Какъв сървър предпочитате?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
LostSouls
Newbie
Newbie

Бих предложил да се остави само Dreaming Mod-a, защото класика е пълен с ботове, но не и хора. А пък ако остане само мода, можем да правим като гласуване всеки месец за турнир награда някакъв предмет от новоизмислените. Съответно всеки месец да се измисля такъв предмет, който да може да бъде закупен и с форум голд. Така хем ще има хора с пари, които ще могат да си го позволят, но и играчите, които нямат възможност да дарят пари ще могат да си изкарат предмета чрез турнир. А пък най-хубавото е, че ще има активност от играчи, а не ботове :) Вéрвайте ми!
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Има много голяма група играчи , която поради една или друга причина са избрали да играят в нещо като изолация - не си мисли , че няма хора в сървъра!

Относно ботовете...

За теб не знам , но голяма част от играчите са/сме на възраст , на която нямаме време да играем на ръка - като навремето!
Казвал съм го (респективно и писал...) милиони пъти - и играта остаря и ние остаряхме...

За мен най-големия проблем на сървъра е манталитета на самите играчи!
Едни 24/7 са в играта - но не я играят...Сиреч - "люпят семки в трейд или в чата" , постоянно гледат да измамят някой , с някоя и друга схема (Доста от "изолираните" са избрали това заради тези персони...) и като цяло не целят да се развиват а само да трупат капитал в "сташ-а"...
Други в прекаления си стремеж да "минат тънко" - също забавят развитието си...
Да търсиш от 5/6 месеца "скилари" 40 и да си взел за 5/6 месеца само 2 - защото искаш да ги взимаш на по или даже под "Jah"...?!?!?!
Разбира се и играчите , които избират "Магазина на сървъра" пред "рън" на ръка или с ботове - също разклащат обществото ни!
Просто е - играчите , които пускат ботове (или "рънят" на ръка...) , когато изкарат предмет , не е винаги гарантирано , че ще е за тях (за някой от техните герои...) и така един вид той/тя/то/аз е принуден да го "трейд" на някой друг от сървъра....
Докато играчите , които си купуват предмети , взимат неща , които са си за тях - логично е....

П.П.
С това си изказване не целя да съдя , който и да било - аз не съм Съдника!!!
Просто забелязвам в последния месец негативизма на играчите към сървъра , а мисля , че по виновни от играчите , за състоянието на сървъра няма - и точно заради това изразявам и това мнение!

Чак за рестарт на сървъра питате....
И през 2 дена да рестартираме сървъра , ако нещо от това което написах , не се промени - просто няма смисъл...
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Има много голяма група играчи , която поради една или друга причина са избрали да играят в нещо като изолация - не си мисли , че няма хора в сървъра!

Относно ботовете...

За теб не знам , но голяма част от играчите са/сме на възраст , на която нямаме време да играем на ръка - като навремето!
Казвал съм го (респективно и писал...) милиони пъти - и играта остаря и ние остаряхме...

За мен най-големия проблем на сървъра е манталитета на самите играчи!
Едни 24/7 са в играта - но не я играят...Сиреч - "люпят семки в трейд или в чата" , постоянно гледат да измамят някой , с някоя и друга схема (Доста от "изолираните" са избрали това заради тези персони...) и като цяло не целят да се развиват а само да трупат капитал в "сташ-а"...
Други в прекаления си стремеж да "минат тънко" - също забавят развитието си...
Да търсиш от 5/6 месеца "скилари" 40 и да си взел за 5/6 месеца само 2 - защото искаш да ги взимаш на по , или даже под "Jah"...?!?!?!
Разбира се и играчите , които избират "Магазина на сървъра" пред "рън" на ръка или с ботове - също разклащат обществото ни!
Просто е - играчите , които пускат ботове (или "рънят" на ръка...) , когато изкарат предмет , не е винаги гарантирано , че ще е за тях (за някой от техните герои...) и така един вид той/тя/то/аз е принуден да го "трейд" на някой друг от сървъра....
Докато играчите , които си купуват предмети , взимат неща , които са си за тях - логично е....

П.П.
С това си изказване не целя да съдя , който и да било - аз не съм Съдника!!!
Просто забелязвам в последния месец негативизма на играчите към сървъра , а мисля , че по виновни от играчите , за състоянието на сървъра няма - и точно заради това изразявам и това мнение!

Чак за рестарт на сървъра питате....
И през 2 дена да рестартираме сървъра , ако нещо от това което написах , не се промени - просто няма смисъл...
LostSouls
Newbie
Newbie

Аз само предложих. Не съм осъждал и аз (въпреки, че и 2мата изразяваме недоволство от манталитета на хората). Факт е че зависи от хората, но пък ако не ги побутнете и вие малко няма да има промяна :)