Какъв сървър предпочитате?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Complicated wrote: Моето мнение е , че вече мина времето на класиците.Както и вие сами го казахте , диабло е игра на повече от 10 години , хората са се наиграли на класици и вече търсят разтоварващи модификации.За момента за мен най-добрият вариант е за мод , съчетаващ най-доброто от всички останали (Медиан , Zy-El и т.н.) прибавено към желанията на съставящите го играчи.
Един разтоварващ realm за малко останалите играчи (които предпочитат собственото изкарване на предмети пред ботенето) няма да е в излишък. А тоя 1.10 класик е бита карта отдавна. Слагайте Zy-El мод бе момчета колко пъти да ви повтарям @
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

MEMENTO-MORI wrote: Един разтоварващ realm за малко останалите играчи (които предпочитат собственото изкарване на предмети пред ботенето) няма да е в излишък. А тоя 1.10 класик е бита карта отдавна. Слагайте Zy-El мод бе момчета колко пъти да ви повтарям \@
Стига пак ти с тоя Zy-El мод като толкова го искаш слагай си го и си играй сингъл плеър.. пффф хората искат нещи по добро,например обливиона е най-хубавия мод до в момента.Всички останали модове дори нямат нищо общо с диабло!
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

dhk20 wrote: Стига пак ти с тоя Zy-El мод като толкова го искаш слагай си го и си играй сингъл плеър.. пффф хората искат нещи по добро,например обливиона е най-хубавия мод до в момента.Всички останали модове дори нямат нищо общо с диабло!
Ти изобщо играл ли си Zy-El, че даваш мнение за мода бе лумпел? С риск да обидя Ивайло Георгиев и останалите, които се занимаваха по Oblivion-а - мода ви е детска играчка, и Roots Ragga беше споменал на едно място - с такъв дроп интереса към мода се губи страшно бързо. Обосновка правя - към края на дните на царството бяхме около 20 постоянни играча. В началото бяха много повече, уви толкова лесен мод писва.

А относно Zy-El - сигурен съм, че хора като тоя индивид горе не могат да го превъртят чудо да стане. Точно това му е интересното, и именно за това правя апел за царство с него мод - нека си помагаме, това е най-разнообразния мод, който някога е правен и определено не е за single player

sapiora
Newbie
Newbie

А ти ииграл ли си online на този мод а? Като се правиш на разбирач :laugh:
Complicated
Newbie
Newbie

MEMENTO-MORI по-добре се откажи виж че дори и да сложат Зу-ел играчите така разсъждават , че ще има по-малко хора и от обливиона ... пак ще си играеш сам .. така че ще се наложи да се съобразиш с мнозинството , колкото и неприятни за теб да са резултатите. (Аз също съм за зу-ел , но като ще си играем 2-мата по-добре да не го пускат изобщо) :mda:
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Аз бях разбрал, че Zy-El се играе само на сингъл.Аз съм за 1 медиан най-новата версия (omega v002) да се пусне :д
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Zy-El може да се играе само на сингъл.
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Искам си дрийминг мода обратно !
Masterlord
Newbie
Newbie

и аз сам за дреам мода 1+ :)
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Doping wrote: Zy-El може да се играе само на сингъл.
Не е вярно това. Единствената причина, поради която няма сървъри в момента е че мода е правен (и продължава да се ъпдейтва) само за версия 1.09d на Diablo. С вашите developer-и обаче съм сигурен, че ще го подкарате за 1.10 или 1.13. Както си решите.

Медиана до скоро го играх в d2maniacs - голяма боза е. Не го споменавайте даже :)
hristian_97
Full Member
Full Member

Masterlord wrote: и аз сам за дреам мода 1+ :)
1+ I (h) ДМ мод :* :cool:
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Не разбрах има или няма сървър за Zy-El ? :)
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Аз играх 1.Z9 и беше супер :) омега версията не съм я видял много добре сега ще я пробвам :]
drek
Full Member
Full Member

Според мен идеалния мод е RoS(Regin of shadow) мода , в който почти всичко е променено, като започнем от мапа и стигнем до самите босове. Базиран е на пвм игра , но с много нововъведения , например "петове" и тъмници в който може да се влезе само когато 5 или повече души са в парти. Незнам дали ще допадне на много хора заради драстичните промени на играта , но все пак е 1 добър вариант за убиване на времето.Eто и един клип към мода http://www.youtube.com/watch?v=yl2LBUGFEuU
Doping
Sr. Member
Sr. Member

С тия петове и тъмници наподобява малко WOW :) но иначе ми се струва интересен мод
dr0m
Hero Member
Hero Member

Боза. Такъв мод се поддържа трудно, почти невъзможно ще е да се подкара.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Не знам ама аз лично предпочитам мод а не някакъв прост класик дето го има вече 10 години...
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Zy-El е мода, в който наистина всичко е променено. И като цяло се води най-трудния мод правен някога. Вижте само резюмето и коментарите за него в торента.

http://zamunda.net/details.php?id=17036&hit=1

В момента не съм запознат да има сървър за този мод. Което не означава, че е невъзможно да се пусне.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Доста интересен мод на пръв поглед.Това, че трябва да го играеш в сингъл а не в сървър още повече затруднява нещата :]
reflecte
Newbie
Newbie

стига сте барали сервера ния да искахме да играем на модови сервери нямаше да доидем тук в класика единственото дето може да опраите е лине др нищо не бараите на сервера които икса фунски неща отворете нов реалм