История от 4 думи.

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
Kyxap
Newbie
Newbie

да не си бара
drek
Full Member
Full Member

стръфта за риба която

dr0m
Hero Member
Hero Member

обичаше много - като майка
atuha
Newbie
Newbie

, защото имаше странна форма
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Destruction wrote: Така като вече лафчето не е толкова оживено, аз реших да започнем нова игра (ако искате де ), наречена история от 4 думи (4 Word Story)

Правилата са следните:
1. Всеки пост в темата ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да продължава историята и да е не по-дълъг или по-къс от 4 думи.
2. Трябва да се връзва с историята. Image
3. Да е ясно за какво става дума.
4. Не бъдете (доста) груби..

И така, нека аз да започна темата, като следващия продължи с 4 думи и т.н. Всеки офтопик ще бъде изтриван!

Когато историята от 4 думи достигне размер 25 форумни страници, ще събера всички постове, за да можем да се порадваме на нашето творение. :)

Играех Диабло и тогава..

Сори за офтопика, но 25 форумни страници :).
Да обединиш постовете и да се смееме наволя :nenormalniste:

[admin]Дайте да го докараме до края на историята и тогава. \) Някой да я завършва вече и да я обединя..[/admin]
dr0m
Hero Member
Hero Member

*[admin]4 думи, Емо, не се прави на интересен.[/admin]
drek
Full Member
Full Member

с помоща на която
ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

успя да завърши историята.
atuha
Newbie
Newbie

Т'ва е , Сеш се ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Темата е заключена, очаквайте до 24 часа завършената история. :)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Внимание! Части от историята съдържат вулгарни думи/изрази.

