Какъв сървър предпочитате?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
DarkKiss
Administrator
Administrator

damqn wrote: ISKAM DA IGRAQ (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar) (fubar)
Пробвай пак другата седмица. Може и да можем тогава да ти предоставим вариант, при който ще можеш да играеш.
ch0k0la7e
Newbie
Newbie

(fubar) според мен Fun mode е за хора като мен които нямат много време за дигане на левел и пускане на ботове Funa си е супер ПвП онлу
vicious
Newbie
Newbie

В 1 град да има Uber (barracks) който да пуска anix, torch и дигане на левел. Нещо подобно като Don gepi (не е реклама) Fun realm. Така повече хора ще дойдат и ще си има всичко. Два пъти повече хора, два пъти повече фън. Ще си има всичко и ще е мнноого забавно. Това е моето мнение!
swarm
Jr. Member
Jr. Member

[@7804 wrote: t_id=1102 msg_id=75438 date=1339335370]В 1 град да има Uber (barracks) който да пуска anix, torch и дигане на левел. Нещо подобно като Don gepi (не е реклама) Fun realm. Така повече хора ще дойдат и ще си има всичко. Два пъти повече хора, два пъти повече фън. Ще си има всичко и ще е мнноого забавно. Това е моето мнение!
Напълно съгласен! Такъв реалм ще бъде доста добра добавка! ;-)
Анатоли Лалов
Mr_Sheffield
Jr. Member
Jr. Member

1. реалм Класик (Done)
2. реалм Фън мод.Да не е мн лесен и да забранено използването на ботове и год хак
vicious
Newbie
Newbie

[@6654 wrote: t_id=1102 msg_id=75457 date=1339401065]
[@7804 wrote: t_id=1102 msg_id=75438 date=1339335370]В 1 град да има Uber (barracks) който да пуска anix, torch и дигане на левел. Нещо подобно като Don gepi (не е реклама) Fun realm. Така повече хора ще дойдат и ще си има всичко. Два пъти повече хора, два пъти повече фън. Ще си има всичко и ще е мнноого забавно. Това е моето мнение!
Напълно съгласен! Такъв реалм ще бъде доста добра добавка! ;-)
Мерси, mate. Казвам така, защото преди 2-3 години когато имаше фън мод в дон гепи имаше доста повече хора от тук, и ако направите такова реалмче ще има доста повечко хора.
TheBigBadBoss
Newbie
Newbie

Този реалм ще рулира .. И аз съм го играл и предпочитам 100 пъти фън реалм от колкото класика или dreaming... Дано екипа на reaming да решат, че това е добро решение и да направят. Dreaming ще спечелят... :)
achomen
Newbie
Newbie

xora mola za pomo6 neznam dali postaviam vaprosa kadeto triabva ???? no vse pak niakoi ako moje da mi pomogni !!! iskam da igraia DIABLI 2 MXL BATALNET svalix (getwyei editor) no ne namiram sarvar,ta vaprosa mi e niakoi znaeli sarvar ??? i iskam da popitam o6e ne6o . triabva li da se registriram niakade za da igraia batalnet ili e dostata4no na opredelen sarvar da znaia samo (naim,ip,zone)?????
PrideAndHonor
Newbie
Newbie

[@8181 wrote: t_id=1102 msg_id=76256 date=1342512883]xora mola za pomo6 neznam dali postaviam vaprosa kadeto triabva ???? no vse pak niakoi ako moje da mi pomogni !!! iskam da igraia DIABLI 2 MXL BATALNET svalix (getwyei editor) no ne namiram sarvar,ta vaprosa mi e niakoi znaeli sarvar ??? i iskam da popitam o6e ne6o . triabva li da se registriram niakade za da igraia batalnet ili e dostata4no na opredelen sarvar da znaia samo (naim,ip,zone)?????
Dreaming не поддържа MXL MOD, разрови се в Google и си намери сървър.
achomen
Newbie
Newbie

jalo,mersi za otgovora vse pak .
X-treme
Full Member
Full Member

Пълен с Нацисти
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Че ти малак нацист ли си ? :laugh:
viP_Mal4o0
Newbie
Newbie

ами предпочитам сървар в които данете обиват без го както преди малко един барб ме оби над 5-6 пъти ано незна как да кача снимки в нета ако има начин помогнете :)
http://www.prikachi.com/images/588/5049588n.jpg
http://www.prikachi.com/images/594/5049594u.jpg
http://www.prikachi.com/images/593/5049593Y.jpg
http://www.prikachi.com/images/591/5049591m.jpg
http://www.prikachi.com/images/588/5049588n.jpg
(fubar) ако може дабъде банат (fubar)
number
Newbie
Newbie

