VIP Brother

Форум, в който можем да поговорим и за нещата от живота.
MANISTA
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Какво ще кажете за новия VIP Brother ? Аз вече си имам фаворит там - пуяка Евгени ))))))
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Крайно съм разочарован от "VIP"-овете които са вътре този сезон.. Не го следя, но разбрах, че Мамалев е щял да бъде вътре.. Това може би ще е единствения, който може да ме накара да гледам предаването
d3n
Newbie
Newbie

аз като го гледах 1-вия ден бях приятно изненадан от вип секвъртирантите ноооо те са прозрачни безинтересни и онзи внука на бившия президент само знае да критикува и да са праи на интересен просто ужас някф нямам думи
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По принцип не го гледам, защото това предаване не го заслужава.
MANISTA
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ама признайте, че пуяка Евгени е най-секси от всички, които са вътре
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MANISTA wrote:Ама признайте, че пуяка Евгени е най-секси от всички, които са вътре
Да ти кажа честно не си падам по мъже..
MANISTA
Dreaming Friend
Dreaming Friend

То да ти кажа честно, там май освен Ицо хазарта, други мъже няма
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

d3n wrote:аз като го гледах 1-вия ден бях приятно изненадан от вип секвъртирантите ноооо те са прозрачни безинтересни и онзи внука на бившия президент само знае да критикува и да са праи на интересен просто ужас някф нямам думи
Тодор Живков е бил министър-председател не президент
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вчера гледах малко ВИП Брадър Лайв :Д по Диема 2 и ми направи впечатление, че Румен от сделка или не не е като другите участници. Той отиде при Емил Луканов (май така му беше името..) и му го каза право в лицето, че за него всички политици са корумпирани и че не иска да гласува за никой от тях на следващите избори. Ето това за мене е достоен участник в това предаване.

п.п. Много добре се държа, дори когато внука на Тодор Живков го обиждаше, просто евала на такива хора.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз пък,честно казано не съм и не смятам да гледам "VIP" Брадар
В момента по българсия ефир няма предаване което е достойно за гледане.Единственото нещо което ме кара да си пусна телевизора е Шампионска Лига