DreamingMod 3.1c [Developement]

Актуалната версия в сървъра към момента е DreamingMod 3.1b
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Както се подразбира от заглавието, DreamingMod в бъдеще трябва да има нова версия.
Тази тема е създадена с цел, да се осведомите за това какво (Евентуално) можете да очаквате.
Всяка от долуспоненатите идеи, не е окончателна. Вашето мнение ни е необходимо за знаем, как да направим играта по-добра, като разбира се последната дума остава на екипа на сървъра :)

Е да започнем с това, което е запланувано да се прави:

* Наскоро разкрихме още една мистерия а именно как да се продават Серийни предмети в магазините.
Вече няма да е нужно да се надявате на късмет за да имате Angelic's :)
* Отстраняване на грешното показване на oSkills за свои умения.
(Пример: Barbarian-a вижда CTA винаги на 3, това е вече поправено)
* Премахване на evil force при направа на Uber Item.
* Добавяне на Level 100, който да се вдигна от специални Местности.
* Няколко нови Местности с нови Босове разполагащи с изяло нови умения.Малко PvM разнообразие едва ли ще навреди на някого :)
* Uber предметите да изискват Level 100, освен, че трява и да се намерят.
* Ultimate Charm с 1 to Random Skill (Само 1 е позолен на герой)
* Напълно обурудвани Mercove.
* Подобрена Crafting Systema за да внесем малко идивидуализъм в играта.

Няколко въпроса:
Мислите ли, че трява да се добавят още Dreaming и Uber Items?
(Не поствайте примерни предмети, а кажете Class или Build за, който няма подходящи и ние ще измислим нещо.)

Очакваме мнения идеи и препоръки.
Благодарим за отделеното време.

dr0m
Hero Member
Hero Member

Стига толкова имби!Предлагам да се махнат дреаминг и убер итемите, това е помия, не фън!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И аз съм на същото мнение да е изчистен мод, хубаво, окей да има 99, ако ще и 199, но да си знаеме, че всичко, което ги има може и в реалния 1.10 да го имаме, за да може като си развия 1 герой, да виждам дали е това, което си го представям с дадени реални итеми, а не убер ракавици с каст, иас и кво ли не и да имаш предимство над другите \)
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Използването на Dreaming и Uber предмети все пак не е задължително.
Dreaming царството наистина е едно много добро място за проба на дадено развитие преди да го направите в Класик.

При всички положения ще има недоволни. Това е факт, който не може да бъде пренебрегнат.
Някои хора са платили за тези предмети, а други са ги спечелили не мисля, че би било коректно от наша страна да ги отстраним.

Мнението, че тези предмети внасят Дисбаланс в играта е напълно вярно.
Дори аз мисля, че те са причината за глобалното затопляне! :laugh:

Затова обаче има и така наречените Uber Item-и, безплатния конкурент на Dreaming Item-ите.
Това допълнително развива и един доста липсващ в това царство елемент - PvM.

Jab4y
Full Member
Full Member

Защо не започните да правите дрийминг (убер) предмети за всеки герой по отделно. Например започвате с некро, правите Wand, Head и още някакъв предмет но гледате да стават и за боун и за пойзън некро като дрийминг итемите за по силни от убер и всеки герой по отделно като направите получавате по нещо за всеки :)

ПС:Убер итемите да се намират трудно
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Все пак идеята за този мод се роди, след като имахме някои проблеми с D2PK.
Хубавото в момента е, че имаме пълен контрол (колкото позоволяват познанията ни) над това, което искаме да направим.

И би ли обяснил какво точно да представляват тезш шопове? И какво да се предлага в тях?

Мое мнение е, че нищо не би направило мода малко по интригуващ от доза PvM.
Чрез, който да се сдобивате и с така наречените Uber Item-и.

dr0m
Hero Member
Hero Member

Примерно да се промени скина на шоповете, това имам впредвид - сега са точно като на д2пк...Също може да измислите примерно 6ти град, което е абсолютно възможно!Можете да улесните потребителя и да предотвратите някои бъгове, като още при правенето на героя той става 99, а не да бием примерно анди с колбите и тогава...
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1] Не са точно както в D2PK, защото там са облечени :D
2] Така е по лесно да разбереш в кой шоп да отидеш за да облечеш героя си.
3] Ние няма как да измислим 6-ти Акт.
И да наистина е абсолютно възможно, макар все още никой да не е успял, а не вярвам да си първия с такава идея.
4] Може би е възможно да се направи, но не е кой знае какво затруднение да изпиеш 2 колби и да убиеш Андариел на крачка от теб.
cilexx
Newbie
Newbie

По повод предложенията за предмети.
Предлагам на направите такива предмети, които да са насочени към по-нестандартните развития като кръстоски между видовете (не теорията на чарлз дарвин), ами например развитие Sorceress, която използва beast и се превръща в мечка\ Paladin -> Palabear сходно, Assassin с Widowmaker имаше едно развитие интересно\ Също така например предмет за necromancer, който да му дава добри статове да направи например poison/summon развитие, което никак не е лошо. Ето такива предмети трябват, не предмети за cold sors и най-изтърканите развития. И както дадох пример с Beast и Widowmaker виждате как хората са се приспособили към тия предмети, които са направили от Blizzard и ги ползват по интересни начини. Мисля, че това ще обогати играта.
blajo
Newbie
Newbie

