Предложения относно DreamMod

Актуалната версия в сървъра към момента е DreamingMod 3.1b
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Лично на мен "меко" казано бъгъв ми се вижда.
Lust
Newbie
Newbie

Rerolled Crafted Items това липсва, а всички останали като клас\ вид\ тип предмети може да им се прави reroll защо ли на изработените предмети неможе остава загадка!
down
Newbie
Newbie

Gangs73r wrote:
down wrote: спирита е за каст др щит е за дмг а този се слага за блокк
На nightmare има основа (при некромансер вендора) , която след ъпдейт(с червен перфект) става Homunculus.
гледал сам няма !!!
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

xaoc wrote: Може да ви хареса :D
http://www.d2tradingpost.com/db/item_images/2358.JPG
:Д ебати джевела и зако ти е такова нещо ?
hardarcher
Newbie
Newbie

какви са тея работи където ги предлагате ве тва да не ви е сървер които ще го превърнете в hero editora na singel player..
reks
Newbie
Newbie

Аз предлагам да се направят нови смалки примерно смалка 20 лифе 17 мана 5 фхр или 20 лифе 5 алл резз 10 фхр яко ще е абе някакви такива нови неща да са мойе и предети :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
drek
Full Member
Full Member

Хмм струва ми се че искаш да направиш такива чарми ,че сорсарите да нямат равни . По добре ще е да се добавят смалки с елемнт дмг като 1-41 лигт и с фире дмг може ,а и саществиват в играта
oxygeNe_
Newbie
Newbie

МОЛЯ ВИ, УМОЛЯВАМ ВИ!
Оправете заката, как може такова нещо - Aerin shield.
Аре моля ви се има хора дето го ползват тоя щит.
Jab4y
Full Member
Full Member

drek wrote: Хмм струва ми се че искаш да направиш такива чарми ,че сорсарите да нямат равни . По добре ще е да се добавят смалки с елемнт дмг като 1-41 лигт и с фире дмг може ,а и саществиват в играта
+1 и аз искам такива :)
goshovia
Newbie
Newbie

Предлагам да се сложи едно нпс пред града, от което да се хелваш(като Акара) и един сташ ако е възможно за да не се разкарваш до нпс-тата в града при секи дуел \)
down
Newbie
Newbie

goshovia wrote: Предлагам да се сложи едно нпс пред града, от което да се хелваш(като Акара) и един сташ ако е възможно за да не се разкарваш до нпс-тата в града при секи дуел \)
За.сложете и щита за некро защото на трудност кошмар няма такава основа винаги е уникално
wiz1
Newbie
Newbie

- Да се добавят (по възможност) NPC, които да продават само sc, а не във всеки vendor както и jewel`s
- да се добавят sc-тата, които искат господата:
1-99 Lighting damage
313 или 451 Poison damage over 8 seconds
1-87 Fire damage
4-67 Cold Damage

- да се премахнат 'dreaming items'
- да се продават в gamble:
Vortex Shield, Sacred Rondache, и другите specifiчни неща за класовете, които липсват..
- да се reroll crafted items
Jab4y
Full Member
Full Member

wiz1 wrote: - Да се добавят (по възможност) NPC, които да продават само sc, а не във всеки vendor както и jewel`s
- да се добавят sc-тата, които искат господата:
1-99 Lighting damage
313 или 451 Poison damage over 8 seconds
1-87 Fire damage
4-67 Cold Damage

- да се премахнат 'dreaming items'
- да се продават в gamble:
Vortex Shield, Sacred Rondache, и другите specifiчни неща за класовете, които липсват..
- да се reroll crafted items
Напълно съгласен с всички тези теща

// амулети с 3 скил/100 кръв и 3 скил/10 каст и цирклети 3 скил/2 сокета и с каст и така \)
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Браточки какво става с тоя вортекс 6илд ?? Толкова ли неможе някой да го добави в сървъра ???? За 10 мин работа
HybRiD
Newbie
Newbie

Ще може ли да ви помоля да сложите или във сички вендори или в главния следните чарми -
Grand Charm - 140(може и да е повече ама аз за толкова знам) Attack Rating + 45 Life (max-a)
Small Charm - 34-35(не съм сигурен колко е точно) + 20 лифе
Тези чармове за WW barb , Charger , Zealer , Zerg и Conc - са много по-добре от колкото смалките 3/20/20
В момента в моя чарджер има 9 гранда ар/лайф - 106/45 , 121/37, 122/36, 123/45, 117/31, 132/38, 103/40, 129/40 и 97/43 + 6 sc 20life/5 rez ( да ми станат кафеви резистите) и др-гите са 3/20/20 (4-5 смалки) с 2 рейвана съм и имам 20к на Fanaticism , което е мноого повече от това да съм с смалки 3/20/20
Jab4y
Full Member
Full Member

Бих казал че грандове с 10 макс дмг или там колкото е макса няма да са зле също :)
HybRiD
Newbie
Newbie

Jab4y wrote: Бих казал че грандове с 10 макс дмг или там колкото е макса няма да са зле също :)
Аз му/й разправям че е много по-добре с ар/лифе от колкото дмг/ар/лифе , то пак неговата си знае . Някога да си играл/а с такъв герой , който е само на ар/лифе ? Да "вкусиш" разликата . С тея грандов имаш точно 90 макс дмг повече и около 600-700 ар(чисто без бонуса на скилл-а) по-малко = доста , предпочиташ да хитнеш 3 пъти а да уцелиш 1 или да хитнеш 3 и да уцелиш и 3-та пъти ? Замисли се малко :)
Jab4y
Full Member
Full Member

Пич не че нещо но говориш пълни глупости... няма да те обиждам само за да спазя правилата... незнам каде в коментара съм написал да не се добавят чармове с ар/кръв... а това че ти предпочиташ да носиш такива мен не ме бърка... мисли малко преди да пишиш другия път... или ако не то поне прочети аз какво съм написал
BOMBshell
Newbie
Newbie

Абе направете по лесно намирането на добри основи за Assassins, че си играя часове да намеря нещо което даже не е добро ... :( . Примерно готови, заготовки в SHOPA или няква друга идея, но ужасно се нуждая от нещо по-добро. Ако случайно е възможно това, пишете на ЛС да ви кажа как да я направите. ] Мерси!
Ledze
Jr. Member
Jr. Member

аз съм за бокането в града и портването вътре.Забелязъл съм че като се превърна на мечка с барба тичам по бавно , не по бързо както е обикновенно.И друидите са така тичат цифра бавно , трябва да ги грухаш с чарми с фрл...
И другото което искам да предложа да се оправят рл-тата в шоповете.Мин дмг-а е колкото макса и особенно за бол амазоните е много дразнещо ... 2 хита и си доло.Друго няма :) eNJoY The MusIc :)