Спам на килограм

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! :mda:
....
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

Случвало ли ви се е к3ца да не вземе джах и бер ?? :nenormalniste:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Е па не е ли гавра с труп? ххахахаа
....
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз ако видя jah забравям за тия к3ц-та :D

пп За 1седмица от както играя тук имам охм мал и 2ум :с
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
kuhataleika
Full Member
Full Member

аз играя от месец и имам бер горе доло (без ботове !) :weight:
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Марио пишиииииииии за хаммер дуели
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Най-голяма руна падала Ви ръчно от рънене? Най-добър rare итем?
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сичко съм вадил ама но не и тука :D
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

HandOfJustice wrote: Най-голяма руна падала Ви ръчно от рънене? Най-добър rare итем?
Тук
Jah От Бал
Ber от Пиндъл(скрънзата)
Sur от Мефо
Ohm от крееп до хепо

И повечето са ей така от скука кат нямам ко да правя влизам руня 5-6 пъти някой бос и тва е,а Джаха го гепих в нечий бх :nenormalniste:
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Някой навитак да почва с мен на Hardcore в новия мод? :)
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

С тебе съм :)
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

И аз ще го пробвам тоя мод , изглежда готЯн . А и все пак нещо ново... :*
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да попитам това официалното пускане на мода ли е? защото разбрах, че ще има рестарт (нали имаше тестери)
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Мисля и аз да го пробвам тоя мод, ама трябва ли да се тегли нещо от някъде ?
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да , прочети тази тема
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
kuhataleika
Full Member
Full Member

maz0 wrote: Някой навитак да почва с мен на Hardcore в новия мод? :)
ако се съберете повечко хора за хардкоре пишете и мен :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нали знаеш, че така всеки вика и дефакто играем 2ма човека :)
kuhataleika
Full Member
Full Member

навитак съм и само двамата, 3-4 години съм играл на сингъл плеар без мап и год но не ми е това проблема, проблема е че няма с кой да обменяме итеми руни като цяло да trade :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Има ли хора довечера да започваме в Обиливон-а ?
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Fanatic wrote: Има ли хора довечера да започваме в Обиливон-а ?
То има , но ще трябва да се спи , понеже утре чакат много задачи... :laugh: :cool: