Какъв уеб браузър използвате?

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
User avatar
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1416
Joined: Sun Jan 31, 2010 8:35 am

Post

Аз да се похваля и аз :)
От октомври горе-долу съм с него (от предния ми пост)
.. Просто нямам база за сравнение, едно, че харчи по-малко системни ресурси, едно, че е
по-надежден като защита и прочие, друго, че е и бързичък. :)
User avatar
Djihad
Full Member
Full Member
Posts: 630
Joined: Sun Oct 03, 2010 9:50 am

Post

Сафари
Si vis pacem...para bellum
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1243
Joined: Mon Jan 03, 2011 9:03 pm

Post

Здравейте, аз лично ползвам Google Chrome, притежава доста преимущества.
Пъргавичка е, от към защита е добра, не е тежка(системните ресурси ги щади).
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
User avatar
BiGMetaL
Newbie
Newbie
Posts: 48
Joined: Fri Nov 12, 2010 3:33 am

Post

Ползвам 3 браузера ще ги подредя по реда в най-ползван към потщи забравен

1.Mozilla Firefox
2.Google Chrome
3.Opera
User avatar
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 247
Joined: Sat Dec 11, 2010 6:57 pm

Post

FireFox!
Сребрин
Newbie
Newbie
Posts: 5
Joined: Tue Jan 25, 2011 6:55 pm

Post

Аз ползвам Firefox, защото Хром звъни често-често удома.
Doping
Sr. Member
Sr. Member
Posts: 827
Joined: Sat Oct 23, 2010 10:18 am

Post

Mozilla Firefox
User avatar
McHammer
Newbie
Newbie
Posts: 33
Joined: Tue Dec 28, 2010 7:00 pm

Post

Mozilla Firefox - най-функционалния браузър. На хроме нещо му липсва, не можах да се напасна към него и го затрих.

лента за бърз достъп, табове, интегрирана търсачка, скинове, фейсбук интерграция, интегрира се със всички по-големи сайтове, ад-они всякакви - какво повече му трябва на човека! :cool:
User avatar
Smigl
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 207
Joined: Sun Dec 19, 2010 3:29 pm

Post

мозиличката ми върши работа :D
AbN0rmaL
User avatar
prostakel
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 224
Joined: Sat Jan 23, 2010 2:30 pm

Post

Само Google Chrome рядко Internet Explorer

Тоя FireFox абсолютна боза !!
User avatar
Uncensored
Newbie
Newbie
Posts: 85
Joined: Wed Jan 19, 2011 12:04 am

Post

Google Chrome :like_linux:
User avatar
dr0m
Hero Member
Hero Member
Posts: 1083
Joined: Sun Jul 04, 2010 2:58 pm

Post

Компютъра доста сериозно се развали и почнах да ползвам само Опера и мозила, хрома като го пусна и ми забива целия компютър вече : ). Преди бях доволен, сега е пълна помия в сравнение с операта : ).
User avatar
sol1d
Newbie
Newbie
Posts: 37
Joined: Tue Sep 28, 2010 9:55 pm

Post

FireFox i CometBird
User avatar
kuhataleika
Full Member
Full Member
Posts: 260
Joined: Sun Feb 27, 2011 1:24 pm

Post

Mozilla Firefox RULZZZ :weight:
User avatar
Honor
Newbie
Newbie
Posts: 64
Joined: Sat Jul 23, 2011 3:56 pm

Post

internet explorer version 1.0 :D :D
User avatar
Hustler
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 141
Joined: Sat May 01, 2010 8:40 am

Post

Ressoner wrote:
+1 :laugh:
WE DEM BOYZ
User avatar
Kashmir
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 191
Joined: Fri Oct 22, 2010 8:57 pm

Post

google chrome