Какъв сървър предпочитате?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всичко в този живот, на този свят е преходно.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
cercadeusted
Newbie
Newbie

На този етап сървъра е на добро ниво, зимата като потребителите стигнат до 500-600 ще е още по-приятно за игра.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Горните патчове са в пъти много по хубави от изтъркания до скъсване 1.10, хората защитаващи го явно никога не са играли в някой различен сървър за по дълго време от 2 дена : )
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

Според мен едно реалмче на ЕФТА мод (escape from the afterlife) ще би било добре xD

За 1.10 класика е супер як нямам никакви ядове. Само на преде :)
AbN0rmaL
b0gala
Jr. Member
Jr. Member

Force wrote: Забелязал съм, че не само както в случая с Диабло, а както и при други игри, които съм играл, по-голямата част от потребителите на даден сървър предпочитат по-утвърдените стари версии, класическите в които са свикнали да играят от години. Някои ги предпочитат, защото им е по-лесно да се развиват, други защото си им харесва самата версия. И аз съм по същия начин. На мен лично ми харесва 1.10 Класическия сървът на Диабло и предпочитам да не се преминава към 1.13. Ако на някой му се играе в по-различен вид самата игра, може да премине директно към Диабло 3. По-голямата част от играчите (по мои наблюдения) предпочитат класическия сървър към 1.10 версията. :cool:
+1 :)
Kashmir
Jr. Member
Jr. Member

cercadeusted wrote: На този етап сървъра е на добро ниво, зимата като потребителите стигнат до 500-600 ще е още по-приятно за игра.
Уважих :)
maro2012
Newbie
Newbie

predpo4itam server v koit se diga mnogo barzo taka 6e e po lesno i za pvp :D

[admin]Писането на кирилица е задължително. Прочети правилата на форума - https://dreaming-bg.com/topic13.html[/admin]
cruiser
Newbie
Newbie

Оф Защо не направите постоянен убер в баракс.. Сичките ми приятели такива сървъри играят и аз лично предпочитам такъв мод да си има убер и руните да се продават на акара. То вие ако не пусните и такъв реалм в най-играния сървър... Пък ако пусмете хората ще са повече от сега. Много ще е хубаво ако пусните такъв мод с постоянен убер!!
intelecta
Full Member
Full Member

cruiser wrote: Оф Защо не направите постоянен убер в баракс.. Сичките ми приятели такива сървъри играят и аз лично предпочитам такъв мод да си има убер и руните да се продават на акара. То вие ако не пусните и такъв реалм в най-играния сървър... Пък ако пусмете хората ще са повече от сега. Много ще е хубаво ако пусните такъв мод с постоянен убер!!
Да си чувал за Dreaming Mod :punish: :punish: :punish:
cruiser
Newbie
Newbie

там е тъпо и никой не го играе.... Казвам ти някой да прави игра u1 да ни пуска портал за убер и като го килнеме да ни дига до 11 лвл и после пак. .. А не да испия 2 колби и да стана 99 лвл.. Там е скучно искам с такъв убер и руните се продават при акара... Това ще е голям напредък за дреаминг... Много ще е хубаво ако направят такъв фън мод!!!
se9se9
Full Member
Full Member

най-добре си е класика който квото иска да говори :)
pistra
Newbie
Newbie

Сървъра е качествен когато е без ботове ГОД та дори и без мапхак. Тръпката е много по голяма на хардкор да знаеш че трябва помпиш яко "1" "2" "3" и "4" и постоянно ръката да ти е на алт и Ф4... :weight: . Иначе оставяш цяла нощ да си ръни бота и после се хвалиш "к'во ми се падна". Това според мен не е играта.
svetoslav4o
Jr. Member
Jr. Member

класик+последния пач(1.13)+ вървящи ботове за този пач е това е най-добрия д2 сървър :P
BaHkO3
Newbie
Newbie

se9se9 wrote: най-добре си е класика който квото иска да говори :)
:cool: :laugh: До сега сървъра си е супер
elegance
Newbie
Newbie

1.10 classic БЕЗ k3c (играта става елементарна- Не може да се продава Zod за Sur....) Без Ball ботове ,играта стана супер лесна.Някои с 2 леви ръце е по богат от хората ,който могат да играят. :punish:
se9se9
Full Member
Full Member

elegance wrote: 1.10 classic БЕЗ k3c (играта става елементарна- Не може да се продава Zod за Sur....) Без Ball ботове ,играта стана супер лесна.Някои с 2 леви ръце е по богат от хората ,който могат да играят. :punish:
Я ми кажи г-н разбирач, къде се продава зод за по-малко от сър ?
elegance
Newbie
Newbie

Ами г-н разбирач отивай да си играеш на топчета.Влезни и гледай малко как върви треида. :nenormalniste: Преди 1 седмица аз лично продадох SS-ta ETH 15/15 def 150 някъде човека ми даде 3 JaH-a ??? ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е ????
elegance
Newbie
Newbie

тоест не пълен макс , но пак не е нормално !
Loderon
Newbie
Newbie

Аз предпочитам класик 1.10 с мапхак ,но без помощни средства като год мод и ботове :)
damqn
Newbie
Newbie

ISKAM DA IGRAQ (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar)