На кой интернет доставчик сте клиент?

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Имаше такава тема в стария форум, крайно време е да я проима и тук Целта и е всеки да може да напише услугите на кой доставчик ползва и какво е мнението му за него

Нека започна първи, като ще помоля останалите да се придържат към мнението ми като към образец.

Аз съм клиент на Мегалан, гр. София. Към тях съм вече повече от година и половина и нямам никакви забележки, много съм доволен. Налагало ми се е едва няколко пъти да търся поддръжката и то за незначителни проблеми - все още не е имало нещо сериозно. Съпорта им реагира изключително бързо, получавам отговор на въпросите си в рамките до 10 минути, без значение по кое време ги питам, дали рано сутринта или късно вечер. Плащам 30 лева, за два компютъра. Всичките предлагани IP-та са реални и статични. Скоростите по тарифа са:

Download - 40 Mbits
Upload - BG: 20 Mbits, International: 5 Mbits.

По-горе посочените скорости са гарантирани.
В интервала 00:00 - 18:00ч. всеки ден получавам бонус към скоростите в размер на 50%, тоест се получава нещо такова:

Download - 60 Mbits
Upload - BG: 30 Mbits, International: 5 Mbits.

По-горе посочените скорости са негарантирани, нo реално достижими.
Айде стига съм писал, следващия моля
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

На БТК съм от 4 години, рядко пада интернета, но пък вечер често лагва. Подръжката им не струва, доста са бавнички. ИП-тата са динамични и интернета ми е безплатен, защото майка ми е учителка, а те получават безплатен интернет от правителството

Скорост:

Даунлоуд-12 мбит
Ъплоуд-3 мбит

Скоростите не са постоянни, но са трудно достижими.
ColdRex
Newbie
Newbie

На VISIO съм от 2 годинки..... Бих казал доста добра компания.... В началото поддръжката не струваше, но от както аз съм им абонат нямат грешка!! Ето и скоростите, които поне според мен са гарантирани, ако не за друго, то поне за БГ трафика:

# Международен интернет - 32 мегабита
# Български интернет - 100 мегабита
# Пловдивски пиъринг - 100 мегабита
# Локална скорост - 100 мегабита
# Статичен реален IP-адрес
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

На Mnet съм от 1 година . Рядко съм оставал без интернет но скороста е отвратителна :Д

Реална Скорост:

Даунлоуд-600 Кбит
Ъплоуд-80 Кбит