Конкурс за оператори в сървъра

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Pincher
Newbie
Newbie

Здравеите аз трябва да съм. Защото както всички знаят отношението ми е безупречно, нямам провинения и предизвиквам респект в играчите :weight: :punish:
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Явор на 24 години от Добрич ацц: Jepeto
за Classic Realm
killerofnoobs
Newbie
Newbie

Здравейте
На 18 съм и съм от Варна, имам умения също така имам и много свободно време, и бих го използвал с удоволствие да помагам в сървъра, и във форума независимо за какво :)
Играя Диабло 2 от 6-7 години. В дреаминг сървъра съм от 1 година и нещо преди това пак съм играл в тоя сървър.
Реалм: Класик 1.10
Акк: DND-Elite / d0notdisturb / DND-acc1-2-3-4-5-6-7-8-9
Скайп: synchronization...

Благодаря :)
Приятен ден :cool:

Edit: (24.11.2012, 16:07:51)
--------------------------------------------------
Здравейте
На 18 съм и съм от Варна, имам умения също така имам и много свободно време, и бих го използвал с удоволствие да помагам в сървъра, и във форума независимо за какво :)
Играя Диабло 2 от 6-7 години. В дреаминг сървъра съм от 1 година и нещо преди това пак съм играл в тоя сървър.
Реалм: Класик 1.10
Акк: DND-Elite / d0notdisturb / DND-acc1-2-3-4-5-6-7-8-9
Скайп: synchronization...

Благодаря :)
Приятен ден :cool:
cHuKePc
Newbie
Newbie

Привет, казвам се Димитър Бойчев. На 21 години от Пловдив. Повечето ме познават като cHuKePc :) Играя Dreaming от 3 години. Онлайн съм в сървъра почти постоянно. Винаги съм готов да помогна на всеки и това го знаят повечето играчи

Кандидатствам за класик 1.10 реалм-а
Гарантирам сериозно и безкомпромистно изпълняване на задълженията.

Акаунт в сървъра cHuKePc
Multigroup
Newbie
Newbie

Здравейте Казвам се Ивайло на 22 години съм ,от гр.Добрич кандидатствам за 1.10 класик acc-тата ми са "Anubis" "AnubisII" "Multigr0up2" съм доста коректен към потребителите.Моля молбата ми да бъде удвлетворена
evils
Newbie
Newbie

казвам се тодор тодоров ... играя диабло от има няма 10 години... в 1.10 Дреаминг съм от около година ... помагал съм и продалжавам да помагам независимо какви права имам :) видях темата и реших да опитам .... за свободното време 18-19 часа на дем мисля че са добре ...

асс : Hellss . Ahil1

П.п пожелавам късмет на всички кандидати
LoveKILLSLowly
Newbie
Newbie

Здравеите всички, казвам се Иван на 22год, преди Дреаминг съм играл във Дата.бг и Хеадофф, надали това има значение всеки сървър е различен и индивидуален,свободен съм от неделя до петък тъи като все пак сме хора и имаме личен живот и работа,мога да следя абсолиутно всичко във сървъра стига да съм онлине,уважение кам всеки потребител/усер , никои не е повече от другия все пак това е една игра и трябва да се веселим преди всичко,успех на всички със кандидатурите :))
Ацц - *idk
Реалм - Класик 1.10
Весели новогодишни празници на всички! :))
Divakkkkk1
Newbie
Newbie

Казвам се Здравко , Acc:Divakkkkk ,имам дългогодишен опит в диаблото занимашам се с куп други административни неща и затова имам много свободно време .. Благодаря
Cry
Newbie
Newbie

Привет,
Казвам се Димитър на 18 години, от град Пловдив.
Играех в сървъра някъде към 2009 година, след това спрях и се върнах към Europe realm. Играя Diablo от доста години, знам доста 'bug's' 'glitches'etc.
Знам доста развития за герой, но не си падам много по PvP :D ...
Тъй като не намерих бланка или образец, по който да пиша ще нахвърля още 5-6 думи.
В свободното си време изучавам PhP & MySQL, java и Photoshop. Не съм опитен, опита ми в тези сфери е на 'любителско' ниво.
Не знам с какво повече съм по-добър от останалите кандидати, но с желание всичко става.
Акаунт в играта : cry
Realm : 1.10 Classic.

