ИНТЕРЕСНА ТЕМА

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
McMurjo
Newbie
Newbie

Кои според вас е наи добрия игра4 във фъна и защо
McMurjo
Newbie
Newbie

за мен е DAI-KACHAKA
Lefty
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Доста си хитър да направиш тема да питаш кой е най-добрия играч и да назовеш себе си
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lefty wrote:Доста си хитър да направиш тема да питаш кой е най-добрия играч и да назовеш себе си
На това му се вика - да си хитър като кон.
McMurjo
Newbie
Newbie

Та това е тема слу6ам ви коментарите
Jab4y
Full Member
Full Member

Незнам не ги следя ама те повечето мн се заяждат и трепят без г аз затва спрях да играя там
Jab4y
Full Member
Full Member

McMurjo ти си най-голямото ко**ле в тоя сървар... само трепиш без го и леш и пиеш кладенците ама не напрайх скрийн да може кадето те видя да те трепя
McMurjo
Newbie
Newbie

бе еи п***о м***а ти тъп ли си или да? кога съм пиел ? когато бия без ГО това е само и еднистено В ГЕИМ ДУЕЛ НО РЛЗ да ти обада аз 4е ти си пълен ламер тва мене не ме интересува
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Използвам темата да ви предупредя и двамата, подобни изказвания не се толерират в форума. Ако искате да си разменяте любезности, използвайте ЛС.
Подобни изказвания публично могат да ви докарат единствено бан.
Jab4y
Full Member
Full Member

Извинявам се до екипа че наруших праилата но просто сървара е много добър а е такива излаганета развалят всичко... аз искам да се забавлявам а не да се нервя на някаф ******** отново се извинявам че наруших правилата
DarkKiss
Administrator
Administrator

Всичко е наред, просто е хубаво да не излизаме от добрия тон на разговора Разбирам, че по някога е трудно, но все пак.. Както и да е, станалото - станало, нека спрем до тук с off topic-а и да се придържаме към темата.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

за тези който познавам бих казал, че Тонко,Иво и Течо ... мазо, без да съм играл също наблюдавам добра игра от него в турнора специално, ако има някой, който ми направи впечатление-ще допълня ... да ви кажа, за мен тази тема няма смисъл ... първо всеки има собствен, индивидуален стил на игра с определен герой. Наблюдавам доста интересни развития напоследък, което ме радва, защото ме кара да търся нов стил на моята игра с цел да победя типа герой, който е срещу мен. Надявам се да има все по-добри играчи, за да има и интерес от моя и ваша страна за игра. Пожелавам приятна игра на всички и незабравяите, че Диаблото не е живот, хоби ^^
Dancerch0
Newbie
Newbie

За мене няма добър играч! Има хора коита са ме били има хора които не са ме били! Не съм се замислял за наи добар играч....
need4bed
Newbie
Newbie

Ezekiel
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

поредния посочил себе си за номер 1 ... замисляш ли се колко човека те побеждават, че да твърдиш това ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote:поредния посочил себе си за номер 1 ... замисляш ли се колко човека те побеждават, че да твърдиш това ?
И това го казва човека, който се мисли за Бог в Диаблото..
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

като дойдеш и ме победиш 1в1 ми говори ... още чакам човека, който може !!!!!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote:като дойдеш и ме победиш 1в1 ми говори ... още чакам човека, който може !!!!!
Искам да знам от теб по колко часа играеш на ден. Моля за пълна коректност.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote:като дойдеш и ме победиш 1в1 ми говори ... още чакам човека, който може !!!!!
Лично на мен ми харесва скандалния ти начин на мислене и обръщане към хората в сървъра без да ги делиш на такива с права и такива без.
Не как ще прозвучи, но чисто приятелски те моля да кажеш дата и час, да направим едно 2/3 Ей така за шоуто
Надявам се не съм забравил как да играя
Guest

Христо добрия .. . Искам да присъствам на дуела хх