Какъв сървър предпочитате?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Какъв сървър би ви заинтригувал Вас? Какво са вашите критерий за хубав сървър? Какво искате, както и какво не искате да има в него?

Чрез своето мнение ще ни помогнете да създадем едно по-приятно място за всички нас.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хах..мен лично много би ме зарадвал един лек едит на Медиан 2008,просто ми се играе нещо ново и непознато,нещо колкото трудно толкова и интересно.Жалко,че малко хора искат същото. ]
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Еми според мен пуснете Diablo 3.00 Модчете е много яко
asd
xaMaB
Newbie
Newbie

D2pk ...........
DarkKiss
Administrator
Administrator

xaMaB wrote:D2pk ...........
Какво точно Ви харесва в d2pk?
kartacha
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Clasic си е истината
king_dante
Newbie
Newbie

аз предлагам да направите 1.10 с увеличени exp и drop, самоче руните да не се продават, да има убер в 5 act на мястото на Bonesaw Breaker, който да пуска вслички уникални предмети и anix
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

king_dante wrote:аз предлагам да направите 1.10 с увеличени exp и drop, самоче руните да не се продават, да има убер в 5 act на мястото на Bonesaw Breaker, който да пуска вслички уникални предмети и anix
По подобие на Data.bg?
king_dante
Newbie
Newbie

аа не си ме разбрал неискам да стане като data.bg а да стане както беше преди когато имаше 2 реалма единя беше Dreaming( беше фън мод ), а другия реалм беше ancestral recall, само че в случая на фъна руните да не се продават и да има по голям дроп а вместо ancestral recall да си остане 1.11б щот чесно казано това DreamingMod-a въобще не ме кефи дигаш си един герой и го обличаш точно за 5 мин и оди да се биеш по забавно ще е да си го дигаш и да си търсиш предметите
DarkKiss
Administrator
Administrator

king_dante wrote:аа не си ме разбрал неискам да стане като data.bg а да стане както беше преди когато имаше 2 реалма единя беше Dreaming( беше фън мод ), а другия реалм беше ancestral recall, само че в случая на фъна руните да не се продават и да има по голям дроп а вместо ancestral recall да си остане 1.11б щот чесно казано това DreamingMod-a въобще не ме кефи дигаш си един герой и го обличаш точно за 5 мин и оди да се биеш по забавно ще е да си го дигаш и да си търсиш предметите
Най-вероятно (още не е сигурно) в скоро време ще се пусне и класически реалм. По този начин в сървъра ще има:

1. DM мода - всичко е улеснено максимално, както сам каза за 5 минути се прави всичко.
2. Classic - Без никакви промени по него, това ще е мястото за ценителите на PvM.
3. Ultimate - Нещо между двете. Не е прекалено лесен, не е и труден.

За всеки има по нещичко
king_dante
Newbie
Newbie

а в classic ще има ли ботове ?
Loop
Newbie
Newbie

Без лаг, нормален мод ( може би с малко увеличения но съвсем малко ), с администратори (не подобия на такива ), БЕЗ ЕДИТОРИ , с пекани играчи а не от сорта :
ламер каза:
-Брат дай някой предмет че нямам.
Psychotic Waltz каза:
-В момента нямам дори за себеси. Съжалявам по нататък можеби ще ти изнамеря нещо!\
ламер каза:
Е да ти *** ма*ката ламер не*тас*ен. Ся на газар ли ми са праиш бе а ? Ари дай хост и да са биим а?

( "Ари дай хост и да са биим а? " става дума ако сте на хард.)

Ето това ако е изпълнено е отличен сървър!\
king_dante
Newbie
Newbie

ми и аз хипер много искам сървар какъвто описвам по- горе на мястото на DreamingMod ама ...
Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

Здравайте на всички.

А не искате ли отново най-стария си Мод, дето да си дигаш левел и т.н - за мен това беше ТОП реалма.Може естествено да се направят някой промени, като например да не се продават руните а да падат по лесно... А тези модове сега пълна простотия.
Моля всички да погледнат и да споделят с мен и ако админите искат да пуснат Анкета за да видите че може би съм прав
Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

Извинявам се, но искам да добавя, че в първия мод си имаше всичко ... Baal Run,Trade,Duel и т.н.
Поправете ме ако не е така
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ad1dAs40 wrote:Извинявам се, но искам да добавя, че в първия мод си имаше всичко ... Baal Run,Trade,Duel и т.н.
Поправете ме ако не е така
Така е,но хората бяха още по-малко Може би имаше период с повишен нтерес,но за нещастие залезе.
Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

XpucTo wrote:Така е,но хората бяха още по-малко Може би имаше период с повишен нтерес,но за нещастие залезе.
Еми естествено, че ще залезе като хората разбраха, че ще име рестарт и аз спрях да играя
Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

Леле само да кажат админите, че има възможност да се пусне пак такъв Мод си предлагам Машината(не е чисто нова, но 1 реалм може без проблеми да крепи )
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ad1dAs40 wrote:Леле само да кажат админите, че има възможност да се пусне пак такъв Мод си предлагам Машината(не е чисто нова, но 1 реалм може без проблеми да крепи )
  • Ще те помоля да си сабираш мислите и да пишеш това,което имаш да казваш в един пост.
  • До рестарт се стигна именно поради причината,че интереса спадна.
  • Идеята за пускане на подобен Реалм не е за отхвърляне,но дали няма отново бързо да отшуми,ще помислим по въпроса.
  • Колкото до анкетата,не е толкова трудно и сам можеш да направиш една,като вмъкнеш и какво точно искат (ако искат) хората да видят евентуално в един подебен реалм.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

@Bump

Искате ли да има още един Realm и ако да какво искате да видите в него?