Поздрави.
xkp, steal MOAR CODES !
PLEASE DON'T LEARN C, C#, C++ :( !
POOR XKP, Let's teach him how to Code ! :P
xkp -
#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
cout<<"HEY, you, Don't Steal! Learn C++ NIGGA!\n";
cin.get();

return 1;
}
evils
Newbie
Newbie

[@10034 wrote: t_id=11320 msg_id=80361 date=1354865543]Казвам се Здравко , Acc:Divakkkkk ,имам дългогодишен опит в диаблото занимашам се с куп други административни неща и затова имам много свободно време .. Благодаря

dam divakkkkk е много добро предложение ...помня го от друг серв и се справяше на 6+ ;)
Borsuko
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте, казвам се Борис, от софия на 24 години, имам желанието да помагам на играчите със каквото мога. Да следя за прилично държание, и да направин сървъра по-добър за всички, дори зад граница. Играя тук от 2 години (почти), познавам доста хора, някой ми се дразнят, някой не. Акаунт Borsuko, Ново ацц, Arch-Angel.

И нека силата бъде с нас!!!
Няма ситуации без изход, просто има ситуации от които изходът не ни устройва!
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искам да запитам всички кандидатирали се и всички бъдещи кандидати, не е задължителен, идва от мен, ако решите отговаряйте.

Как така един човек, за който до вчера сървъра е бил ама директно казано "боза", "връзкарщина", "наши-ваши", "аддване", "банове без причина" буквално всичко най-най-лошо-изсрано, ще го бъде заменян сървъра за игра с друг(конкуренция), а в този момент те го харесват, искат да се борят за каузата?

Замислете се малко? Има едни думички за тези "държания" - лицемерие, достойнство, мъжкарство. Човек казва едни думи и седи зад тях, ако реши си има начини да ги отдръпне, едно извинение, една промяна на държание, настроение и прочие.

Знам, че всеки иска да пише в синьо и да има команди за ipban, lockacct, kill, kick и прочие ама не е само това.

Иначе по-просто казано:
-Гошо, ти си най-големия олигофрен!
-Гошо, нали знаеш, че си ми най-добрия приятел и ще съм с теб!

Пиша го това, визирайки, две-три кандидатури.
Моля, не се засягайте от обидните думи, които съм поставял без да се съобразявам от културата и да спазвам етикета.

Хайде сега, успех. :)
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Borsuko
Jr. Member
Jr. Member

100% Една от причините за твоят пост, съм аз. Разбирам ти идеята но след като премахнаха няколко индивида от този сървър, и ти знаеш много добре кой са точно, искам аз да те попитам, след като каза, че вече не ти се занимава със простотий и т*паци защо изобщо пишеш и се интересуваш от нещата който се случват тук? И да, като гледам всеки ден, как някой хора просто не спират да спират удоволствието от играта на хората, просто не се здържах да не пусна и аз едно CV, пък хората според мен, трябва да решат, не ти! Независимо какво и кой си бил или си.

И ти гарантирам, че някой от нас, стане ли админ, никога няма да ползва командите ipban, lockacct, kill, kick както ти ги ползваше.
Няма ситуации без изход, просто има ситуации от които изходът не ни устройва!
DarkKiss
Administrator
Administrator

Borsuko wrote:100% Една от причините за твоят пост, съм аз. Разбирам ти идеята но след като премахнаха няколко индивида от този сървър, и ти знаеш много добре кой са точно, искам аз да те попитам, след като каза, че вече не ти се занимава със простотий и т*паци защо изобщо пишеш и се интересуваш от нещата който се случват тук? И да, като гледам всеки ден, как някой хора просто не спират да спират удоволствието от играта на хората, просто не се здържах да не пусна и аз едно CV, пък хората според мен, трябва да решат, не ти! Независимо какво и кой си бил или си.
Намесвам се малко в чужд диалог, но този път ще си го позволя.

1. Не говори добре, това че решаваш, че част от прочината за поста си ти.
2. Идва момент когато на всеки му идва до гуша. Напрежението в задачата да се ръководи сървъра е по-голямо от колкото предполагате. В никакъв случай не омаловажавам приноса на администраторите, но основната част винаги е била върху мен и Justice. Както аз няма да го оставя сървъра, така съм сигурен и за него. Каквото и да говори, той ще бъде тук. Аз съм сигурен в това, не се съмнявай и ти.
3. Кандидатурите се одобряват от администраторите, какъвто по случайност е и той. Грешката ти е точно тук, той също решава кой да бъде и кой не. Мнението на всеки администратор тежи. В управлението на сървъра се стараем йерархията да бъде максимално хоризонтална и всеки глас има стойност.

