Какъв сървър предпочитате?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Играя класик, защото не обичам измислени модове, пълни с небалансирани предмети. И между другото, това 1.10 тук може да се доближава до класик, но в никакъв случай не е чист, но все пак е по-добрата алтернатива да играеш почти класик 1.10 със 100 човека, отколкото 1.13 класик с 10 и без свестен мапхак или да го играеш през 1.11 или 1.12 и като ти падне есенция да те дропи от играта.
zashto
alex93
Full Member
Full Member

Не мисля че е по добре.Има ли ботове тъпо е.
..И стига вече сме спамили по темата..всеки си има мнение.Ние изказахме нашите.
ПП:имам 20 есенции, никога не ме е дропило \)
narcomana_
Newbie
Newbie

Лоадерите- 2: много тъпо, 8 е малко по яко и ще има голям стимул (както трябва да е) естествено поне 4 пак ще е малко по добре...
Дропа на руни може да се вдигне дори само с 10%, което е 0.0000...... всеки ме разбира да се надяваме...
Админи в игра- нито един :secret:
dr0m
Hero Member
Hero Member

Приятел, ти май си дошъл тука само заради ботовете и дори не си забелязал, че името на Реалма е - 1.10 КЛАСИИИИК!
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

narcomana_ wrote: Лоадерите- 2: много тъпо, 8 е малко по яко и ще има голям стимул (както трябва да е) естествено поне 4 пак ще е малко по добре...
Дропа на руни може да се вдигне дори само с 10%, което е 0.0000...... всеки ме разбира да се надяваме...
Админи в игра- нито един :secret:
1. Лоудърите са 3, не 2.
2. Кой е казал, че трябва да са 8? В Близард е само 1.
3. И без това има достатъчно руни в сървъра, не виждам смисъл от увеличаване на дропа.
4. Може и да няма админи в игра между 0 и 7, защото и те са хора, и те имат нужда да спят, от време на време.
zashto
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

narcomana_ wrote: Админи в игра- нито един :secret:
Почти всички админи имат по 1 или повече акаунти, с които играят incognito :) Т.е. може и да играеш с админ без да знаеш, поне не и докато не стъпиш на криво.
palio
Newbie
Newbie

според мен само 1 Убер тряабва на 5ти град нищо друго :)
kdnt
Newbie
Newbie

DoIt wrote: Приятел, ти май си дошъл тука само заради ботовете и дори не си забелязал, че името на Реалма е - 1.10 КЛАСИИИИК!
то хубо пише 1.10 класик ама фе бъх премахнат/намален барберианите по трудно ти удрят специал хит или просто ефекта му е намален/махнат убер се вика с ел руни мисля че имаше и още промени но не се сещам в момента

narcomana_ wrote: Лоадерите- 2: много тъпо, 8 е малко по яко и ще има голям стимул (както трябва да е) естествено поне 4 пак ще е малко по добре...

като ти се виждат малко лоадерите купи 1-2-3 машини и ги дари на сървара за да могат да хостнат още гс-та и тогава няма да има никакво ограничение в лоадерите , повишаването на дрипа на руните ще ги обезцени още повече тва е нечувано хото 40 да струва сур мара 30 пентаграм да струва сур ww-ta 65/210 2jah zakarum max- sur тва цени ли са
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Сървър без Grief понеже прееба целия барб дуел иии обезцени някой други руни...
sol1d
Newbie
Newbie

С удоволствие бих почнал в един напълно класически сървар без ботове ... ъбер да се отваря с сож ..... общо взето в такъв където ... хората да почнат на чисто да се ръни на ръка итемите да имат по реална стоиност... не бота да ми изкарва по 2 шака закаруми и мари всяка вечер . Не ме разбираите погрешно в момента и аз пускам бот поради причината че ми е безинтересно да ръня с часове за и да ми паднат един - два предмета които не струват нищо защото другите са пуснали бот и през същото време всеки бот е изкарал по 2 такива . За жалост според мен ако се пусне още един сървър част от хората които играят в сегашния ще отидат в новия .... но друга част ще останат и така ще има по малко хора и 2-та сървара .... във новия няма да има достатъчно хора за балл няма да има кои да прекарва хората ..... и играта ще се ограничи в дадени часове ... предимно вечер между 8 и 12 когато хората са най-свободни ... другия вариат за мен е рес на настоящия и премахване на ботовете и други малки промени .... но тогава голяма част от хората ще се откажат да играят. :D :mda:
DarkKiss
Administrator
Administrator

sol1d wrote: За жалост според мен ако се пусне още един сървър част от хората които играят в сегашния ще отидат в новия .... но друга част ще останат и така ще има по малко хора и 2-та сървара ....
Има нещо подобно в плановете ни за в бъдеще.
Redemption
Full Member
Full Member

Докато се наканите ще излезе Д 3 и ......
kdnt
Newbie
Newbie

Redemption wrote: Докато се наканите ще излезе Д 3 и ......
пък тва д3 да ми е толкова гнусно нищу общо с д2 и д1 някаква абсолютно отделна игра, според мене да бяха пуснали още няколко ексапнжана към диабло 2 и щеше да е мнооо бо яко отколко диабло 3
pesa_123
Newbie
Newbie

Еми 1.10 класик ,да има убер в 5-тия свят,да са позволени год хака пикит и мапа и да няма ботове !!!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

pesa_123 wrote: Еми 1.10 класик ,да има убер в 5-тия свят,да са позволени год хака пикит и мапа и да няма ботове !!!
По повод твойте изказване да ви разясна за БГ сървърите.
Защо Дреаминг ?
Еми за да сте тука и да четете това, няма нужда да ви казвам.
Ето ти малко предимства.
Има ботове - това е добре от гледна точка на това, че тази 10+ годишна игра е играна до втръсване на 60-70 процента от нас. Ти имаш ли 10 часа на ден да си ръниш, доста хора от тука работиме, учиме, някой като мене и работят, и учат и ботовете са варианта.
Лошото на това е, че обезмисля цените и ги подкопава.
Друг плюс, такъв съпорт като тука трудно се намира и постига. Веднага давам пример:
В ******** админа ми вика - да си таковам майката. Е това админ ли е ?
В ********, ако шавнеш леко на ляво - 2 седмици бан + лок, ако е на кеф администратора, леко по вдясно - 1 месец банн. А ако нищо не правиш - Перманентен бан.
ЪпТайма и това не е за пренебрегване на 1-2 седмици няма за по 1-2 часа и то защото се пак е х'апаратура и трябва да се подържа, да се ресват машините, вирусчета а-у и тем подобни.
Има и още предимства обаче след тежкия ми понеделнишки работен не ми е до обяснение на дечица.
Та по въпроса е това, по-добро от това здраве му кажи :)
Весели празници {}
Dani_93
Newbie
Newbie

Спорет мен няма да е зле да направите секция кланове и там да има две опции създаи или потърси клан ! Така като въведем името на героя с който игрем в Дреаминг той ще се показва като иконка заедно със НИВО а в класацията клановете ще се издигат по точките опит на героите които са членове ! :mda:
BiGMetaL
Newbie
Newbie

Аз гласувам да се отвори сървар на Es 3.00 или на някоя по обновена версия поради това че не 1,2 ма бяха на същото мнение.
mati
Newbie
Newbie

mi nz
insaneboy
Newbie
Newbie

Какафто и да е но не и вашият! Тук е пална анархия има хора с протекции на "администраторите".
SonyVaio
Newbie
Newbie

А за корупцията направо нямам думи..