Предложения относно DreamMod

Актуалната версия в сървъра към момента е DreamingMod 3.1b
DarkKiss
Administrator
Administrator

Ако имате идея, която искате да бъде добавена в следващата версия на мода, можете да я опишете подробно в темата.
Lust
Newbie
Newbie

1.) трябва да бъде променена рецептата за правене на уникален предмет, тоест де не се прави само от нормален клас итем, а и от магически и златен.
2.) рерол на всеки вид предмети или поне на магически, златни и крафтед.
3.) непременно трябва да има или нова местност или ново чудовище или нова задача, може и няколко, може и да има някакви нови уникални предмети с аура например но да не се внася дисбаланс в играта, И МОЖЕ БИ ЩЕ ИМА защото виждам че има предмет на търг който не се влияе от vendor prices досещам се как ще се купува

това мисля аз (мое си мнение) , нека всеки се изкаже но нека да не е много натруфен мода щото иначе бързо ще умръзне.
Grimjow
Newbie
Newbie

Всяка руническа дума когато се сглоби да бъде максимална.
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Премахва се дропа на някои итем. Примерно на мара и още някои.И всеки месец има турнири и победитлят получава този предмет ...
asd
DarkKiss
Administrator
Administrator

Grimjow wrote:Всяка руническа дума когато се сглоби да бъде максимална.
Направено е вече.
Datee1 wrote:Премахва се дропа на някои итем. Примерно на мара и още някои.И всеки месец има турнири и победитлят получава този предмет ...
Аз лично съм против.. Мъчим се да добавим още предмети, не да ги премахваме
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сложете също и
dwarf, projector, templar coat, the rising sun amulet, nokazan amulet, winged helm (зеления), round shield (зеления)
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Angelic set
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote:Angelic set
Има рецепта за правене на сет итеми....
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

teamplay wrote:Има рецепта за правене на сет итеми....
има рецепта но не стават ангелик..
DarkKiss
Administrator
Administrator

Да, защото рецептата е за Normal & Superior предмети към Set. Ще се поправи при update-a.
HybRiD
Newbie
Newbie

Mда попитам защо като си правя Dancer-ки не стават на макс , като другите предмети :?
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

HybRiD wrote:Mда попитам защо като си правя Dancer-ки не стават на макс , като другите предмети :?

Проблема не е само при тях аз лично съм забелязъл още предмети които не се получават с максималните си стойности,но това ще бъде поправено при следващия ъпдейт на Мода
Guest

Pak se izwinqwam za latinicata :@ ...

Predlagam da se naprawi taka kato perfite i gc-tata - primer : Katar + 2Jah = Katar 5 iml
Syshto , kato wrytnem lilawiqt perfekt sys osnowa , da stawa na max - primer : Archon Plate + Perfect Amethyst = Archon plate 15 / 15
Oshte , runicheskite dumi i predmetite PONQKOGA ( podchertawam : PONQKOGA ) da stawat na FULL MIN !\ Shte e qkichko , ne mislite li ?
Da se naprawi jewel 15 all res 15 max dmg ,zashtoto kato si prawq WW barb , ne mi trqbwa ias a ress ili dex ( 15/9 e dobro reshenie nooo... ) .
Da se naprawi turnir , w koito 1-wiqt wzima:specialen charm ( neshto ot editor , no NE PREKALENO )

Otnowo hilqdi izwineniq za latinicata !\
DarkKiss
Administrator
Administrator

Емил wrote:Pak se izwinqwam za latinicata :@ ...

Predlagam da se naprawi taka kato perfite i gc-tata - primer : Katar + 2Jah = Katar 5 iml
Syshto , kato wrytnem lilawiqt perfekt sys osnowa , da stawa na max - primer : Archon Plate + Perfect Amethyst = Archon plate 15 / 15
Oshte , runicheskite dumi i predmetite PONQKOGA ( podchertawam : PONQKOGA ) da stawat na FULL MIN !\ Shte e qkichko , ne mislite li ?
Da se naprawi jewel 15 all res 15 max dmg ,zashtoto kato si prawq WW barb , ne mi trqbwa ias a ress ili dex ( 15/9 e dobro reshenie nooo... ) .
Da se naprawi turnir , w koito 1-wiqt wzima:specialen charm ( neshto ot editor , no NE PREKALENO )

Otnowo hilqdi izwineniq za latinicata !\
1. https://forums.dreaming-bg.com/kirilica.php
2. Предметите от всеки път да стават 15/15 не мисля, че може да се направи, но ще проверя, за да се уверя със сигурност.
3. В новия мод сме оставили runeword-ите да варират, ако някой иска да си ги прави сам и не иска да се падат максимални.
4. Цък, цък, и цък.

Останалите ще ги обсъдим.
Chaos
Newbie
Newbie

Две рецепти :

Guidance ( 5 socket weapons ) - Shael + Zod + Lem + Ist + Hel

rune specs :
20 % increased attack speed
Indestructible
75% Extra Gold From Monsters
30% Better Chance of Getting Magic Items
Requirements -20%

runeword specs :
Level 5-8 blessed aim aura when equipped ( Тук ако сметнет, че е прекалено небалансирано, може да намалите левела )
300 % enhanced damage
10% chance of crushing blow
10 dexterity
Slain monsters rest in peace

Moonshield ( 4 socket shields ) - Zod + Eld + Pul + Gul

rune specs :
Indestructible
7% increased chance of blocking
30% enhanced defense
5% to maximum poison resist

runeword specs :
35% faster cast rate
20% chance to cast level 5 terror when struck
10 to energy
All resistances 30%

Jab4y
Full Member
Full Member

да се добави джевел 40ed/15maxdmg защото на WW barb не ми трябва speed
DiViNeLeGaCy
Newbie
Newbie

Да може да се портваме в града. По-бързо ще стават работите и т.н. Не знам за вас, но мен лично много ме дразни да ходя в града...
Guest

И мен ме дразни това ,но ,все пак като си в дуел и като кажеш г не ту е хубаво още от града да ти скочат , нали ?!Твърде голям компромис ще се направи така !
burnlegionii
Newbie
Newbie

Az predlagam da ima kakto Dreaming Items Taka i Dreaming Charms da sa nekvi po dobri ama ne prekaleno ....
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

burnlegionii wrote:Az predlagam da ima kakto Dreaming Items Taka i Dreaming Charms da sa nekvi po dobri ama ne prekaleno ....
като предметите ли не прекалено