Тази тема не е за обсъждане на подобни въпроси. Ако имаш желание, пишеш ЛС или отваряш нова. Следващ коментар извън нея ще бъде изтрит а автора му санкциониран.
eyeofheart
Full Member
Full Member

Здравейте казвам се Георги от Бургас на 18 години играя дреаминг от 2 години и половина след първия рес спрях да играя класика и почнах дреаминг мода но след последния рес отново почнах класика цъкам си редовно бил искал да стана оператор за да наглеждам за нарушения,трейдове по земя,вързаци.

Realm:Classic 1.10
Акаунт:Emin3m_,Lycan :)
Smoke Weed
thexaxoo
Newbie
Newbie

Здравейте,

Понеже от краткият ми престой в сървъра, забелязах, че е пълно с разни измекяри и други които се мислят за по-психически и физически извисени създания над другите нормални играчи, реших да подам кандидатура за Dreaming Realm.

Играя Diablo от 8 годишен.Имам оригинални всички части ( не казвам, че Diablo III си струва парите ) и съм чел всички книги излезнали до сега.Общо взето съм голям почитател на игрите Blizzard.
Занимавал съм се с modding ( 1 довършен мод ), бил съм администратор в 2 сървъра ( 1 от които мой ) и съответно разбирам от PvPGN/D2GS и тн.На ден разполагам от 1 до 5 часа време в което мога да играя.
Смятам, че притежавам нужните познания за да съм на тази позиция, но ако тя се изразява в "ще кажа на админа да те bann,защото си хакер/псуваш и тн." , моля игнорирайте кандидатурата ми.

Поздрави :D
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@10196 wrote: t_id=11320 msg_id=80472 date=1355173366]Здравейте,

Понеже от краткият ми престой в сървъра, забелязах, че е пълно с разни измекяри и други които се мислят за по-психически и физически извисени създания над другите нормални играчи, реших да подам кандидатура за Dreaming Realm.

Играя Diablo от 8 годишен.Имам оригинални всички части ( не казвам, че Diablo III си струва парите ) и съм чел всички книги излезнали до сега.Общо взето съм голям почитател на игрите Blizzard.
Занимавал съм се с modding ( 1 довършен мод ), бил съм администратор в 2 сървъра ( 1 от които мой ) и съответно разбирам от PvPGN/D2GS и тн.На ден разполагам от 1 до 5 часа време в което мога да играя.
Смятам, че притежавам нужните познания за да съм на тази позиция, но ако тя се изразява в "ще кажа на админа да те bann,защото си хакер/псуваш и тн." , моля игнорирайте кандидатурата ми.

За кой realm искаш да се кандидатираш?
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
thexaxoo
Newbie
Newbie

[@7111 wrote: t_id=11320 msg_id=80475 date=1355175494]
[@10196 wrote: t_id=11320 msg_id=80472 date=1355173366]Здравейте,

За кой realm искаш да се кандидатираш?
"реших да подам кандидатура за Dreaming Realm."
bGBoYs
Newbie
Newbie

Борислав от София 20 години, Acc v сървъра: bGBoYs
(Classic)
Вярвам, че времето поставя всяко нещо и всеки на мястото му !
Вярвам, че всеки получава това, което заслужава !
k0lew
Newbie
Newbie

Добър ден и весели празници на всички/

Казвам се Николай на 17 години и съм от град Сливен.
Играя в сървара от 3 4 години и малко прекъсване поради причината че бяха баннали цялта мрежа на Виваком !
Искъм да пазя сървара от нарошения, убиди и нагрубявания също така да помагам на когото мога и както трябва.
Acc:KoMapCnucToJleT
Classic 1.10

Късмет на всички !!!

Edit: (19.12.2012, 11:25:51)
[@9334 wrote: t_id=11320 msg_id=80772 date=1355909087]Добър ден и весели празници на всички/

Играя в сървара от 3 4 години и малко прекъсване поради причината че бяха баннали цялта мрежа на Виваком !
Искъм да пазя сървара от нарошения, убиди и нагрубявания също така да помагам на когото мога и както мога.
Classic 1.10

Късмет на всички !!!
Edit: (19.12.2012, 11:29:16)
[@9334 wrote: t_id=11320 msg_id=80772 date=1355909087]Добър ден и весели празници на всички/

Искъм да пазя сървара от нарошения, убиди и нагрубявания също така да помагам на когото мога и както мога.
Classic 1.10

Късмет на всички !!!

Edit: (19.12.2012, 11:30:09)

Classic 1.10

Късмет на всички !!!

Edit: (19.12.2012, 11:31:06)

Classic 1.10

Късмет на всички !!!

Edit: (19.12.2012, 11:32:26)

Искъм да пазя сървара от нарошения, убиди и нагрубявания също така да помагам на когото мога и както трябва.
Classic 1.10

Късмет на всички !!!