Похвалете се ;)

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
User avatar
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 128
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:59 am

Post

Коя е най-голямата руна която ви е вадил бот-а и от къде? :D

Travincial - Sur :weight:
User avatar
Nova
Newbie
Newbie
Posts: 20
Joined: Thu Nov 04, 2010 11:09 am

Post

Trav - Jah , Ber , Ohm
Baal Hell - Ber , Lo
User avatar
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1416
Joined: Sun Jan 31, 2010 8:35 am

Post

Наитлак - ръчно - джах( това го споделям, просто защото ми беше доста тръпка )
Консоли - бот - чам/джах и надолу всите.
КонтесЪ - бот - гул.
User avatar
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1254
Joined: Fri Jan 22, 2010 8:58 pm

Post

Trav - 9 Cham
Pit Level 2 - Jah
Andy - Lo
Pindel - Lo
User avatar
roshkata
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 234
Joined: Sun May 30, 2010 8:37 pm

Post

trav-1x cham 2x jah 1x ber 2x sur и така... :D
User avatar
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 2502
Joined: Mon Jun 29, 2009 7:35 pm

Post

Трав - 2 х Ло след това спрях да пускам всякакви ботове :д
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Lenks
Newbie
Newbie
Posts: 64
Joined: Thu Sep 23, 2010 10:49 am

Post

Трав - Cham
Контеса - mal?
Ръчно пиндел - Ber
User avatar
Redemption
Full Member
Full Member
Posts: 270
Joined: Fri Jul 30, 2010 7:17 am

Post

Trav - Всичките без cham
Baal bot - Jah Ber
Countress - mal
Pit - Sur ( ръчно )
User avatar
ganev
Newbie
Newbie
Posts: 64
Joined: Wed Dec 16, 2009 5:07 pm

Post

bot - bh - cham
ръчно - Nithlathak - cham
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1646
Joined: Fri Feb 13, 2009 6:39 am

Post

k3c bot - всички до cham (включително)
ръчно - 2хбер (и двата на минионите преди баал)
абот - сур :)
User avatar
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 247
Joined: Sat Dec 11, 2010 6:57 pm

Post

trav-jah и sur
andy-ohm ]
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 119
Joined: Mon Oct 11, 2010 6:34 pm

Post

Трав - 3 х Чам , 2 х Джах , 2 Бер , 3 Сур , 4-5 Ло и т.н. (а бе с 2 думи - много съм доволен от кеца :laugh:)
User avatar
b0gala
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 233
Joined: Sat Dec 11, 2010 12:02 pm

Post

Trav - cham , ohm , vex...
Ръчно - lo pite
Trade - jah+ :D
amfetamin
Newbie
Newbie
Posts: 94
Joined: Sun Sep 12, 2010 11:34 am

Post

Трав - 2хОхм + 2хВекс + гул
Ръчно - сур + джах - пит
User avatar
Djihad
Full Member
Full Member
Posts: 630
Joined: Sun Oct 03, 2010 9:50 am

Post

Контес бот - Sur
Трав - От Cham надолу
Пиндел - охм снощи :D
Диабло бот - Сур
Ръчно - Охм - Crystalline passage
Jah с aura glitch в игра Дуел 5 акт (за да избегна неразбиране - ползвам играта заради това че е пълна и е по-висок дропа * )
Si vis pacem...para bellum
User avatar
MinimalDmage
Full Member
Full Member
Posts: 458
Joined: Thu Dec 30, 2010 12:42 am

Post

трав чам.
човека ви пита коя е най голямата руна, дето сте вадили, не да му разправяте колко руни сте изкарали от както играете :P
User avatar
McHammer
Newbie
Newbie
Posts: 33
Joined: Tue Dec 28, 2010 7:00 pm

Post

травинкал - Sur и Lo