Какъв сървър предпочитате?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Dedoni
Newbie
Newbie

Да се направи нов реалм без ботове, без хакове(освен мап хак), да може да се разделят руните - примерно ЗОД +3 колби мана в куба = 2 чам руни. И тъй-като няма да има ботове - да се увеличи дропа на руни на някой бос или подбос. Да се добавят юберите от 1.11, както и торча... :) И такива му работи :)

П.с. само споделям идеи...
Къде си?
Sywver
Newbie
Newbie

Dedoni wrote: Да се направи нов реалм без ботове, без хакове(освен мап хак), да може да се разделят руните - примерно ЗОД +3 колби мана в куба = 2 чам руни. И тъй-като няма да има ботове - да се увеличи дропа на руни на някой бос или подбос. Да се добавят юберите от 1.11, както и торча... :) И такива му работи :)

Идеята ти ми харесва за сървъра, но не и за куба. Ако ще има downgrade, то по-добре да е 1 Zod в куба - 1 Cham , 1 cham в куба - 1 jah и т.н. :)
Освен това да си е soj кей айтъма \d
staminol
Newbie
Newbie

Dedoni wrote: Да се направи нов реалм без ботове, без хакове(освен мап хак), да може да се разделят руните - примерно ЗОД +3 колби мана в куба = 2 чам руни. И тъй-като няма да има ботове - да се увеличи дропа на руни на някой бос или подбос. Да се добавят юберите от 1.11, както и торча... :) И такива му работи :)

Еми ти описа един друг сървар :) За мен сървара е перфектен просто може би му трябва един рестарт.Ако е възможно и да се поограничат ботовете.Защото вчера един ми се хвали как пускал по 6 к3ц и 1 пиндел.За момента само бъгването на героите спасява така да се каже сървара от пренаяждане(не че в момента не са са уяли всички ,но заради това и споменавам рес).
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тъкмо започнах тук и един рестарт ще ме откаже напълно, а и повечето играчи. По-скоро да се ъпгрейдне до 1.13, като героите останат и да се забранят хаковете и к3ц, да остане само d2jsp и мапхак. Дропа не трябва да се пипа, а без к3ц няма да има толкова руни, а повече предмети. Така руните ще са доста по-ценни и никой няма да ви иска 10 джаха за уеб макс, който пада 10000 пъти по-често от джах. Да може торч и анихилус да се слагат в трейд, за да не могат да стават измами с тях. Развалянето на руните в куба ще убие целия смисъл на оригиналната игра. Ботове трябва да има, голяма част от хората играят тук именно заради ботовете. Ако няма к3ц обаче няма да има такива като този със 7 бота и няма да има и толкова фейлд и лайн.
zashto
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

fpupesh wrote: Тъкмо започнах тук и един рестарт ще ме откаже напълно, а и повечето играчи. По-скоро да се ъпгрейдне до 1.13, като героите останат и да се забранят хаковете и к3ц, да остане само d2jsp и мапхак. Дропа не трябва да се пипа, а без к3ц няма да има толкова руни, а повече предмети. Така руните ще са доста по-ценни и никой няма да ви иска 10 джаха за уеб макс, който пада 10000 пъти по-често от джах. Да може торч и анихилус да се слагат в трейд, за да не могат да стават измами с тях. Развалянето на руните в куба ще убие целия смисъл на оригиналната игра. Ботове трябва да има, голяма част от хората играят тук именно заради ботовете. Ако няма к3ц обаче няма да има такива като този със 7 бота и няма да има и толкова фейлд и лайн.
До някъде съм сагласен с тебе, но донякаде. Първо 5 6 d2jsp дори и повече се пускат от комп без ядове, така че дали се е к3ц или това пак ще се товари сървъра, та донякаде води и до 2рото, а то е че к3ц нетрябва да се забранява + ще откаже много хора. И това което съм съгласен е upgrade на сървара. Демек 1.13 със запазване на героите. Това си е голямо разнообразие щото ще почнат торчове да се вадат ще се сменят малко ботовете на d2jsp. + на 1.11 нагоре версиите може да се трайдат анита и торчове през трейд прозореца. И само остава 1 постоянен юбер да аднат та дадът малко разнообразие на хората дет искат ръчно да подигат към 99 :). Някой ми викаха че щяло да е фън сървър ако има такъв юбер, но да се замислят малко за да дигнеш 30 млн в един ден ти трябват 7 8 часа мисля рънене ръчно, което си е уморително, което ще рече че пак 1 месец + се дига на ръка, а на бот дигнах 98 - 99 за 3 седмици героя при положение че умре 5 пъти( което си е нужните 290 млн + още 150 млн). Така че да не ми говорат че ще стане фън сървъра при юбер, когато сега 1 херо се дига 98- 99 за от 2 до 3 седмици без да си мрадне човек пръста.
Jab4y
Full Member
Full Member

Аз искам сървар с този мод дето правите (или поне мисля че бяхте започнали)

// Ще можи ли някаква информация за този мод
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Dranplqs така е, но малко хора ще могат да облекат 5-6 хамъра за травинкал без год. Ако не искаш толкова много 99 лвл. трябва пък d2jsp да се забрани и да остане примерно само к3ц. Факт е, че не може без ботове, има ги дори в Близард сървърите... Постоянен Юбер е добра оферта, но да няма 100% шанс за анихилус, а примерно шанс колкото Лем да кажем или Фал. При Юбер на 98 се вдигат 46-47к експ. за 30 милиона ще ти трябват повече от 7-8 часа :) Освен това може да се направи нещо като при Близард - Ладер и Нон Ладер, т.е. Ладера да е една година или 6 месеца и като изтече срока да се рестартира и Ладер геройте да минават нон-ладер. Ботове да има само в Нонладер и да не могат да се правят Ладер руническите думи. Така ще има огромно разнообразие, защото дори думи като Спирит трябва да се чакат да дойдат след рестарта и ще бъдат доста ценни. Всъщност какво умуваме, хората от Близард са го измислили, кои сме ние, че да откриваме топлата вода?
zashto
BrainSick
Newbie
Newbie

