Какъв сървър предпочитате?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
insaneboy
Newbie
Newbie

така е ако не се подкрепяме те щте ни прегазят и щте правят каквото си искат!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

insaneboy wrote: Какафто и да е но не и вашият! Тук е пална анархия има хора с протекции на "администраторите".
Кои са въпросните хора? Подобни коментари се приемат само с детайлно описание на случая и предоставени доказателства, които да подкрепят казаното. Без такива, мнението Ви е безпочвена клевета и няма да бъде взето под внимание.
insaneboy
Newbie
Newbie

Ти бе приятелю даи ми скаип да се разбереме (Bvc- i така нататак вие ги знаете някой админ да ми даде скайп да му пратя снимката на която се вижда ясно "го") както си го дал на него и защто? Защто направо неизлезете и се срешнете наживо че да земе те почерпи пича 1 бира и да земете си полафите малко кой да е следващтият които да разкарате!Знам че играча е с протекцията Ви. Само че в момента няма с какво да докажя думите си. Но вие сте си разгледали случая на 4 очи с него а мен сте ме игнорирали. И много ясно вече как може да сварши това! Само се излагам тука се занимавам с неконпетентни хора.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Качете въпросната снимка тук, във форума ако е възможно. Можете също да я изпратите на ЛС или до [email protected], ако не желаете да бъде публично достъпна.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Протекция от моя страна никога не е имало, няма и да има. Когато предоставите аргумент, който ме изобличава на вашето становище гарантирам, че лично аз ще си махна правата. Колкото до вашия случай,в очакване съм на вашата формулировка. За мене вие се опитвате да ни въведете в заблуждение относно преценката, която съм взел. Очаквам снимка/видео, с което да опровергаете моите съмнения.
Поздрави.
insaneboy
Newbie
Newbie

поздравите си ги предаите на вашия приятел! незнаино как този човек се здоби с тази снимка но очевидно е че е Ваш човек и това стана 2/3 дена след бана и затова работата ми мирише на протекция от ваша страна.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Незнайно как този мой "приятел" както вие твърдите реши да си потърси правата за един несправедлив бан:
post38027.html#p38027
Както казах и в горния си пост: подобни коментари се приемат само с детайлно описание на случая и предоставени доказателства. До сега не съм видял нищо, което да ме накара да, мисля, че съм сгрешил някъде.
insaneboy
Newbie
Newbie

И вие сега си мислите че лажа а? Без причина аз нямаше да тръгна да му качвам снимки и да му прося бан! Нито го познавам ,нито съм го срештал някаде преди. Играх с него веднаж, след това ме оби два ръти без го и затова качих и снимките. Няма смисал нарочно да правя сечено на даден човек който несъм виждал и които непознавам но просто стана преди дни и няма откаде вече да си извадя целият лог за да си докажя думите. Ако бях виновен то щтях да си замалча!
dreaming1
Newbie
Newbie

DreamingMod 3.1
Stranger
Newbie
Newbie

Доста от вас са писали, че има е писнало да играят и затова пускат ботове?
Ми ОК, писнало ви е, като искате да се наядени на фул макс играйте дреаминг мод-а :О

Аз съм с 2 ръце и 2 крака за 1.11b Classic, maphack only.
Може да се пипне леко и дроп-а.. Да кажем 5-10-15% макс.
Все пак като всички започнат отначало и не им пада нищичко на 2-рата седмица 90% ще се откажат (ако не и по-рано).

Просто не виждам тръпката в играта с год...
Един най-обикновен гол паладин с напомпано виталити след 75 лвл не може да умре..

Пък за ботовете да не говорим.

П.П.: Да, и аз пускам ботове, и аз играя с год... Но някакси би ми било тъпо да гледам всички около мен обозени, пък аз да ръня като луд и да нямам нищо :)
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Stranger wrote: Аз съм с 2 ръце и 2 крака за 1.11b Classic, maphack only.
Може да се пипне леко и дроп-а.. Да кажем 5-10-15% макс.
Все пак като всички започнат отначало и не им пада нищичко на 2-рата седмица 90% ще се откажат (ако не и по-рано).
Имаме запланувано нещо подобно. Надяваме се скоро да стане факт като трето активно царство в сървъра ни.
Stranger
Newbie
Newbie

pain wrote: Имаме запланувано нещо подобно. Надяваме се скоро да стане факт като трето активно царство в сървъра ни.
До колкото видях е Мод?
Аз говорех за класик.
Може да съм разбрал грешно,
но " Мода е базиран на Diablo II Lord of Destruction v1.11b " не ми звучи като класик :D
Cloud
Newbie
Newbie

В момента, в който се пипне дропа, вече не е класик, т.е. ти също говориш за мод :)
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Отскоро започнах да играя 1.13 median xl в друг сървър и доста ми хареса.. мисля, че ще е добре да се пусне един такъв и тук :).
Pickles
Jr. Member
Jr. Member

insaneboy wrote: И вие сега си мислите че лажа а? Без причина аз нямаше да тръгна да му качвам снимки и да му прося бан! Нито го познавам ,нито съм го срештал някаде преди. Играх с него веднаж, след това ме оби два ръти без го и затова качих и снимките. Няма смисал нарочно да правя сечено на даден човек който несъм виждал и които непознавам но просто стана преди дни и няма откаде вече да си извадя целият лог за да си докажя думите. Ако бях виновен то щтях да си замалча!
Боже...толкова неграмотни хора ли има сред нас... :(
zaprqn
Newbie
Newbie

Мнението ми за сървара е че маз0 е ебаси педераста.По противен и 'мазен' не сам виждал от доста отдавна.Човек който си избива комплексите във форума като се прави на "Господ".Защо е админ не знам и не вярвам дали някой знае.Това е една от причините да се откажа от дреаминг (а не само аз) заради хора като него.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

xaaxaaxxaxa каквото повикало такова се обадило, само това ще ти кажа :)
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Complicated
Newbie
Newbie

Моето мнение е , че вече мина времето на класиците.Както и вие сами го казахте , диабло е игра на повече от 10 години , хората са се наиграли на класици и вече търсят разтоварващи модификации.За момента за мен най-добрият вариант е за мод , съчетаващ най-доброто от всички останали (Медиан , Zy-El и т.н.) прибавено към желанията на съставящите го играчи.

Edit: Според мен би била много полезна (мисля , че това нещо го има на 1.13 и в World of Warcraft) възможността да се анулират и вдигат наново статс и скиллс . Това предотвратява вдигането на 1000 героя ,особено в началото (става въпрос предимно за Sorceress) и дава възможност за корекция при вдигането на грешен скилл/стат.
sapiora
Newbie
Newbie

МИ ПУСНЕТЕ СИ ОБЛИВОН МОДА ПАК!!! (fubar)
bGBoYs
Newbie
Newbie

Да :)
Вярвам, че времето поставя всяко нещо и всеки на мястото му !
Вярвам, че всеки получава това, което заслужава !