Спам на килограм

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
Roshav
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Glow Hockey за андроид и iOS я има
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jepeto, теб чакам. :mda:
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Roshav
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Напомням на всички, че админ никога не би ви поискал паролата...
dr0m
Hero Member
Hero Member

Целият сървър го знае, но продължават да обвиняват админите в кражби :)...
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За 2 дни , 2 пъти го обраха тоя фен.КАКВО СЕ СЛУЧВА ? \ю
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Roshav
Dreaming Friend
Dreaming Friend

He suffers from lack of mind....
Roshav
Dreaming Friend
Dreaming Friend

meh...
Gareth
Full Member
Full Member

Ето това е ТАЛАНТ!! Гледайте!!

:click: http://vbox7.com/play:07fb4f8fc1 :click:
Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
Addicted-zhr9
Newbie
Newbie

Roshav wrote: Наречи ме Blizzard Fanboy :) Няма по-добра компания за игри от тях :) Чакам с нетърпение Diablo 3... за тези които го плюят мога да им кажа: НЕ можеш да определиш една игра само по трейлърите и фен клипчетата в нета... трябва да и дадеш шанс :)
Не те ли дразни това, че прилича на wow? Според мен се губи малко смисъла, защото имат много прилики.

P.S: @Gareth - Тоя клип е от 1 година и повече, ама във вибоксчето дечицата свалят и качват клиповете отново и отново. 40% От клиповете са едни и същи, а 53% са свалени от youtube другите 7% са авторски или български поп-фолк (пълна простащина).
Roshav
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Знаеш ли, мислех да отворя нова тема за това какво мисля за Diablo 3, но май ще използвам тази тема за да го кажа. :)

Както виждаш от 31-ва страница фен съм на близард и си купих WoW: Cataclysm Collector's Edition. В нея има един диск, който се казва Behind the Scenes, там има клипчета за Diablo 3, доста при това. И в крайна сметка от това което видях, общо с WoW не намирам.

Искам да попитам, колко от вас тука са играли World of WarCraft от Vanilla dо Cataclysm в оригиналните сървъри на Blizzard? Съмнявам се да са повече от 1 човек (ако даже има и толкова). И не говоря за 10 дена free trial, говоря да е прекарал 2+ месеца в играта. Усещането е НЕВЕРОЯТНО и няма друга игра която да те държи в такава атмосфера. Имал съм пиратски сървър на WoW, играл съм в Toxic WoW играл съм и в WoW Scape и дори в българския dragonfire и нито един от тях не се доближава до Blizzard дори леко. Но сега не говорим за WoW, говорим за D3. Във въпросното DVD с Behind the scenes имаше доста клипчета на развитието в Diablo 3 света или по-скоро в New Tristram и градчетата около него. Интересното в играта е, че всеки герой ще си има уникално развитие и за разлика от Diablo 2 един герой можеш да го развиеш по над 300 варианта. Това което са взели от WoW е професийте, които дори не си ги развиваш точно ти. Ето как става цялата схема. Купуваш си да кажем Weapon Master. Та този уепън мастер си има каравана, и във всеки нов град в който отидеш - той си е там. Професията за разлика от WoW се развива от този уепън мастер. Ти само му казваш към какво да се развива, и отиваш, плащаш му голд, и ъпгрейдваш неговата каравана. И когато вече може да ти направи оръжие което е супер готино, ти му плащаш, оръжието обаче не ти го прави за 5-10 секунди както в WoW а трябва да чакаш няколко часа а за по-хубавите оръжия дори ден два. (Да, в Diablo 3 ще има денонощия точно както в WoW и ще са със световно време, т.е както си тече времето при нас така ще си тече и в играта). Куестовете ще са толкова много, че на практика героя ти може да ЗАВЪРШИ играта по над 150 начина (това са 150 различни начина за всеки герой), и от това зависи какъв ще бъде героя ти накрая. И най-хубавата част, за разлика от Diablo 2, че независимо как си развиеш героя, билда ти НИКОГА няма да е грешен а ще си е твой уникален.

Понеже не ми се пише повече, ще оставя нещата до тук. Всеки който има Cataclysm Collectors Edition го съветвам да гледа Behind the scenes...

ЕДИТ: Лично от моя гледна точка Diablo 3 не прилича по АБСОЛЮТНО нищо на WoW. Това са 2 различни игри, с различен геймплей, различен стил и прочее.
Addicted-zhr9
Newbie
Newbie

Качи ги тези клипчета на Diablo 3, които са в диска. Дразни ме това, че има M и F на расите.
Roshav
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като се прибера в Бургас ще измисля начин, че са защитени файлове... но ще напиша една програмка да ги отключа... вторник, сряда някъде ще гледам да ги кача
X-treme
Full Member
Full Member

Явно не :D
alex93
Full Member
Full Member

Force wrote: Какво става с тези непозволени добавки, 1/2 от бан листата е запълнена с банове за непозволени добавки. Тия хора не се ли научиха да играят чисто... Смотана работа
Няма лошо..оставаме само пичовете :D
Roshav
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тъкмо докато се изчистят измамниците и "неразбралите" после ще останат само готините хора и ще си цъкаме спокойно :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

И не забравяйте, "БАНВАЙТЕ" разделно!! :secret: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
cercadeusted
Newbie
Newbie

Готин ник и титла - Гноме.
X-treme
Full Member
Full Member

xaxaxxaaaxxaxa
dr0m
Hero Member
Hero Member

Мерси - марио.