въпрос относно елементал друйд

Druid е един от двата допълнителни героя, които ни бяха представени с Diablo II: Lord of Destruction. Той съчетава различни качества от познатите ни класове - elemental магия, подобно на Sorceress, умения за призоваване, подобно на Necromancer, аура, подобно на Paladin, както и умение за преобразяване, което му помага да участва в битка от близко разстояние. Elemental магиите и уменията за преобразяване, могат да бъдат много ефективни, ако се използват правилно от играча.

svetoslav4o
Jr. Member
Jr. Member

Горе долу всичко ми е ясно само едно ми обягва трябва ли да му се вдига дех за 75% блок или не моля някой който найстина разбира да каже...??
X-treme
Full Member
Full Member

svetoslav4o wrote: трябва ли да му се вдига дех за 75% блок
He
svetoslav4o
Jr. Member
Jr. Member

независимо дали е пвп или пве?
X-treme
Full Member
Full Member

Не виждам смисъл да руниш с друид, хамъра е 100 пъти по-добре.

П.С. Ако толкова ти се ръни с друид, да вдига му се мaх блок.

svetoslav4o
Jr. Member
Jr. Member

еми главно ще е на баал бот защото мисля да го правя 99 ма само си го мисля и затова питам пък и не съм много по пвп-то...
svetoslav4o
Jr. Member
Jr. Member

а знам че не е кой знае колко важно на еле друйда кво се качва след като му се качат всички основни точки но все пак мразя да оставям точки да си седят та кое е най-доброто решение мечката колко може или вълците или гарваните?
magnumdruid3
Newbie
Newbie

За друид на елементал попринцип е хубаво да се вдигне дех на 75 блок.Но лично аз мн малко друиди ги дигам на маь блок попринцип си ги играя без да дигам дех и той все си е с поцхти мах блок. :D :D :D :D :D
svetoslav4o
Jr. Member
Jr. Member

аз питах какво да вдигам на скилс след като напомпам на макс точките за елементал друйд но иначе това за дех-а го разбрах....
forest_beast
Jr. Member
Jr. Member

Здравей,аз лично дигам веднъж мечо и другото в трите вълци,защото са бонус лайф както за мечо така и за 5 вълци червеите не ги пипам за мен така е най-разумно :cool:
svetoslav4o
Jr. Member
Jr. Member

а принципно се използват 5-те вълци нали? няма ли да е по добре те да се вдигнат вместо другите?
trana
Jr. Member
Jr. Member

magnumdruid3 wrote: За друид на елементал попринцип е хубаво да се вдигне дех на 75 блок.Но лично аз мн малко друиди ги дигам на маь блок попринцип си ги играя без да дигам дех и той все си е с поцхти мах блок. :D :D :D :D :D
Как без да дигаш декс винаги ти е на макс блок ? О.о да не слагаш 40 смалки с 2 декс ?

А по темата, не е нужно да ти е на 75%, за да го дигнеш 99 левел ( казвам от личен опит ) даже 1-я друид 99 ще е моя май :D
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Да бе то не е задължително да е с макс блок че да е 99,то не е задължително и да е облечен че да е 99 ... макс блок за мен лично е просто ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! без значение дали ще играеш ПвП или ПвМ,винаги има нужда и много помага пак ако си с добри предмети (щом ще го пускаш на бал бот значи ще е добре облечен) живота си идва над 2.5-3к което е предостатъчно още повече с макс блок. А относно уменията за мен вълците са за предпочитане защото са 5 ... така или иначе и те и мечока нямат никакъв живот и не правят никакви щети и общо взето само се мотаят и мрат от всичко ... след като вдигнеш урагана,торнадото,туиста,щита и духчето на макс (101 скиллс) останалите 10 (до макс левел) ги дай на вълците за повече живот,може и 1 червейче да си дигнеш но няма голям смисъл. Аз така ги виждам нещата.
crzy
Jr. Member
Jr. Member

^ No clue.
Блок изобщо не е нужен. Eth reaper's на мерка и няма да имаш проблеми с баал, ако ти е хубав скриптът... Ако ли не, tgod+storm(coa) ти решават проблемите (blood lords/souls/dolls).