GSM съветник

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
kuhataleika
Full Member
Full Member

Еми значи самсунга е от приятел който знам че няма да ме преебе телефона е много добър запазен за личен си го ползва просто не му трябва такъв с толкова екстри, за това и ми го дава за 120 иначе нов е по 250 някъде. А аз просто се интересувам от самсунг като цяло защото от край време близо 10-13 години ползвам само Нокиа и няма проблем просто много доволен. Иначе може да ми предложите нещо добро с подобни характеристики или по добри от самсунгчето i5500 за 150-180 кинта : )
eyeofheart
Full Member
Full Member

Като цяло най-добре телефона да е нов,независимо от кой го зимаш,но за 150 кинта втора ръка може да намериш по добър а за повечко ДАЖЕ перфектен.
Smoke Weed
zalman1
Newbie
Newbie

Ориентирай се към андроид устройствата.3абрави за всякакви Nokia, Iphone или каквото и да е .Привърженик съм на Samsung.Издработката на всичката им техника, като цяло, е на много високо ниво.Технически проблем не съм срещал с техен телефон или техника.
Сега мога да ти кажа и защо да не си взимаш iphone, а андроид device.ios е най-затворената операционна система.Дори и простия Symbian е по-отворен към users-ки код.Нека кажем и какво толкова има в тези прочути iphon-ски кутийки за 1000 лева.
Има дисплей на LG и процесор на Samsung.Да, доста интересно.Само операционната им система е тяхна, а да и всичко останало, но разбира се под лиценз.А тя една ios...
Android телефоните са linux базирани, изградени на в linux ядрото.Това ни води до извод, че те са с най-стабилната операционна система за телефони.Също така са и с най-user friendly 'desktop' среда.Имат д/г възможностите на компютър.А и най-важното много повече приложения са безплатни.
Телефоните на HTC въобще не са за изпускане.Също са направени с много добър замисъл и от добър материал.Ако не се лъжа тефон на Моторола стана телефон на година - Motorola Droid-X.

:like_linux:
kuhataleika
Full Member
Full Member

Благодаря на eyeofheart и zalman1 за изчерпателните отговори, ако още някой иска да сподели нещо полезно по моя въпрос нека да го напарви : )
eyeofheart
Full Member
Full Member

Съгласен съм с zalman на този етап нокиите не стават,телефоните който от този клас вършат най-добра работа са Samsung,Sony Ericsson,HTC и до някъде Iphone(но защото съм им фен),но като цяло най-добрата операционна система си е андроида...
Smoke Weed
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

бе аз да ви кажа едно телефона си го ползвам за ало-ало-смс някой др снимка и видео..не ми трябва да правя изследователска дейност с него...
kuhataleika
Full Member
Full Member

jepeto wrote: бе аз да ви кажа едно телефона си го ползвам за ало-ало-смс някой др снимка и видео..не ми трябва да правя изследователска дейност с него...
Да де разбирам и аз съм така,но ми писна само да правя ало ало :D А и си е друго като ти потрябва нет оп влизаш си без проблем Wifi вече има на всеки 100 метра :)
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw
Аз бих взел самсунга.И двата телефона съм ги пробвал,и за мен самсунга е по-добър.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

kuhataleika wrote: Да де разбирам и аз съм така,но ми писна само да правя ало ало :D А и си е друго като ти потрябва нет оп влизаш си без проблем Wifi вече има на всеки 100 метра :)
да бе ама нали се сещаш че има и телефони за 100 лв с ли-фи камера и куп др безполезни глупости :)