Предложения относно DreamMod

Актуалната версия в сървъра към момента е DreamingMod 3.1b
oxygeNe_
Newbie
Newbie

sand wrote: Dreaming на хвода на града майче може да стане ама с Teleport в града няма да стане щото ще стане като Gepi секи си излиза кога си иска от дуел убива някои ... тъпо
А една сорса да ти пуска метеор/близард или някой хамър да върти чукове пред града е много... умно.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

oxygeNe_ wrote: А една сорса да ти пуска метеор/близард или някой хамър да върти чукове пред града е много... умно.
Тфа' вече си зависи до голяма степен от два основни фактора:
1) Играчите, които трябва да проявяват малко повече fairplay един към друг.
2) Администраторите, които трябва малко повече да наказват тези, които нарушават 1)

П.С:Само дето не виждам каква е връзката :D
oxygeNe_
Newbie
Newbie

1во принципно говорех за No rlz
2ро Връзката е:
Единия се оплаква, че хората излизат от града и го убиват.
Другия се оплаква, че не може да излезе от града защото го убиват :D

С'фана ле?
canYon
Newbie
Newbie

Аз предлагам да има игра както No Rulez (със сякъкви итеми Dreaming Uber и т.н) да има и игра Duelz(само реални предмети закупени от магазина)
Смятам че така ще бъде по честно и ще има повече тръпка , благодаря предварително :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

това мисля че се определя от играчите :}
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В нормалните дуели ще можеш да избираш с/у кого да се дуелираш. Т.е. да правиш избора дали опонента да има само нормални предмети, естествено само когато и двете страни са съгласни :)
NotAfraid
Newbie
Newbie

Според мен тия "Gems" са излишни и само провалят играта.
Пример:
Bower s 50+ Slow Target, wtf ?

Енигми, COH-ове и т.н, който се купуват от NPC-тата да бъдат активни "RW" и да неможе да им се слага даден "Gem".

С клавиша "SPACE" да може да се натиска "Transmute" = Много по удобно при въртене на итеми не като натиснеш "Transmute" бронята да ти ходи в най горния ъгъл и ходи си играй нагоре/надолу.

Незнам до колко това е важно, но при NPC "Druid" има забавяне при появяването на итемите на "Gamble".

Добре ще е и Unique итемите (закупени от NPC-тата) да се Upgrade-ват с "Perfect Ruby" - нещо не става, а преди ставаше на по-старата версия на мода.

А и мисля, че имате грешка - при "Dracul's", максималния стр е "15" а вие сте го направили "12" ?
dr0m
Hero Member
Hero Member

NotAfraid wrote: Според мен тия "Gems" са излишни и само провалят играта.
Пример:

Енигми, COH-ове и т.н, който се купуват от NPC-тата да бъдат активни "RW" и да неможе да им се слага даден "Gem".

С клавиша "SPACE" да може да се натиска "Transmute" = Много по удобно при въртене на итеми не като натиснеш "Transmute" бронята да ти ходи в най горния ъгъл и ходи си играй нагоре/надолу.

Незнам до колко това е важно, но при NPC "Druid" има забавяне при появяването на итемите на "Gamble".

Добре ще е и Unique итемите (закупени от NPC-тата) да се Upgrade-ват с "Perfect Ruby" - нещо не става, а преди ставаше на по-старата версия на мода.

А и мисля, че имате грешка - при "Dracul's", максималния стр е "15" а вие сте го направили "12" ?
Почти за всичко съм съгласен, само за едно не съм.
Дракулите, да, наистина при някой нпцта са с 12 стр но мисля, че при амазона или паладина имаше 15.Простете ако греша, но съм сигурен, че в едно от нпцтата има дракули на макс.

М/у другото, къде изчезна Левиатхан бронята ( това го приемайте като предложение ).
NC-Abuse
Newbie
Newbie

[align=center]~~~~~~~~~~~~ Runewords ~~~~~~~~~~~~[/align]
[align=center]Broken Wings[/align]
[align=center]Jah Sur Ohm + Any 3 sock assassin claw[/align]
Мисля го още...

[align=center]Starfire[/align]
[align=center]4 Socket Bows
Sol + Um + Ith + Ohm

+5-10 To Minimum Damage (varies)
25 % Chance Of Open Wounds
+5-10 To Maximum Damage (varies)
+150 - 250% Enhanced Damage (varies)
+40% Increased Attack Speed
+3 To All Amazon Skills (Amazon Only)
+ (6 Per Character Level) +6 - 594 To Attack Rating (Based On Character Level)
Adds 512 - 748 Fire Damage
Knockback [/align]

[align=center]Time[/align]
[align=center]6 Socket Staves
Sur + Gul + Ber + Nef + Jah + Ko

