GSM съветник

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тук може всеки да попита за някой джиесем дали си струва парите или е много чуплив или се колебае между два джиесема . :)

Нека да започна пръв . :D
Харесах си Nokia 5230 http://www.mydigitallife.info/wp-conten ... a-5230.jpg

Дали си струва цената ( 240 лева ) ?
виждам ,че няма wi-fi слаба камера 2 мегапиксела 128 рам Процесор 434 MHz , операционна система Symbian v9.4 , памет до 16 гигабайта ......

Кажете си мнението . :)
drek
Full Member
Full Member

Попринцип за екстрите си залужава , но специално за тази серия имат доста проблеми с лентовия кабел///естествено това зависи и как си пазиш телефона
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Привет, като човек, който се занимава с продажба, закупуване, сервиз, аксесоари и етк.. Бих казал, че си заслужава парите. При мене струва 260 лева.
drek wrote: Попринцип за екстрите си залужава , но специално за тази серия имат доста проблеми с лентовия кабел///естествено това зависи и как си пазиш телефона
Едит: Такъв телефон с проблем с лентовия кабел при мене не е идвал, но може и да си прав Дрек.

Както ти казваш... Пази ли го няма какво да му се случи, е естествено има и такива бъгове, които са нормални. Като например след време да си изгори микроф, слушалка.. Или софтуера след доста употреба да се прецака ( като един уиндус)

Аз лично ползвам. Като личен Нокиа 6300 - Черен.. Железен телефон в буквалния смисъл.
Като служебни - Нокиа 1203 + Нокиа 6070... Стари, но здрави, здрави батерии - защото нямат екстри, който да дърпат от батерията...
И са телефони от по 30-40 лева, на които, ако нещо им направя, не ме яд после...
dr0m
Hero Member
Hero Member

Имам 5800, който е същия като 5230, но с малко повечко екстри...Ако искаш по-малък си вземи 5530, ако искаш голям 5800 или 5230. Проблеми има, може би, само когато натоваря доста РАМ-та и почва да забива малко...
DarkKiss
Administrator
Administrator

IPhone 4(S) / Samsung Galaxy S II
Какво ще ме посъветвате? :)
JusifySex
Full Member
Full Member

DarkKiss wrote: IPhone 4(S) / Samsung Galaxy S II
Самсунг не струва ... Аз имам Самсунг Галакси ама .. де да знам дали е до предпочитание НОКИЯ е номер 1 :cool:
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз лично бих си взел Iphone.
DarkKiss
Administrator
Administrator

JusifySex wrote: Самсунг не струва ... Аз имам Самсунг Галакси ама .. де да знам дали е до предпочитание НОКИЯ е номер 1 :cool:
Не съм фен на symbian-а.
dorki wrote: Аз лично бих си взел Iphone.
И аз клоня на там, но викам да се консултирам и с по-компетентни, каквито надявам се има в форума :)
Отделно идва и въпроса дали IPhone-а да е 4 или 4S.. Дали подобренията в новия си заслужават парите и т.н.
Въпреки, че и галаксито не е за изхвърляне..
intelecta
Full Member
Full Member

SkylineGTR

Неактивен
ForumGold: 25
Изпрати FG
Акаунт: SkylineGTR

GSM съветник
« Отговор #1 -: 22-08-2010, 19:10:54 »Цитат
--------------------------------------------------------------------------------

Тук може всеки да попита за някой джиесем дали си струва парите или е много чуплив или се колебае между два джиесема .

Нека да започна пръв .
Харесах си Nokia 5230 http://www.mydigitallife.info/wp-conten ... a-5230.jpg

Дали си струва цената ( 240 лева ) ?
виждам ,че няма wi-fi слаба камера 2 мегапиксела 128 рам Процесор 434 MHz , операционна система Symbian v9.4 , памет до 16 гигабайта ......