гласувам за фън мод
deffenssor
Dreaming Friend
Dreaming Friend

number wrote:гласувам за фън мод
+1
LostSouls
Newbie
Newbie

number wrote:гласувам за фън мод
Темата е старичка, че да гласуваш чак сега. Някой би ме осъдил "потребителите имат право на глас" - ок, но аз развитие освен в класика до сега не съм видял. Наистина 1 път на 2 месеца влизам и то само във форума, но не ми се играе с ботове :/ Исках Dreaming Mod да си остане "жив". Логиката ми е, че хората не си мръдват пръста за EXP/items играейки с ботове и накрая евентуално правят дуели, че чак с облог от руна, която също не са изкарали те ... Даже се съмнявам, че правите дуели в този сървър, когато влизах преди до чата в играта, само trade чат виждах. И с риск да прозвуча странно, банването за обиди и т.н. въобще не е трябвало да съществува. Обидите са част от играта, изразяват спортна злоба. Ако на някой не му харесва да чете много лесно може да натисне "ignore" и се приключва. Но играчите се възползват по всякакъв начин от правилото за обиди само и само да привлекат вниманието на админите. Може и да пиша глупости, но ако не играете игрите, за да има конкуренция дето се вика и спортна злоба и да се млатите с часове по дуели - то за какво играете ... Пардон, защо компютрите ви си играят сами?

ПП. За хората, които най-вероятно са си помислили "този е баннат заради обиди или нещо друго и сега недоволства", е .. да ви кажа никога от никоя игра и сървър, в които съм играл не съм банван или бил предупреждаван. Никога не съм ползвал и помощни програми, но времената са различни предполагам.
Elders
Newbie
Newbie

LostSouls wrote:
LostSouls wrote:гласувам за фън мод
Темата е старичка, че да гласуваш чак сега. Някой би ме осъдил "потребителите имат право на глас" - ок, но аз развитие освен в класика до сега не съм видял. Наистина 1 път на 2 месеца влизам и то само във форума, но не ми се играе с ботове :/ Исках Dreaming Mod да си остане "жив". Логиката ми е, че хората не си мръдват пръста за EXP/items играейки с ботове и накрая евентуално правят дуели, че чак с облог от руна, която също не са изкарали те ... Даже се съмнявам, че правите дуели в този сървър, когато влизах преди до чата в играта, само trade чат виждах. И с риск да прозвуча странно, банването за обиди и т.н. въобще не е трябвало да съществува. Обидите са част от играта, изразяват спортна злоба. Ако на някой не му харесва да чете много лесно може да натисне "ignore" и се приключва. Но играчите се възползват по всякакъв начин от правилото за обиди само и само да привлекат вниманието на админите. Може и да пиша глупости, но ако не играете игрите, за да има конкуренция дето се вика и спортна злоба и да се млатите с часове по дуели - то за какво играете ... Пардон, защо компютрите ви си играят сами?

ПП. За хората, които най-вероятно са си помислили "този е баннат заради обиди или нещо друго и сега недоволства", е .. да ви кажа никога от никоя игра и сървър, в които съм играл не съм банван или бил предупреждаван. Никога не съм ползвал и помощни програми, но времената са различни предполагам.
Брат ко да ти кажа за обидите, тва е се едно да напсуваш човек и той да викне полиция ?!? В тоя сървър бях банат 1 месец за заобикаляне на бан, ако видите правилата изобщо няма такова правило, а админа ми вика тва не те оправдава ко повече да говорим :Д.
ashezion
Newbie
Newbie

Мен ме банват с информацията: има направено видео. Аз изразих искрено си желание да го видя, но явно все още не са материализирали халюцинациите си :D
Death-Soul
Newbie
Newbie

[@6747 wrote: t_id=1102 msg_id=87251 date=1397284703]
[@15680 wrote: t_id=1102 msg_id=87206 date=1396791713]гласувам за фън мод

1-во ще те поздравя за написаното! Накратко Евала!
2-ро те подкрепям напълно! (играл съм Б-нет европа дълги години и то само Хард кор!)
Това което пишеш няма как да стане обаче защо??
Ами защото няма да остане почти никои да играе ....
Играчите с ЕГН над 99 са булшенството в сървъра.. и просто са научени да играят по този начин с ботове хакове и т.н...
Всичко е по лесно и опростено ... което до някаде е в + на хора които нямат мн свободно време за рънене на мефо ... пиндел и т.н.... Като мен !
Единственото което мен ме дразни много е че уникалните предмети са напълно обезценени ...
Предложението ми към админите е да се намали тотално дропа на уникалните предмети...които в момента са абсолютно обезценени!!!

Edit: (15.04.2014, 20:52:33)
--------------------------------------------------
Ама и аз пък туй обезценени го написах 10 пъти :D извинявам се .... разбрахте ме какво имам впредвит :)
SwitchBack
Newbie
Newbie

Фън мода на дреминг беше перфектен не само за хора като мен без много свободно време,а и за хора които искат да разпуснат.
Реалма сабираше доста любители на дуелите в реално време през целия ден . Незнам каква беше причината за спирането му което беше най - голямата грешка на драеминг екипа (според мен) . Пускането му отново би съживило до някаква степен доста застоелия класик мод в които едни и същи итеми се въртят с месеци из хората в сървара . Колкото до админите те също печелеха пари от къстом предметите в фън мода .... Дано го пуснете отново :)