Любима кола?

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
User avatar
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1416
Joined: Sun Jan 31, 2010 8:35 am

Post

:click: < Peugeot 407
:click: < Peugeot 407 Coupe
Peugeot 407 (h)
User avatar
JusifySex
Full Member
Full Member
Posts: 491
Joined: Wed Sep 01, 2010 8:35 pm

Post

крайслер последен модел :)
User avatar
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1479
Joined: Tue Jan 26, 2010 9:38 am

Post

Лада...БЯЛА!!!
....
User avatar
drek
Full Member
Full Member
Posts: 571
Joined: Tue Nov 17, 2009 11:25 am

Post

Опел астра
User avatar
Redemption
Full Member
Full Member
Posts: 270
Joined: Fri Jul 30, 2010 7:17 am

Post

Трабант :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
User avatar
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 750
Joined: Fri Feb 13, 2009 7:39 pm

Post

VW Scirocco
There's no Other ! (h)
User avatar
RaPTeR
Newbie
Newbie
Posts: 18
Joined: Mon Sep 27, 2010 5:54 pm

Post

Chevrolet Corvette :)
User avatar
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 293
Joined: Wed Aug 25, 2010 3:42 am

Post

Mustang forever...
amfetamin
Newbie
Newbie
Posts: 94
Joined: Sun Sep 12, 2010 11:34 am

Post

User avatar
Clean
Newbie
Newbie
Posts: 33
Joined: Wed Oct 27, 2010 6:33 am

Post

БМВ М6 -> олл :)

Баварише моторке верке (h)
М50Б20 с пластмасов колектор може ли да има газ ?
narcomana_
Newbie
Newbie
Posts: 33
Joined: Tue Oct 19, 2010 3:39 pm

Post

Пежо 607 (вече остаря но пак си го бива)
Мерцедес МЛ 63 АМГ това е колата бе бате :nenormalniste:
User avatar
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 179
Joined: Sat Apr 17, 2010 8:06 am

Post

Тико! :nenormalniste:
User avatar
kesh
Newbie
Newbie
Posts: 31
Joined: Thu Nov 04, 2010 12:23 am

Post

Alfa Romeo разбирасе :like_linux:
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 810
Joined: Fri Oct 02, 2009 5:25 pm

Post

Има 2 вида коли-Мерцедес и всички останали.
Модел cls 63 amg
Също и bmw ми харесва.
User avatar
Djihad
Full Member
Full Member
Posts: 630
Joined: Sun Oct 03, 2010 9:50 am

Post

SAAB като марка и модели! (h)

Също и единични -

Шефролет Импала - http://www.chevypic.com/wp-content/uplo ... -fa-sy.jpg

Фолксваген Корадо - http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... UYbLmAQ-Im

Форд Проуб - http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... dZfj9Ecy6C
Si vis pacem...para bellum