според мен.. не6то old school 1.9 4ист... без ботове и без год хакове само мап... като едно време да играе6 диабло си има6е тръпка....
BrainSick
Newbie
Newbie

или пък ако на пове4ето хора не им се играе 1.9 ... нека си остане съ6тия 1.10 класик... просто да има рестарт и да няма ботве според мен ботовете обезмислят самата игра.... компитар замества 4овек.. е ти за кво играе6 да си пуска6 бота да бие ? тц тц аз 4естно предпо4итам да си цъкам сингъл плеър вместо да играя с 90% ботове... :)
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

95% от хората играят тук защото има ботове, аз също. Ако нямаше ботове, нямаше и да знам, че този сървър съществува.
zashto
BrainSick
Newbie
Newbie

fpupesh wrote: 95% от хората играят тук защото има ботове, аз също. Ако нямаше ботове, нямаше и да знам, че този сървър съществува.
може ли да попитам закакво играе6 тогава? да си настроива6 ботА? къф ти е кефа от играта? играи ти на хардкор да ти треперят кра4енцата ...
d1rtiq
Newbie
Newbie

моето предложение е 1.13 класик.без никакви ботове.вече има сървър с ботове едва ли има смисъл да има още един като разликата ще е само във версиите.
DarkKiss
Administrator
Administrator

d1rtiq wrote: моето предложение е 1.13 класик.без никакви ботове.вече има сървър с ботове едва ли има смисъл да има още един като разликата ще е само във версиите.
До колкото съм запознат EPS имат такъв Realm. Като страничен наблюдател ми се струва, че не жъне кой знае какъв успех.

Отделно пък и се стараем да пуснем нещо, което го няма в друг сървър. Нагледен пример е dreaming мода ни - ако някой търси български realm изцяло насочен към PvP няма кой знае какъв избор (до колкото съм запознат ние имаме единствения активен такъв, следователно или играе при нас или никъде). Ако има няколко сървъра с една и съща, или поне сходна версия/модификация вече нещата стоят по малко по-различен начин.
rory_x
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote: До колкото съм запознат EPS имат такъв Realm. Като страничен наблюдател ми се струва, че не жъне кой знае какъв успех.
около 30-40 човека ако не са и повече на хардкор ми се вижда успех :D
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Лично аз предпочитам класик без ботове, останалото са изгъзици.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
bubo
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote: До колкото съм запознат EPS имат такъв Realm. Като страничен наблюдател ми се струва, че не жъне кой знае какъв успех.

Отделно пък и се стараем да пуснем нещо, което го няма в друг сървър. Нагледен пример е dreaming мода ни - ако някой търси български realm изцяло насочен към PvP няма кой знае какъв избор (до колкото съм запознат ние имаме единствения активен такъв, следователно или играе при нас или никъде). Ако има няколко сървъра с една и съща, или поне сходна версия/модификация вече нещата стоят по малко по-различен начин.
таман такъв сървър търсех мерси много!
alex93
Full Member
Full Member

Ми да ви кажа аз играя там clasic (softcore) и в dreaming-a PvP.
Има много нови попълнения :D ...ще пожъне доста успех..1.13 е много яко :)
И тука имаше доста предложения за 1.13 но мисля че ги отхвърлихте..
fpupesh wrote: 95% от хората играят тук защото има ботове, аз също. Ако нямаше ботове, нямаше и да знам, че този сървър съществува.
Много е интересно без ботове и год.И идея си нямаш..
TheAntidote
Newbie
Newbie

correct
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

alex_93 - год дори не знам как се пуска. Искам да ти кажа, че съм играл ЕПС преди ти да знаеш за съществуването на този сървър, но играя тук именно заради ботовете, защото нямам време вече да ботя като побъркан по 10 часа на ден. Относно 1.13 в ЕПС - ами пробвах да играя там, но с 10 човека онлайн трудно се играе, да не говорим за икономики други чудесии.

Дарккис прав си, няма смисъл да се пуска същия сървър като вече съществуващ, хубаво е да има разнообразие.
Ако все пак искате нещо различно, примерно 1.11б е оферта - няма к3с за него, има свестен мапхак (за разлика от 1.13), има Юбер куест и доста по-добър от пълния с бъгове 1.10.
zashto
alex93
Full Member
Full Member

fpupesh wrote: alex_93 - год дори не знам как се пуска. Искам да ти кажа, че съм играл ЕПС преди ти да знаеш за съществуването на този сървър, но играя тук именно заради ботовете, защото нямам време вече да ботя като побъркан по 10 часа на ден. Относно 1.13 в ЕПС - ами пробвах да играя там, но с 10 човека онлайн трудно се играе, да не говорим за икономики други чудесии.
Пак ме ядосвате.Ми като нямаш време да изкараш руните и предметите, би ли ми обяснил за какво играеш 1.10 "clasic" , а не в Dreaming moda?
Щом не искаш да биеш чудовищата, то ти остава само Дуела.
ПП:10 часа друг път.1.13 (h)