc : Ledze
Hero: oN_BrokenDream
Class : Pala
Jab4y
Full Member
Full Member
Posts: 531
Joined: Sat Mar 21, 2009 7:21 pm

Post

acc: Jab4y2
char: Sparrow
class Sors
Bowser
Newbie
Newbie
Posts: 5
Joined: Tue Mar 09, 2010 9:26 pm

Post

acc: Bowser
hero: Juggernaut
clas: paladin (templar)
mycontrolisback
Newbie
Newbie
Posts: 34
Joined: Mon Mar 15, 2010 8:07 pm

Post

acc: fh-team
hero: Lacosta
asasin
Banan6244
Newbie
Newbie
Posts: 4
Joined: Sat Mar 06, 2010 10:27 pm

Post

acc: Shumer
hero: Nikita
clas: Fife Sors
ivane
Newbie
Newbie
Posts: 2
Joined: Thu Mar 18, 2010 10:25 am

Post

Acc: ivane
hero: Koceto
necromancer
FiRST
Newbie
Newbie
Posts: 47
Joined: Fri Mar 19, 2010 7:04 am

Post

Acc: FiRST

Hero: NineLives

Class: Necromancer
sky_fuccker
Newbie
Newbie
Posts: 12
Joined: Sat Jan 16, 2010 12:30 pm

Post

acc: Livingdead class : necro - boneinyourass ! :weight:
jeneric
Newbie
Newbie
Posts: 17
Joined: Fri Mar 12, 2010 10:45 am

Post

Acc : Jeneric

Hero :DeXtEr

Class :Pala

:nenormalniste: :punish:
Petrow
Newbie
Newbie
Posts: 58
Joined: Tue Mar 09, 2010 8:56 pm

Post

Кога ще излезнат групите??
User avatar
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 249
Joined: Fri Feb 13, 2009 11:18 am

Post

на 23.03.2010