Покажи си desktop-а

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
PlayWithStyle
Newbie
Newbie
Posts: 76
Joined: Tue Feb 02, 2010 11:43 am

Post

User avatar
DarkKiss
Administrator
Administrator
Posts: 2924
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:52 pm

Post

Image
bEbo
Newbie
Newbie
Posts: 23
Joined: Tue Mar 23, 2010 7:21 pm

Post

User avatar
Raich0
Full Member
Full Member
Posts: 262
Joined: Wed Mar 03, 2010 8:40 pm

Post

cyraX wrote: http://upload.dreaming-bg.com/view.php? ... 42fd73.JPG тва е моят скромен десктоп :)

П.П. Destruction да не си фен на наруто ^^?

@Destruction: Дам, гледам го.
и аз го гледам мн е яко :) ето и моя :p

http://upload.dreaming-bg.com/images/13 ... f4afa0.bmp
AlwaysWin
Newbie
Newbie
Posts: 78
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:46 am

Post

Image
Climax
Newbie
Newbie
Posts: 66
Joined: Tue Oct 06, 2009 4:52 pm

Post

Image
User avatar
ganev
Newbie
Newbie
Posts: 64
Joined: Wed Dec 16, 2009 5:07 pm

Post

User avatar
xoce
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 221
Joined: Tue Jan 26, 2010 4:57 pm

Post

User avatar
alex93
Full Member
Full Member
Posts: 389
Joined: Sun Feb 28, 2010 8:14 am

Post

Моят не е нищо особено, но щом държите да го видите :d
http://kachi-snimka.info/images/viu1274356345l.JPG
Символично е \)
ПП:AlwaysWin Climax кажете как да го докарам до вашият вид :d
User avatar
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1712
Joined: Fri Feb 13, 2009 9:25 pm

Post

Image
User avatar
DarkKiss
Administrator
Administrator
Posts: 2924
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:52 pm

Post

Image
dobrio
Newbie
Newbie
Posts: 9
Joined: Tue Jul 27, 2010 5:14 pm

Post

User avatar
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1416
Joined: Sun Jan 31, 2010 8:35 am

Post

http://kachi-snimka.info/viewer.php?id= ... 52720h.JPG

Такива имам много, радват ме... Семпли, изчистени не ти напрягат очите....
User avatar
DarkKiss
Administrator
Administrator
Posts: 2924
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:52 pm

Post

User avatar
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 2502
Joined: Mon Jun 29, 2009 7:35 pm

Post

I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
User avatar
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1416
Joined: Sun Jan 31, 2010 8:35 am

Post

AlwaysWin
Newbie
Newbie
Posts: 78
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:46 am

Post

Image

User avatar
roshkata
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 234
Joined: Sun May 30, 2010 8:37 pm

Post