Hit Blinds Target
+100% To Attack Rating
20% Chance Of Crushing Blow
Knockback
Ignores Target's Defense
+10 To Dexterity
Indestructible
+4 To All Skills
+350 - 400% Enhanced Damage (varies)
+30 To All Attributes
20% Life Stolen Per Hit
10% Life Stolen Per Hit
+50% Increased Attack Speed
Freezes Target +3
20% Deadly Strike
Prevent Monster Heal [/align]

[align=center]Truth[/align]
[align=center]6 Socket Swords
Fal + Um + Ohm + Vex + Nef + Lum

+20 To Strength
25% Chance Of Open Wounds
325% Enhanced Damage
7-10% Life Stolen Per Hit (varies)
Knockback
+20 To Vitality
+15 To Dexterity
+30-40% Increased Attack Speed (varies)
Level 1-3 Redemption Aura When Equipped (varies)[/align]

[align=center]Void[/align]
[align=center]5 Socket Melee Weapons
Amn + El + Jah + Ral + Pul

7% Life Stolen Per Hit
+50 To Attack Rating
+1 To Light Radius
Ignore Target's Defense
Adds 5 - 30 Fire Damage
+75% Enhanced Damage To Demons
+100 To Attack Rating Against Demons
+125% Enhanced Damage
Adds 50 - 150 Magic Damage
Absorbs Magic +10 - 20 (varies)
Adds 1 - 200 Lightning Damage [/align]

dr0m
Hero Member
Hero Member

Има си специална тема за нови рунически думи.Хайде де, кажете къде е левиатхан бронята?
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt wrote: Има си специална тема за нови рунически думи.Хайде де, кажете къде е левиатхан бронята?
В рецептата за правене на уникални предмети, може би.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Пич, писал съм това на 21 юли :).
Jab4y
Full Member
Full Member

DoIt wrote: Пич, писал съм това на 21 юли :).
По-добре късно от колкото никога :)
undead™
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote: Ако имате идея, която искате да бъде добавена в следващата версия на мода, можете да я опишете подробно в темата.
Да се добавят повечето неща от 1.13ц ако е вазможно де ... идеята ми е да е по различно ,а в 1.13 има доста промени според мен е по уравновесена играта с тези промени
Jab4y
Full Member
Full Member

NotAfraid wrote: Според мен тия "Gems" са излишни и само провалят играта.
Пример:

+1 особено за това с "SPACE" или някакъв друг клавиш ако може да се направи ще е много удобно :)

Предлагм и на златните предмети да се добавя до 2 сокета (Ел руна = 1\ Елд руна = 2\)

ПС: Не смятате ли да направите тема за предложения за новия мод (PvM) който правите.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

+1 особено за това с "SPACE" или някакъв друг клавиш ако може да се направи ще е много удобно :)
Това не може да се направи, или иначе казано изисква много Code Editing.
А и 'Space' бутона вече се използва за затваряне на отворени прозорци.
ПС: Не смятате ли да направите тема за предложения за новия мод (PvM) който правите.
За момента това няма нужда от такива идеи.Ако имаше щеше да има тема. :)
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Дайте да ви го направят , като натиснеш Ф ( перфектна сорса да ти излиза ) и т.н. за останалите герои . По-лесно от това какво искате ??
[gmod]Сърказма е излишен. Темата е създадена за да се дават предложения, които биха направили играта по приятна и лека. Ако някой има идеи и ги споделя и те са добри и реално осъществими е добре. [/gmod]
hristian_97
Full Member
Full Member

Здравейте ! Имам няколко предложения за следващата версия на мода и се надявам да бъда чут.
Значи :

1)Ако може да се добавят фасети които дават маджик демидж.
2)Сетовете да се продават в определен магазин или да падат често на някое определено за целта място.
3)И най-накрая,но не последно по важност, забелязах, че в повечето сървари с мод или в тези, които са фън,няма опцията Chance to cast Firestorm 25 % на Hellfire торча.Ако може сложете я !!! Плс :angel:

Благодаря предварително ! Мода е много як, ама ако се направи моето последно искане, надявам се , че ще стане още по-добър ! :cool:
hristian_97
Full Member
Full Member

Имам предложение относно Horadric Cuba.Като си врътвах веднъж итемите със ZOD руна,забелязах нещо.Това което забелязах е че всички итеми освен коланите , като ги въртиш отиват в горния ъгъл.Единствено коланите се наместват на по - близко и удобно място - в десния долен ъгъл.Ако може да се направи така (това) със всички останали итеми за да не ги гоним чак в онзи край на куба.Благодаря за отделеното време ! Надявам се да се направи !
EternalFear-
Full Member
Full Member

XAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAAXXA :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
97 li si be? dechko, ako iskash da se napravi kolana da si otiva na mqstoto da ne se zanimavash da si mestish rakata? masturbator...

[admin]По-леко с обидите. Пиши на кирилица[/admin]