Персонално увеличаване на броя на връзки към сървъра

Форум, който се използва ни за публикуване на новини касаещи Dreaming. Не можете да създавате нови теми тук, но можете да отговаряте на вече съществуващи.
DarkKiss
Administrator
Administrator

conqueror wrote:Здравей, Имам някакъв проблем при логването на Диабло, Правил сам СМС за 2 връски пак не мога да ги исползвам какво става,Преди 20 мин сичко си беше наред, Сега нещо се е бугало ?
Изпрати ми на лично съобщение повече информация относно SMS-а. За кой номер, за каква сума и приблизително на коя дата/час е изпратен.

От този момент, цените на връзките са калкулирани в Forum Gold и описани в онлайн магазина. Линк: http://dreaming-bg.com/community/index. ... e:95;id:11

След зареждане на FG в сметката Ви, изпратете го до мен, като в основание за плащането напишете за кое IP желаете да се увеличи/премахне ограничението.
Roody
Jr. Member
Jr. Member

Може да се добави и за колко време е дадената връзка примерно.
ПС. Знам ,че е за 1 месец ,но просто има новаци които даже не знаят че има форум.
Roody
Jr. Member
Jr. Member

До вчера си ползвах всичките 8 връзки сега мога само 7 ? :secret: :secret: :secret:
ARco
Newbie
Newbie

Не разбрах само какво значат SC цена и HC цена? Както е написано тук:

SC Цена: 63 Forum Gold
HC Цена: 95 Forum Gold

Едносто СМС, а другото банков превод ли е?
Мерси!
virtualmind
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@1686 wrote: t_id=12211 msg_id=86275 date=1388742725]Не разбрах само какво значат SC цена и HC цена? Както е написано тук:

SC Цена: 63 Forum Gold
HC Цена: 95 Forum Gold

Едносто СМС, а другото банков превод ли е?
Мерси!
SC-Softcore/HC-Hardcore :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Заради цените на предметите се оформиха отделни цени на SC/HC. За връзките конкретно SC цената е актуална и за двете.
7heg4m3
Newbie
Newbie

Изчетох темата и никаде не видях какво се прави когато не мога да влеза в сървъра или мога само с 1 акаунт доста често ми се налага да минавам от wi fi на кабел и обратно. Ако има някакво решение да не ми се бъгва диаблото на 1 или 0 връзки ще се радвам на него :)
amnesiacream
Newbie
Newbie

Някои от линковете ви, не работят. Общо взето ме интересува колко пари ще ми струва за цяла година и на колко връзки ще имам право освен тези 3 които имам сега?, и как да платя и получа връзките. С динамично ИП съм ако това има значение?
netbot
Jr. Member
Jr. Member

amnesiacream wrote:Някои от линковете ви, не работят. Общо взето ме интересува колко пари ще ми струва за цяла година и на колко връзки ще имам право освен тези 3 които имам сега?, и как да платя и получа връзките. С динамично ИП съм ако това има значение?
ЗАПОВЯДАЙ
Какво е полов акт с повишена трудност? Отговор: Да е*еш суха п**ка с мек х*й
netbot
Jr. Member
Jr. Member

netbot wrote:
netbot wrote:Някои от линковете ви, не работят. Общо взето ме интересува колко пари ще ми струва за цяла година и на колко връзки ще имам право освен тези 3 които имам сега?, и как да платя и получа връзките. С динамично ИП съм ако това има значение?
ТУК ПОРЪЧАВАШ ВРЪЗКИ
ТУК СИ КУПИ ФОРУМ ГОЛД
Какво е полов акт с повишена трудност? Отговор: Да е*еш суха п**ка с мек х*й