Обичаш ли България?

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
Lemonade
Newbie
Newbie

MMORPG wrote: "Един ден целия свят ще разбере истината за България, и тя ще бъде най-уважаваната държава в света!"- Баба Ванга
Вярвам в предсказанията на врачките, ама защо ли на това не вярвам..
Първият ми герой в диабло се казва..?
Djihad
Full Member
Full Member

Обичам България,но не мога да се нарека патриот,националист и т.н,имам амбиции да се развия тук,а не да си набия шута в чужбина...Държавата-това сме ние всеки един поотделно и всеки трябва да гледа себе си и в собствената си паница и да гради нещо,а не да гледа как да разруши това,което е изградил комшията.Още повече тази чалга култура,модернизацията на наркотиците - амфетамини,марихуана,нежеланието на нашите поколения да се развиват и да учат, мързела...ами това според мен е перфектно и няма как да стане по-добре...След време,след още доста години,тук ще бъде идеално място за развитие на бизнес,за набиране на евтина работна ръка...Сега тези,които пият и друсат задници по чалготеките и по градинките след време ще са хора без ценз,простолюдие...ще ги викам да ми работят за по 20 лева надница и така...тук е много яко...

П.С Да не говорим,че само в България хората не са зомбирани работохолици,както по цяла Европа и единственото им занимание не е да се приберат от работа и да си окосят тревата в двора...
Si vis pacem...para bellum
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Обичам България, обичам неграмотното младо поколение, обичам неблагодарните работодатели, обичам корумпираните катаджии, обичам платените журналисти, обичам Бойко Борисов, обичам некултурните шофьори и пешеходци, също така обичам българския футбол, обичам бюрокрацията и реформите в съдебната, социалната и здравната система, обичам да си вадя нови документи непрекъснато, обичам да плащам една торба пари на топлофикация, чез, еон, глобул и тн., обичам това, че има три мобилни оператора и цените падат до неузнаваемост, почти като в Германия и някой други страни от третия свят. Обичам да ме е*ават на всяка крачка и за всяко нещо, освен това обичам и това, че в моя роден град е пълно с простаци, без значение произхода им, че карат с какви ли не регистрации, които плащат евтина ГО, на вноски, а моята е 250 лв., защото съм със СА и има по-голям риск... Мога да изредя още милион неща, заради които обичам държавата си, но съм тук и няма да избягам.
zashto