Според мене реално погледнато ще е хубаво да търсим Убер Итемс от РvМ така е добре,обаче да добавите още няколко убер или дреаминг итема защото като погледна итемс .. и виждам само за СОРС и Амазон (цяло облекло) .. :) според мене това ще е по-интересно и може би когато някой ще играе вързак да има в някой от градовете примерно 1-акт последното WP да е Дуел Арена естествено пред съдия..\) да има и нови RuneWords ако може \) писал съм в друга тема за такива RuneWords Items.. :) ако има интерес някой ще ги види :)
undead™
Newbie
Newbie

Иска ми се да има нов итем Дреаминг или убер штит за некромансер идеата ми е за псн некромансер защото няма
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

С тези предмети наистина е доста имбаво,но както казва ..::XpuCo::.. "При всички положения ще има недоволни. Това е факт, който не може да бъде пренебрегнат.Някои хора са платили за тези предмети, а други са ги спечелили не мисля, че би било коректно от наша страна да ги отстраним."Аз съм един от тези хора и някои от предметите съм ги спечелил на вързаци..Моята идея е да се оставят всичките итеми по героите.Могат да се добавят още итемс, които все още ги няма-амулет, ботуши и други, които да се вадят от определено чудовище като убер итемите в момента.И ако е възможно да може да се въртят дреаминг и убер итемс без да се налага да сменяш играта :)
undead™
Newbie
Newbie

Некромансер на ПНБ ... штит например подобно на паладинския спирит ...малко стр повече резисти . Ако това стане можеби това ще донесе един + за играчите които искат равностоиност един некромансер 1 вит. 2 лифе ...паладин 1 вит 3 лифе за тфа говориме ,слагаш повечко псн рес и пнб некро е безмислен кажете какво да сложа протим хамер .... ако играа с некромансер... а говорите за равностоина игра ...1.13 са помислили за тоя проблем псн нова 15% нагоре... хамерите не могат да килват имун то маджик...
Jab4y
Full Member
Full Member

Предлагам да се добавят колби в магазина които при изпиване да правят героя ти по малък левел. Например да има една за 10-ти левел, една за 20, 30 и така нататък :) Мисля че ще са по-интересни дуелите с слаби герои :)

Също ще е интересно да има повече дреаминг и убер предмети.
backup
Newbie
Newbie

разбирасе нямам нищо напротив новия мод но искам да попитам какво ще стане със сегашните дреаминг итеми ще се върнат ли на новия мод
intelecta
Full Member
Full Member

г/д кога можем да очакваме новите подобрения :angel: :angel: :D :D
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

backup wrote: разбирасе нямам нищо напротив новия мод но искам да попитам какво ще стане със сегашните дреаминг итеми ще се върнат ли на новия мод
Да, старите предмети ще могат д се използват отново. Планувано е дори да не се налага реалмът да бъде рестартиран.
intelecta wrote: г/д кога можем да очакваме новите подобрения :angel: :angel: :D :D
Не мога да се наема с даване на краен срок, тъй като в момента съм наистина много зает а и ми предстоят кандидат студентски изпити.
Мога само да ви успокоя с това, че по мода се работи и наистина чакането ще си заслужава, макар вече да наближава 1 година от както се заех с ъпдейта.

Темата разбира се остава отворена за дискусии и очаквам вашите мнения и препоръки.
Jab4y
Full Member
Full Member

..::XpuCo::.. wrote:
* Отстраняване на грешното показване на oSkills за свои умения.
(Пример: Barbarian-a вижда CTA винаги на 3, това е вече поправено)
Ако съм разбрал правилно магьосница с два предмета Trang-Oul ще получи +18 to Fire ball. Не мислите ли, че е малко имба...
hristian_97
Full Member
Full Member

Здравейте ! Имам няколко предложения за следващата версия на мода и се надявам да бъда чут.
Значи :

1)Ако може да се добавят фасети които дават маджик демидж.
2)Сетовете да се продават в определен магазин или да падат често на някое определено за целта място.
3)И най-накрая,но не последно по важност, забелязах, че в повечето сървари с мод или в тези, които са фън,няма опцията Chance to cast Firestorm 25 % на Hellfire торча.Ако може сложете я !!! Плс :angel:

Благодаря предварително ! Мода е много як, ама ако се направи моето последно искане, надявам се , че ще стане още по-добър ! :cool:
hristian_97
Full Member
Full Member

Имам предложение относно Horadric Cuba.Като си врътвах веднъж със ZOD руна,забелязах нещо.Това което забелязах е че всички итеми освен коланите , като ги въртиш отиват в горния ъгъл.Единствено коланите се наместват на по - близко и удобно място - в десния долен ъгъл.Ако може да се направи така (това) със всички останали итеми за да не ги гоним чак в онзи край на куба.Благодаря за отделеното време ! Надявам се да се оправи !