Предложения относно DreamMod

Актуалната версия в сървъра към момента е DreamingMod 3.1b
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Има какво да се желае още. Аз пък искам тоя exile дето е в магазина да не те продава с алл рес, ами със макс ЕД и АР така мисля, че е по-добре и тея основи за тоя Вортекс, аз не мисля, че някаква разлика от другите 2 вида exile (zakarum i sacred) ?? Някой може ли да ми каже каква е разликата ???? Щото аз имам Вортекс на моя пал и не виждам нищо особено в него! :rolleyes: :rolleyes:
shortyasd
Newbie
Newbie

Направете при човека за итеми на Барбовете да има ,Colossus Blade празен с 6 сока и Archon Plate също празен със 4 сока.
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

че то има Archon Plate с 4 сока само при амазонката. Колусус блейда можеш да си го купиш от гембъл и си горов.
shortyasd
Newbie
Newbie

Да,но като си я направиш нестава COH,а нещо друго :)
HepBeH
Newbie
Newbie

къде се намира уберът ?! извинявам се дето пиша тук но .. Благодаря предварително
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

HepBeH wrote: къде се намира уберът ?! извинявам се дето пиша тук но .. Благодаря предварително
Готин Аватар...
alex93
Full Member
Full Member

Аз ще ви помоля само за максимален gold в геройте, защото като ми се наложи да си кУпувам от gamble и ... :d
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

alex93 wrote: Аз ще ви помоля само за максимален gold в геройте, защото като ми се наложи да си копувам от gamble и ... :d
Във всеки герой се продав един чарм който позволява да купуваш много евтино от там. Чарма се казваше "Reduced all vendor price 120%"
alex93
Full Member
Full Member

мерси за инфо :)
MMORPG
Newbie
Newbie

Предлагам да се направи така - нещо от сорта на ПвП арена, в която само хора, които имат плочата да влизат.Тази плоча примерно ще се печели от този който е спечелил турнир/евент.Или пък там ще се провеждат турнирите във втори кръг, за да може, да няма пречене ( влизане в геймто и пречене на дуела ).

Предлагам също, да се промени изцяло "дизайна" на един от градовете - освежаване е нужно на тази, вече 11 годишна, игра.Да се махнат имбавите дрийминг итеми ( говоря за конкретни предмети - не за всичките ), защото не е лесно да дадеш 10 лева и да чупиш всички от бой с някакви уникално-бъгави итеми.
alex93
Full Member
Full Member

Ledze wrote: аз съм за бокането в града и портването вътре.Забелязъл съм че като се превърна на мечка с барба тичам по бавно , не по бързо както е обикновенно.И друидите са така тичат цифра бавно , трябва да ги грухаш с чарми с фрл...
И другото което искам да предложа да се оправят рл-тата в шоповете.Мин дмг-а е колкото макса и особенно за бол амазоните е много дразнещо ... 2 хита и си доло.Друго няма :) eNJoY The MusIc :)
Напълно съм съгласен с колегата :)
FiRST
Newbie
Newbie

Аз искам да кажа моето предложение, дано не е много късно. Значи искам да сложите нови RUNEWORDS ако е възможно и да не са IMBA-ви ( прекалено добри ). Като за пример аз съм дал добри :D
alex93
Full Member
Full Member

Привет.Много ви се моля при следващото обновение на Dreaming Mod-a да направите така, че да можем да се телепортираме в града.Казвате че градовете са малки, но според мен не са.Докъто отидеш за мана и се върнеш са 30 секунди ..и така след всеки дуел...
Предлагам да се пусне анкета и да се гласува по въпроса.
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

най-добре е да се сложи още един Dreamig kato онова синьото човече дето се пълни кръв от него там в началото
на входа да се разкарваме постоянно. Мисля, че е много добра идея. Ама сигурно пак ще трябва да се спира мода
и да се прави сичко наново.
alex93
Full Member
Full Member

prostakel wrote: най-добре е да се сложи още един Dreamig kato онова синьото човече дето се пълни кръв от него там в началото
на входа да се разкарваме постоянно. Мисля, че е много добра идея. Ама сигурно пак ще трябва да се спира мода
и да се прави сичко наново.
Амм..или телепорт в града или dreaming пича да стой на входа/изхода от града :) ...и двете стават..инъче наистина е голямо разкарване..
Да.И пак ще трябва да се спира мода..затова казвам при следващото обновение..когато се натрупат още промени..да не е само за това \)
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Което няма да е скоро :) те браточките админи това нещо го знаят отдавна има и в предни статии., ама нещо се услушват.
sand
Newbie
Newbie

Dreaming на хвода на града майче може да стане ама с Teleport в града няма да стане щото ще стане като Gepi секи си излиза кога си иска от дуел убива някои ... тъпо
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Искам да овиличите дропа на тея гемове. Щото като ми тряа някой гем прая 100 игри и падат 1 2 гема немора който ми тряа. Най-често се търси 13 и 18. Какво ще се направи по-въпроса???
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

prostakel wrote: Искам да овиличите дропа на тея гемове. Щото като ми тряа някой гем прая 100 игри и падат 1 2 гема немора който ми тряа. Най-често се търси 13 и 18. Какво ще се направи по-въпроса???
На БГ, може ли?
Плюс тфа' то цаката е да се търсят, тфа е разнообразието наред с всичко, което ти е дадено на готово.Да се сложат в магазина няма ли да е по-добре?