Персонално увеличаване на броя на връзки към сървъра

Форум, който се използва ни за публикуване на новини касаещи Dreaming. Не можете да създавате нови теми тук, но можете да отговаряте на вече съществуващи.
Roody
Jr. Member
Jr. Member

pastet wrote:Незнам какво сте направили но не ми харесва когато немога да вляза нито 1 път и ми пише checking versions МОЛЯ ВИ ПОНЕ ТОВА ОПРАВЕТЕ чакам вече 40 минути и оште не съм в играта или ако има някакво собственоръчно решение кажете как да го оправя!
Запри си пуснатите ботове ако имаш такива и може да се конектнеш.
rosen_1914
Newbie
Newbie

Просто трябваше да спрете ботовете и това е. Без ботове се играе и определено е по-интересно, ама без лоадер трудно се играе. Аз като гледам в тоя сървър колко "готови" да ти помогнат хора има...
DarkKiss
Administrator
Administrator

По-старите играчи, които са играли в сървъра при предишното ограничаване на връзките, вероятно знаят как да решат този проблем. За останалите - преди доста време именно заради този проблем се въведе команда !killme, която използвате чрез съобщения до акаунт Dreaming (бота в сървъра). Чрез нея той затваря всички активни връзки към сървъра, освен тази от която изпращате съобщението.
rosen_1914
Newbie
Newbie

Може ли малко по-индианско обяснение :) Тоест ще мога да си ползвам лоадер?

Edit: (02.09.2013, 15:00:53)
--------------------------------------------------
Aз разбрал недоразбрал реших, че ограничението е само до една връзка, тоест 1 влизане в сървъра от IP, понеже бях пуснал два бота и вторият не можеше да се логне. И се извинявам за дублираното мнение, не видях бутон "редакция".
DarkKiss
Administrator
Administrator

[@11335 wrote: t_id=12211 msg_id=85356 date=1378122263]Може ли малко по-индианско обяснение :) Тоест ще мога да си ползвам лоадер?
Ограничението си е ограничение. Това се използва ако сървъра допуска по-малко от 3 връзки.
rosen_1914
Newbie
Newbie

Взех да се чувствам малоумен... Колко връзки мога да използвам сега? Колко лоадера/бота мога да свържа със сървъра?
DarkKiss
Administrator
Administrator

[@11335 wrote: t_id=12211 msg_id=85359 date=1378123779]Взех да се чувствам малоумен... Колко връзки мога да използвам сега? Колко лоадера/бота мога да свържа със сървъра?
В първия коментар пише 3 връзки.
В предния ми коментар пише 3 връзки.
Сървъра допуска 3 връзки - нека го пише и в този коментар :)

Има ситуации, в които се отпускат по-малко от 3 връзки - в такъв случай се използва !killme командата през бота.

Надявам се да съм достатъчно ясен този път.
Dependent
Jr. Member
Jr. Member

Дарк искам да попитам тези връзки до следващия рестарт ли ще важи или ще го промените ???
DarkKiss
Administrator
Administrator

Към момента хардуерния недостиг ни принуждава да предприемаме такива мерки. Ако ситуацията в това отношение се промени, съществува вероятност да бъде премахнато ограничението, но ако трябва да сме честни, тя не е особено голяма.
Dependent
Jr. Member
Jr. Member

Ок мс за информацията..
ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

Драснах едно смс-че снощи :) изписа ,че е доставено :) Надявам се да го видиш скоро та да се възползвам максимално бързо
DarkKiss
Administrator
Administrator

Към този момент всички получени заявки са вече обработени.
Roody
Jr. Member
Jr. Member

А защо не се въведе като метод за разплащане и онлайн системи като Paypal , Payza ,Egopay и т.н. Защото давам пример :
Разполагам с сметка в някоя от изброените системи и евентуално имам $ в нея ,но няма как да ходя до банка или няма как да пратя смс ? Примерно като причина за парите който се получават в сметката на папи в коментара се записва IP-то на което да бъдат добавени връзки.
pacul88
Newbie
Newbie

Roody wrote:А защо не се въведе като метод за разплащане и онлайн системи като Paypal , Payza ,Egopay и т.н. Защото давам пример :
Разполагам с сметка в някоя от изброените системи и евентуално имам $ в нея ,но няма как да ходя до банка или няма как да пратя смс ? Примерно като причина за парите който се получават в сметката на папи в коментара се записва IP-то на което да бъдат добавени връзки.
Да тогава и аз бих си платил за допълнителни връзки ако има Пейпал
DarkKiss
Administrator
Administrator

Не съм запознат със системата на Paypal, но има не един потребител във времето, който е превеждал сума от Paypal към нашата банкова сметка - явно го има като вариант, което пък обезмисля откриването на такава сметка от наша страна.
pacul88
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote:Не съм запознат със системата на Paypal, но има не един потребител във времето, който е превеждал сума от Paypal към нашата банкова сметка - явно го има като вариант, което пък обезмисля откриването на такава сметка от наша страна.
Нищо не се обезсмисля просто си вземаш от банката пиновете и си правиш връзка с пайпал нищо сложно и немя нужда да обикаляш и тем подобни. Поне аз така съм направил
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бях пратил смс на 08.09.2013 не съм получил отговор , на номер 1092 текст iplimit 37.143.199.199 .
Djihad
Full Member
Full Member

Трябва ли да чакам,след като пратих sms и не получих отговор ? Ръчно ли се сваля ограничението или автоматично трябва да ми върне потвърждение ?
Si vis pacem...para bellum
DarkKiss
Administrator
Administrator

Djihad wrote:Трябва ли да чакам,след като пратих sms и не получих отговор ? Ръчно ли се сваля ограничението или автоматично трябва да ми върне потвърждение ?
Ръчно е за момента. Аз ги обработвам заявките. Приблизително веднъж дневно се случва това, предимно вечер - когато имам повече свободно време и по-често, но е рядкост.
conqueror
Newbie
Newbie

Здравей, Имам някакъв проблем при логването на Диабло, Правил сам СМС за 2 връски пак не мога да ги исползвам какво става,Преди 20 мин сичко си беше наред, Сега нещо се е бугало ?