Какъв сървър предпочитате?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
ayex
Newbie
Newbie

Никой няма да я играе. Всеки знае отговора. БЛИЗЛАЙК 100% и толкова. Другото са глупости на търкалета. За това има толкова народ по близлайците, че и на уоу - драгонфайър (2000+) вземете за пример и 573287189478942 пиратки дето са с вдигнати рейтс и има по 4-5ма играчи.
amm
Newbie
Newbie

аз лично си мечтая за сървър,в който да няма никакви наредби,нещо като 1.09 ,чарма ани и торча са добра идея ,но донейт и нещо подобно е просто немислимо,тъй като някой ще са привилегировани спрямо другите ,дропа да си е нормален,да се иска постояннство за да се постигне нещо без ботове хакове и тъй нататък :) просто класиката чиста както си я знаем,но като се замисля повече рънуордс също ще е по добре :)
това е от мен
izrudass
Newbie
Newbie

Лично аз бих искал сървар без ботове и с BonesawBreaker. Нормален дроп и експириънс. Тогава ще има нормален трейд и ще е доста по трудно.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

izrudass wrote: Лично аз бих искал сървар без ботове и с BonesawBreaker. Нормален дроп и експириънс. Тогава ще има нормален трейд и ще е доста по трудно.
Bonesaw Breaker и сега си го има в сървъра. А отностно това, че не искаш ботове - можеш да играеш в Non-ladder.
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Аз искам да има още по-голям fun сървър като тоя самоче със още по-ненормални итеми и да има яко дуели :Д да има някви нереални неща :Д
ayex
Newbie
Newbie

Ах, аз забравих да кажа какво точно искам. 113ц, без никакви хакове (мап включително) както в е близ. За това трябва да сложите един уордън. И работата заспива.
dr0m
Hero Member
Hero Member

ayex wrote: Ах, аз забравих да кажа какво точно искам. 113ц, без никакви хакове (мап включително) както в е близ. За това трябва да сложите един уордън. И работата заспива.
И познай какво следва-
Извади от 300 290
Остават 10
5 админа
5 играча
2 баннати
3 играещи
Това ще е точната статистика, ако се направи горепосоченото.Не, че е лоша идея, но просто не е осъществима, тъй като повечето ламери не могат дори да влязат в диаблото без пуснат МХ...
cr3an
Newbie
Newbie

Между Другото ... за пач 1.13 одавна има излезнали хакове :nenormalniste: :nenormalniste:
а и ще има повечко хора :zipper-mouth: оправи си изчисленията :nenormalniste:
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ако искаш може да вържем някоя руна, че 50% от играчите ще се махнат?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

cr3an wrote: Между Другото ... за пач 1.13 одавна има излезнали хакове :nenormalniste: :nenormalniste:
а и ще има повечко хора :X оправи си изчисленията :nenormalniste:
Та аз невиждам някои да играе Non-Ladder освен аз и още 3 в тоз сървър това беше преди 3 месеца та ако стане на 1.13 сигорно сам ще играя аз по ху сингал да цакам :)
atuha
Newbie
Newbie

Чист класик 1.10 , без Runewords :D Ще бъде доста интересно да играем с уникалните итеми и сетове :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Eastern SUN 3.00 HEADOFF MOD.Без промени по имената, нищо, че има имена на админи от хедоффа...Просто който е играл там знае за какво става въпрос.Най-якия реалм на всички времена и може би един от най-играните в хедоф. :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сървара ми харесва както е в момента.. искам само да се намалят ботовете , играта ще е по-спокойна.Нека си пускат пак ботове , но вместо по 8-9 (примерно) да пускат по 2-3
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
LegateeOfBlooD
Newbie
Newbie

Ми мн интересна тема .... какъв сървар предпо4итам :) ми същия само че .... да има игра N CS sors 4isti или нещо такова ... кфо е тфа е майна те тия хора са се уляли от ботове ...... 0о сарвара супер ама не може всеки да ръни трав/пиндел/контеса с по 10 лоадера ....

да сте видяли игра в която някои иска нещо което да не е на макс ???

