Какъв сървър предпочитате?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз лично НЕ искам още 1 реалм, защото юзерите ще се разделят и пак ще си играем само ние както стана миналата зима
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

teamplay wrote:Аз лично НЕ искам още 1 реалм, защото юзерите ще се разделят и пак ще си играем само ние както стана миналата зима
Аз пък не мисля,че някой дошъл с ясната представа да играе Класик ще отиде да играе нещо друго.
Но все пак за това е темата да се изказва мнение
zeptronikszas
Newbie
Newbie

Ми кво да ви кажа,доста раздвоен съм на тема Бекъм Играе хубав и атрактивен футбол,за жалост изпуска важни дузпи До голяма степен е и много голям манекен,просто не може да се отрече Толкова много реклами,толкова голям медиен интерес Може би е и от двете по малко... Поразлигавил се е от цялото това внимание
Vlad
Newbie
Newbie

Така,сега и аз да споделя какъв сървър искам.Според мен най-хубаво ще е класическият сървър 1.10 да мине на 1.11b както си е с героите вътре.Без никви допълнителни екстри по сървъра(имам в предвит дроп експирианс и т.н.т.)Трябва си и един торч за да е завършен героят!\
Поздрави,и всичко хубаво.
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Аз подкрепям христо ако може неговото модче да се бодне няма да е лошо
uneversal
Newbie
Newbie

Здравйте имам малак проблем сас моито DIABLO.Когато го свалих и инсталирах ми се появи следният проблем на мястото на релам листовете мисе появи само DREAMING.Останалите исчезнаха.След това я UNINSTAL-нах истрих няколко пъти свалих я отразлични саитове и пак същото.Какво трябва да направа задаси реша проблема.

ИСКРЕННО СЕ ИЗВИНЯВАМ АКО САМ ОБЪРКАЛ МЯСТОТО НО МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

uneversal wrote:Здравйте имам малак проблем сас моито DIABLO.Когато го свалих и инсталирах ми се появи следният проблем на мястото на релам листовете мисе появи само DREAMING.Останалите исчезнаха.След това я UNINSTAL-нах истрих няколко пъти свалих я отразлични саитове и пак същото.Какво трябва да направа задаси реша проблема.

ИСКРЕННО СЕ ИЗВИНЯВАМ АКО САМ ОБЪРКАЛ МЯСТОТО НО МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
Свали си BnetGateway Editor,с него ще можеш да имаш и други сървъри.
(Дано правилно съм разбрал проблема ти.)
Jab4y
Full Member
Full Member

Според мен щом има класик и DreamMod би трябвало 3тия реалм да е нещо различно например KoT или някакво друго модче
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

1.11b (y)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Според мен не трябва да избързваме с 3ти реалм..
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Jab4y wrote:Според мен щом има класик и DreamMod би трябвало 3тия реалм да е нещо различно например KoT или някакво друго модче
Easter Sun, ще е по ефективен мод и по игран от други видове.
dontmezanimavai wrote:1.11b (y)
Можеби, но се обезмисля идеята с 1.10 като цяло, предполагам можем да пуснем такъв като дойде D2GS за 1.13
teamplay wrote:Според мен не трябва да избързваме с 3ти реалм..
Съгласен, има време \-)
orcha
Newbie
Newbie

аз предпочитам старият мод по ми харесваше и беше много по хубав
Spomeni
Newbie
Newbie

на мен най много ми харесва elder moda
DontMeEbavaI
Newbie
Newbie

vseki drug no ne i tozi !
Jab4y
Full Member
Full Member

Spomeni wrote:на мен най много ми харесва elder moda
1.Вече има сървар с този мод
2.Ако се пусне мисля че ще има много бъгове

ПС:Аз предлагам Epilogue Mod
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не може да се пусне сървър на въпросния мод, така като линка за сваляне в официалния сайт е клиентска версия.
sa6o
Newbie
Newbie

пуснете Es 3.00 наи добрия мод пак и в хофа ве4е не може се игра се спира ако има 3 realm наи добре 6е е да е ЕС си4ко е яко в него
Dacomir77
Newbie
Newbie

Какъв сървър на диабло предпочитам, ами Медиан е добър мод, но на мен лично не ми допадна, но пък ефектите са много яки.На които му харесва да си играе Медиан.Мен ме интересува по точно кога ще има 1.12 диало на Дреаминг, защото руснаците отдавна имат и са 425 човека и турците и те имат онлаин там са около 30 мембари.не съм видял един сървър на 1.12 които да се е похвалил че е балгарски и на него да се играе със торча.Румънците незнам какво им стана хакнаха ли ги омряха на цяло сас тиахната 1.12 след 1 година кеф там.На някои не му ли писна да играе без торчове.малко престаряло е не че има голяма разлика но се пак 1.12 не е 1.10.
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В Dreaming е имало 1.12 реалм, а интереса към него беше много далеч от 400 човека Може би без нулите
Dacomir77
Newbie
Newbie

Незнам колко далеч е било но дали е 1.11б или 1.12а ниама ниакво значение да се дойскажа за Диаблото.А относно саржара на руснаците оттиди и виш само дето нети препорачвам да влизаш там защото имат много вируси те сас това са се прославили най-вече