Предложения относно DreamMod

Актуалната версия в сървъра към момента е DreamingMod 3.1b
liverpoll
Newbie
Newbie

просто оправете бъговете
Complicated
Newbie
Newbie

Моето предложение е да се махнат готовите бъгави пръстени , амулети и диадеми . Мисля , че всеки може да си направи за 15 минути приличен пръстен или да си крафтне амулет . По този начин се убива еднообразието в мода (всеки втори носи от въпросните предмети) и се получава що-годе добър баланс . :)
SuicideSilence
Jr. Member
Jr. Member

Complicated wrote: Моето предложение е да се махнат готовите бъгави пръстени , амулети и диадеми . Мисля , че всеки може да си направи за 15 минути приличен пръстен или да си крафтне амулет . По този начин се убива еднообразието в мода (всеки втори носи от въпросните предмети) и се получава що-годе добър баланс . :)
+1 и според мен ще е по-"яко" ако секи сам си пише рв-тата, а не се продават готови (да има малко занимавка)
Complicated
Newbie
Newbie

То дори и в момента е по-изгодно да си напишеш руническа дума , тъй като няма база за сравнение нито на дефенса , нито на щетите , които дава написаната дума и уникалната , която се продава на магазина . Огромна разлика :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Кой, както си го направи пичове :). Ако искаш, можеш да си напишеш думата, ако не искаш, можеш да си я купиш от магазина.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

За мен лично няма значение.Аз си избирам по-лесното и си взимам от магазина без да ми пука дали има повече дефенс или не.Ако пък трябва да се правят руническите думи това става за 1 минута.Единствено трябва да се оправи бъга на спирита в магазина тъй като дава 30 от 3-те вида резисти а не 35 :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Интересно ми е, за какъв дефенс говорим, като повечето избират да играят със сосерка? Като толкова искаш дефенс, прави си ги етириъл със зодката и си готов :). Все пак говорим за някакви си 100-200 дефенс...
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Главно се играят сорс и хамър и некро.И 3-те нямат нужда от дефенс.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Правете си изводите :). Просто гледате да се заядете за нещо...
Complicated
Newbie
Newbie

Ха-ха . А за мелее героите ? Уникални итеми , които дават с по 1к по малко щети от написана руническа дума . Да не говорим , че Faith , Chaos , Fury и т.н. са направени на чисти основи :nenormalniste:
z0sk1e
Full Member
Full Member

Отговора Прегледи Последна публикация
170 7921 <--- Предложения относно DreamMod

Действия
0

:mda:
DarkKiss
Administrator
Administrator

Да, на този етап проекта за следващата версия на мода е замразен. Затварям темата, докато не се реши обратното.