Играех Диабло и тогава - нещо нечувано - убиха ме! И тогава изтеглих годмод, но се оказа, че нямам фулка и почнах да бия докато намеря. Един приятел ми даде и видях едно магаре, то ми открадна фулката. Тогава започнах да търся, обаче Баал ме пречука, взех си трупа и тогава осъзнах, че аз съм много малък левел. Направих нова игра и започнах да вдигам левел, обаче сървъра лагна и аз умрях, и почнах да удрям компютъра, докато не запуши .. и вече съм спортист .. но пък без фулка. Купих си нов компютър и почнах от нулата, за да намеря фулката и тъкмо когато намерих ме изхвърли от Диаблото, и пак заблъсках щайгата, преминах на футбол, ама бащата ме видя .. и като ме подхвана .. по главата с тигана, ей няма ала бала. Изядох два бързи шамара като барб от диабло, ама доста по-здрави, обаче като се свестих бях хвърлен в гората .. и изведнъж видях светлина .. мина рокер с мотор, при това мина върху мен и моят БОР, обаче аз станах и без десния ташак останах. За щастие обаче имах глас силен да викам и Суперлюбо ме чу и ми спаси ташака. После се качихме на москвича и забързахме към замъка на Доктор Злобил. Там аз открих фулка, продадох я и си купих игла и конец да си зашия Шакото което беше счупено доста щот' паднах от моста на главата ми проста, видях приятеля ми Коста, друсаше се под моста. Реших да се кача на моя нов трабант и с шофьорският талант реших да стана наркотрафикант, но избухна скапаният трабант и тогава аз реших, че наистина много сгреших, и шапка невидимка уших, и почнах наред да пия мастика с мента .. и изгубих цялата връзка. Една глава лук и малко домати, краставица, олио и стана много добра салата, но от нея много ме боля корема, затичах се към тоалетната, за да се изтропам но изненадата беше, че влязох в женския кенеф, една жена ме подгони да ме бие с телевизори и кисели краставички. Но аз взех брадва и избягах подплашен в полицията и се изпиках в техния кенеф, тогава стана нещо невиждано - неможах да пусна водата! .. И май задръстих тоалетната .. Взех една лопата и почнах да греба като Двуглавия нинджа, но изведнъж отвътре излезна един много грозен и дебел гълъб, приличащ на обама, но от страх започнах да да бягам, но гълъба ме настигна и започна да плюе домашна лютеница. Бая се изплаших, но започнах да си мажа краката , ръцете и корема и когато се събудих ме хвана силна хрема, която само ColdRex лекува, но той е незаконен, затова повиках Мефисто да отиде до Акара и напълних коланчето с лифе. Акара като го подгони и като се спъна залетяха колби като бомби. Случайно си намерих фулката, която съдържа 96% алкохол, напих се като куче и започнах да виждам двоино, троино и четворно .. и изведнъж видях Диабло, с аверчетата тръгнахме да го опънем, но и той беше пиян. Въпреки това ние решихме да пием още фулки да се опънем ние. Като наземахме "durex" и седнахме да довършим вечеринката, изведнъж ни се доспа, но зехме "НЕСКАФЕ 3в1" и презаредихме батерията човече, но тя не е дурасел. Бързо се истощи и пробвахме активия, но бактерията беше изчезнала безследно в тъмния коридор. С един прожеткор почнах претърсване на дрешника за бактерийката но намерих Дъмбълдор за да ми даде една коледна свещ и малко сдъвкани дъфки, но вместо Дъмбълдор намерих друида да пие фулки и стана тя една .. Но изведнъж ми се зави свят и припаднах, но станах и продължих .. ОТНОВО намерих фулката и вече бях готов да отида за лунни шишарки, обаче нещо се обърка - събудих се целият изпотен, чаршафа ми в гъза, издърпах го леко и почувствах силна болка в подмъдната артерия и разбрах, че кучето ми беше умряло от свински грип, докато търсело изгубената фулка, обаче като я намерило изпило цялата на екс, започнах да го ритам и да му блъскам, но реших да го вкарам в кенефа напред назад, напред, назад и .. оп забравил съм заглушителя. Така ме хвана кучи грип, но от тогава фулката изчезна незнайно къде в дълбините на канала, но изведнъж чух лек шепот - беше пияният ми баща, излязъл от комина на на стаята на къщата и ми каза, че че той е БААЛ. Тогава реших, че сънувам и повиках Дядо Коледа, ама имал свинки грип. Тогава фулката ме посъветва,казвайки следното нещо: Ще умреш, когато Дядо Коледа си обръсне брадата и си боядиса косата, и си белоса гъза. Една глава лук потегли към Баал, когато разбра, че няма крака, потегли на ръце,мърморейки "къде са ми краката". Но осъзнах че съм държал дясното си мъдо безсмислено виснало пред лявото и аз се чудех за ЕГН-то на Лили Иванова. спомних си прапрабабиното, но то беше много странно. Тогава проблясъци и вълни разклатиха главата ми и шакото ми се счупи, внезапно се появи Ларзук и ми каза, че трябва да бръкна дълбоко в задникът си и да извадя печката на седемте джуджета и ТОГАВА ректума му ме погълна барабар с печката им. Беше страшно, летяха врати и внезапно почувствах нещо .. отново ФУЛКАТА беше близо, страховито близо, на плюнка разстояние и когато се обърнах имаше цяла армия от зли глисти, опитващи да проникнат в ануса на Дон Кихот Деламанча, докато Санчо Панса сереше вкусен шпек САНЧО и ядеше краставици от купата, щото после ще лапа моркови от чувала на на Дядо Коледа, но чувала беше празен и извади тигана да си спържи малко яица, но докато ги чака да истинат, тои извади ракията, наряза салатата и седна да се моли на Баал за добра реколта. Но Баал беше простак и подпали дървената къщурка, съсипа реколтата и тогава той облече свойте дрехи на Армани и се насра, щото го атапих с моите Гучи и моят много голям ПЕНИС, но тогава се сетих, че ми се губи фулката, която бях дал на баба ми, която беше на Psilocyb и слушаше Death Metal. Тогава дойде той .. беше много луд и дебел а също беше amazon и се казваше Trafficante - като хамера спечелил турнира за най-слаб краставичар в тежка категория, който беше облечен в готина шотландска къса поличка, от която висеше левия ташак на дядо му и десния крак на чинката