а извинявам се днес и вчера 1 пич търсеше 2 хотота на мин ........ бас фаштам че са му да си бока барба с тях ... :)

некаф даже стигна до там да иска основа за КоХ с опциики сиреч лаиф ++++

та това не ми харесва щото :) може да съм беден ама бота ми е изкарал 2 випера и всичко друго ми е на рака .... :) а вие не играете диабло .... :) висите в чата/facebook докато 10 бота рънят ...
и в тоя същия чат пишете - N тфа на Max N онова на Max ... хвани тия 4 Jaha от бота ... утре пак ще изкара и без това .... :)

аа и гледах 1 друга тема за дарения ( предполагам за потдражка ... предполагам и нова щаига не знам тфа си е работа на админите )
е тази вече като гледам са я задръстили :) 40-ти 4акам докато си руня пинделче ... чудя се :) ако купите нова по яка дали ще ви стигне да побере всичките ботове не алл :)

а и също гледах някакви цени от сорта на еди колко си смс еди кой си итем .... сри ама в тоя сървар всеки може да си облече адския пиндел бот от подаяния ... че .. закфо аз да давам пари като до 2-3 дена пиндела ще пусне Jah ... пак то и до 2-3 дни ще го бия с 2-3 сорки не 1 .... :)

много се извинявам ако съм засегнал някого с поста си ... не се опитвам да критикувам някого самият факт че пиша тук и играя тук мисля че показва че поне според мен сървара е много добър :) ... но това са неща над които трябва да се замисляте а решението ... да се ръни с 1 бот а не с 10 мисля че не съм аз човека който да дава акъл на админите как да се реши :) ....
loshia
Jr. Member
Jr. Member

и 2та реалма ме кефят но според мен трябва да се усили малко дропа за по бързо падане на предмети и ботовете да се спрат (или да имаме право на 1-2 3 макс) супер е тъпо така... секи 2ри с по 10 бота.. и кое му е интересното?какво искате да има в сървъра - повече хора или повече ботове?

Beylian
Newbie
Newbie

ами като има ботове може човек да се съсредоточи варху дуелиране ,щото според мен е по интересно да се дуелира човек отколкото да прай супереднообразно харвене , начи аз съм го изчислил че горе доло на 1000 ръна пада векс на трав ,значи за да си облека барбариян тряя да напраа 20000 ръна ръчно ,ами тряя съм нещо не наред с главата да няям друга работа и да праа тва еднообразно влиза6 трепиш излизаш ,тва е някак си мноо тъпо.Ае нещо да се ограничи да ама да се спре е кофти .направете им един релам без ботове да видим каде ша са повечето хора.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Beylian wrote: ами като има ботове може човек да се съсредоточи варху дуелиране ,щото според мен е по интересно да се дуелира човек отколкото да прай супереднообразно харвене , начи аз съм го изчислил че горе доло на 1000 ръна пада векс на трав ,значи за да си облека барбариян тряя да напраа 20000 ръна ръчно ,ами тряя съм нещо не наред с главата да няям друга работа и да праа тва еднообразно влиза6 трепиш излизаш ,тва е някак си мноо тъпо.Ае нещо да се ограничи да ама да се спре е кофти .направете им един релам без ботове да видим каде ша са повечето хора.
Не, че нещо, но който няма време да вдига герой и да му намира предмети с честен труд, може да играе в DreamingMod царството. Направено е точно с тази цел, влизаш и за 5 мин правиш герой за дуели.
Saion
Newbie
Newbie

сървър без ботове ще ми хареса :angel:
dr0m
Hero Member
Hero Member

Играй нон-ладдер като не искаш ботове :).
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Наистина да погледнем малко реално. Влезте в класика и погледнете ladder-a виждаме 19 човека 99 левел, 66 човека 98 и около 150 97 другите 96,95 са доооста. Всеки един е с енигма/кох и се хвали, колко много jah руни имал, аз лично си спомням, когато почнах в класика до 80 лв без бот си биех сам крави на хел, а тука по 10 бота, но ако се спрат в момента ботовете повечето играчи ще останат, защото итемите ги имат и ще започнат нови играчи, които искат да изкарат руни и предмети със собствен труд. Други пък ще си пускат ботове, а админите ще ги банват, но може би така ще е по-добре, но с ботове или не сървъра остава най-добрия, защото е поддържан.