Кажете си мнението .

dr0m wrote: Имам 5800, който е същия като 5230, но с малко повечко екстри...Ако искаш по-малък си вземи 5530, ако искаш голям 5800 или 5230. Проблеми има, може би, само когато натоваря доста РАМ-та и почва да забива малко...

Не се колебай 5800.
Моя е същия и досега няма никакви проблеми макар ,че доста зор и видял.
И гледай да не губиш химилката (което аз направих) :D :D че тогава е доста трудно писането :D
bladyle
Newbie
Newbie

Твърно за нещо с Андроид :) iPhone е за газария и нищо повече!
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DarkKiss wrote: Не съм фен на symbian-а.
И аз клоня на там, но викам да се консултирам и с по-компетентни, каквито надявам се има в форума :)
Отделно идва и въпроса дали IPhone-а да е 4 или 4S.. Дали подобренията в новия си заслужават парите и т.н.
Въпреки, че и галаксито не е за изхвърляне..
1 500 лева за телефон ?? Ти полудЕ бе бате \д\д Това не те ли вълнува като идея http://shtepsel.bg/lg-optimus-3d/

Мисля, че има достатъчно неща за нормалното ежедневие.
....
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Папи , немците правят хубави коли , но на техника са доста слабички .
IPhone е хубав телефон , но е много чуплив ,защото е със стъклено покритие .
Препоръчвам ти на тази цена да гледаш само HTC / Samsung .
DarkKiss
Administrator
Administrator

TheExorcist™ wrote: 1 500 лева за телефон ?? Ти полудЕ бе бате \д\д Това не те ли вълнува като идея http://shtepsel.bg/lg-optimus-3d/

Мисля, че има достатъчно неща за нормалното ежедневие.
От години все със стари телефончета ходя.. Решил съм да си взема нов и понеже се случва веднъж на високосна ще се целя в най-високия клас :) А съм решил да е един от трите, които съм споменал.. Просто съм на кантар кой да бъде.
SkylineGTR wrote: Папи , немците правят хубави коли , но на техника са доста слабички .
IPhone е хубав телефон , но е много чуплив ,защото е със стъклено покритие .
Препоръчвам ти на тази цена да гледаш само HTC / Samsung .
HTC въобще не влиза в личната ми класация дори.. :) Говорих с доста хора (включително с познати, които имат и iPhone 4-ката и други които са с SGS2) и май везните се наклониха в полза на samsungа.. Наистина страхотен телефон с уникален дисплей..

Някой може ли да каже няколко думи за операционните им системи? Доста ми е мътно там..
Какво представлява iOS-а? Какви са му предимствата и недостатъците спрямо Android? :)
joing
Newbie
Newbie

От близо 1 година ползувам HTC HD2 и съм супер доволен. Макар, че е със windows ми върши работа и то предостатъчно
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

на самсунга каква е операционната система....че аз до тук имам опит само с WP7+ до настоящия Windows Phone 7.5 Mango
....
DarkKiss
Administrator
Administrator

Android 2.3 ако не се лъжа.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

нокиа е52 бизнес класът- без допълнителните ехтри..?
kuhataleika
Full Member
Full Member

Какво ще ме посъветвате и мене от край време карам с стари телефони съм се навил да взимам друг с екстри. Един приятел ми предлага личния си телефон който е samsung i5500 http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2063/ мога да го взема за 120 лева какво ще ме посъветвате като качество за самсунг, защото до сега винаги съм имал нокиа и съм много доволен от тях отделно като модел на телефона впечатления ала бала :)
insanqta
Newbie
Newbie

За мен самсунг са си пръчки, каквото и да си изсмучат от пръстите си остават такива. Ако си се решил на точно този модел ако съм на твое място бих дал още 50-60 лв и ще си го взема нов :) От приятел или не.. гаранцията си е гаранция :)
Кажи какъв бюджет си заделил за джейСием с мъръТройки да ти предложа някой друг модел :)
eyeofheart
Full Member
Full Member

високия клас телефони нокиите не са хубави според мен сони ериксон е най-добрия вариант..
Smoke Weed