Елемент Друид Хелп

Druid е един от двата допълнителни героя, които ни бяха представени с Diablo II: Lord of Destruction. Той съчетава различни качества от познатите ни класове - elemental магия, подобно на Sorceress, умения за призоваване, подобно на Necromancer, аура, подобно на Paladin, както и умение за преобразяване, което му помага да участва в битка от близко разстояние. Elemental магиите и уменията за преобразяване, могат да бъдат много ефективни, ако се използват правилно от играча.

withcracker
Newbie
Newbie

Моля ви помогнете ми... един друид на елемент да ми кажете билда пвп,че нещо не ми се получи на мен? благодаря предварително :) :)
crzy
Jr. Member
Jr. Member

Suicide +Jew 20life/15res
Pelt 2Druid/3Tornado+Life,Fhr,2Sock и понякога CoA BerBer
Amulet 2Druid/18+Fcr/Life/Res/Str
Enigma
TO Gloves
2x Rings 10fcr Life/Res/Str
Arach
Waterwalk/Rare fhr/cold/light/fire res

20Oak sage
20Tornado
20Hurricane
20Cyclone armor
20Twister
1Spirit wolf
1Grizzly

10x Elemental skillers life/fhr
9x Sc life/res

Цел: 99fhr/163fcr/8k+Life

Ако си много добър си почти непобедим, аз не съм. :D
SuicideSilence
Jr. Member
Jr. Member

стр - за парцалките
декс - нищо
вита - квото остане

diadema - 2 dru 20 cast ++ jewel fhr/stats/rez
hoto
enigma
spirit 35
shadow dancer
spweb
trang gloves
1 bul
1 rare 10 cast/str ++
amulet 2 dru 20 cast ++

skills
20 Oak sage
20 Tornado
20 Hurricane
20 Cyclone armor
20 Twister
и може да сложиш някоя точка на мечока \)

9/10 es life (зависи ако има торч 3/20/x :) )
9-10 sc life/rez
1 anix 20/x/x

165 fcr , 92 fhr , life нз колко излиза
MinimalDmage
Full Member
Full Member

helm:rare cirklet skill 20fcr str rez socket jah rune
weapon:hoto
armor:enigma
shield:spirit
cloves: magefist\vs cold sorc trang
belt:spweb
boots:ss
Amu:skill 8+fcr or 18+fcr str life mana rez ....
rings:Two rings fcr str life rez or one fcr and one for absorb if the amu is 18fcr
crzy
Jr. Member
Jr. Member

В идеалния случай suicide+pelt е в пъти по-добро от hoto+circlet. Най-малкото, че може да сложиш CoA, без която е доста трудно срещу Druid/BvC/Bow/Charger... Нагласете си ботовете да пикват пелтове поне. :)
SuicideSilence
Jr. Member
Jr. Member

crzy wrote: В идеалния случай suicide+pelt е в пъти по-добро от hoto+circlet. Най-малкото, че може да сложиш CoA, без която е доста трудно срещу Druid/BvC/Bow/Charger... Нагласете си ботовете да пикват пелтове поне. :)
ако говориш за suicide branch имаш 1 алл, 50 каст и 10 алл рез, а от хото-то имаш 3 скила 30-40 алл рез и40 каст (като се замислиш имаш 10 каст повече, всичко друго е доста по-"сад"), пък и най-просто погледнато ти колко елементал друида (и не само) си виждал с SB?!

пс:ако нямаш circlet 2 dru 20 cast ++, слагаш шако +джевел 7фхр,стр,рез, бер(ако си толко на зор и КоА + 2хбер)(или там квото ти куца (се пак е 5 часа в петък и не ми се смятат фафли), мара , бул и ловиш 99 каст O_O
пс2:доста слабо съм играл с друид, но и 99 каст си беше окей :angel:
MinimalDmage
Full Member
Full Member

В най-добрия случай хелма да дава 5 скила... майни я тая смешна пръчка за 2 левел,лизард слагаме и амуто трябва да дава над 18 каст, което си е трудно.И какво печелим..нищо, с диадем и хото имаме пак 5 скила.А относно дуела вс меле герои, много просто слизаме на по долен фрейм, но се наблъскваме с драйн и блок(колкото можем) и това е.
Знам, че търсите нещо по шик, но това е.
crzy
Jr. Member
Jr. Member

Долен фрейм е вариант, но е прекалено бавен... Разбира се, че можеш да го облечеш с каквото имаш, само за да си хване фреймовете, но има и перфектен вариант и той е suicide+pelt... Няма да видиш така облечен, защото никой не си е нагласил пикита на бота да вдига пелтове, а един добър такъв не се намира по-трудно от хубав circlet. :)