на стринката, и изведнъж ми просветна - крокодила ми беше зел фулката .. и играх без год, но със пикит и това беше безполезно, затова взех че се напих със serino портокал и със тези големи ръце и този малък, незабележим зеленодупест скокоплештер ме наиба. Взе че ми хареса чувството от влажния му език в моята цепка на пъпа и той се прокрадна през цепката на зъбите ми, и пусна мазна лига, но, когато се събудих него вече го нямаше. Не ми се обади, за това реших да му се обадя аз. Мтел това е твоят глас, но дойде дядо Наско и предложи да запее елена, елена .. обаче ми се досра от тия ретро хитове и тогава реших да пусна малко сръбско и пак зверски се наквасих, 1001 нощи реанимирах и накрая ми дойде провидение - Алиша Кътбърт без бельо, Дженифър Лопез по вагина. Реших да ида у Кристина Агилера и да си сабуя гащите и видях че нямам пишка и реших да си присадя и да правя "любов" с магаре. То беше мъжко и ми го навря отзад. Запя "хеи беибе искам да ям пържени чушки", обаче пържени чушки нямаше и си ядохме ушите, и ноктите на краката (при това бяха варени) и добре изпържени, обаче доиде нсбоп и конфискува фулките от дълбоката резерва, запазени за спешни случай, което ме накара да започна научни изследвания върху собствения си примитивен мозък, закърнял още в началото. Баал умря от амфета, защото беше взел свръх доза кокаин от Kaufland. След това мина през Billa да си вземе Амфетамин и малко трева .. напушен той тръгна да сере пред публиката и да прави джагара-джугара в пещерата с Минка, Коко - водещият на "Споко". И изведнъж той усети нещо, което му хареса - беше пиявица, смучеща му от устната кухина и потече нещо от крачола, което никой не очакваше: ЛЮТЕНИЦА, при това домашна, от тази дето пари на г*за когато сереш. Тогава избоках силно аз. ПАПАГАЛА МИ УМРЯ ОТ луда крава, а хамстерът изпи една фулка и умря от мозъчен тумор, причинен от лютеницата и умря от миризмата й. Когато се огледах видяx, че си е ебало сосо. Прашки от сатен носеше, със сутиена се бореше, в дрешника се ровеше малкия козел с брада, набарал своите големи м*да, сложил си презерватив и си отряза ръката, защото полудял, че капута е мейд ин чайна и тръгнал отчаян към аптеката. По пътят видя едно ято летящи химикали, сетил се но забрави за мартениците със зеле, които изяде за закуска и изповръща за вечеря, ТОГАВА намерил търсената фулка, но бил склеротик и забравил, че била празна. Отишъл да купи нова и Андариел го пречукала, след това той нея и напълнил фулката със зелена, гадна слуз, която смърдеше на крака. Хрумнало му да махне силно корковата тапа. След като подушил миризмата се напушил като кон, веднага я затворил, но продължението на гърба проговорило на някакъв странен език, но той разбрал думите и тогава настъпил моментът, в който той се насрал от страх защото му било много топло на краката и отворил Каменицата, за да изсвири един чудовищен риф, след което хванал русалката за носа и казал: -"Изпълни ми три желания". -"Казвай какви са желанията". -"Като за начало една хубава кола и една суха паста Балкан шоколад и лионска наденица Леки". След което повърна всичко в устата на русалката, която го превърна в голям, космат, сбръчкан, миризлив изрод от средната земя, но си нямала идея, че средната земя е едно кофти място за за всички неверници, които обичат магарешки кюфтета и конски лиги с чесън. Тогава проумях, че ми миришат краката, защото не се бях мил от като се родих, защото нямам приятели и за това си срязох вените, в които тече Мляко със захар, което ферментира и ме отряза .. Отидох в тоалетната, но освен разтройство имаше и мъхестата брада на Дъмбълдор, която не беше бръсната и неизмивана от лятото на 1234. Година, безпаметно забравена заради радиацията, причинена от голямото надпърдяване в република Китай, което погуби малките тюленчета, пуснати за развъждане от местния свинарник на дядо Петко, местния тюлентски пастир, който е левия пръст на десния крак на Митко малкия градски любовник, който обича десния си крак, също и барбериана си. Макар, че е психопат и има душевно разстройство, и едно друго разстройство, което придоби от прекаленото използване на амфети и прекаленното стоене под слънцето, което слънце обаче се оказа огън от концерт на Металика в София, където повърна всичко което Лили Иванова беше изяла на вечеря с любовника, който по една случаиност е динозавъро-подобен кретен, който обича стари бабички и японки с увиснали, сбръчкани, престарели биберони като Памела Андерсън, но Японка, обичаща банани и мандарини, лютеница, саздърма, кисело зеле, които правела докато си чеше миризливата.....котка с лакочистител от магазина за бахур, създарма и пача и ги вари докато не си сменят цвета на небесно лилаво, после взе тигана и го приспа за един момент. И два шамара с лопата по гърба да знае за другия път да не си бара стръфта за риба, която обичаше много - като майка, защото имаше странна форма, с помоща на която успя да завърши историята.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добре се е получило... :cool:
....
dr0m
Hero Member
Hero Member

Има някой дрееебни грешчици, но това са абсолютно незначителни грешки :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не мисля,че е проблем...все пак кой знае колко си е играл докато ги навърже...а и гледам,че добре се е справил с пунктоацията :Р
Аз лично нямаше да имам толкова нерви :D
....
dr0m
Hero Member
Hero Member

Евала му правя на Тонито, защото той само на компютъра седи, нали ахаххаха.Предлагам вол.2 на темата :).
drek
Full Member
Full Member

2ри сезон на темата ще има ли ? :cool:
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

drek wrote: 2ри сезон на темата ще има ли ? :cool:
Щом има желаещи.. :) topic4491.html
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

бармана моя най-добър приятел
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)